Zen adlı üyeden alıntı

Asıl sorun, twitter Amerikan hükümetine karşı it gibi hazırol da dururken. Türk hükümetine karşı tam tersini yaptı.

Facebook, her ülke ile iyi geçinme politikası izliyor. O yüzden ona şuana kadar birşey olmadı.

Yani sorun şu ki hiçbir hükümet göz yummaz böyle birşeye. Taraf falan tuttuğumdan değil ama başta kim olsa. Hangi ülke olursa olsun böyle şeylere göz yummuyor.

Örneğin hamburgta gezi eylemlerinin 10'da 1'i oldu. Adamlar direk olağanüstü hal ilan etti. Tüm şehri ablukaya aldılar. Amerika da izinsiz gösteri yap ta gör bir tarafına cobu sokarlar, yada yersin elektriği :)

ABD ve AB açıklama yapmış sözde sansürcülükmüş bu.

Eee dünyada ki en büyük katliamları yapan ülkeler Fransa, Almanya, İngiliz ve Amerikan devşirmeleri değil mi. son 500 yılda yaptıkları katliamlar bir dünya nüfusu daha yapardı.

Ama sosyal medya sitelerinin sahipleri bu saydığım ülkelere bulaşsınlar bakalım ne oluyor.

-----------

Şimdi bana tayyip yalakası dersiniz ama ben oy bile kullanmam seçimlerde kim seçilirse seçilsin farketmez... gerçek bu. ABD ve AB bize kötü yaptın diyorsa demek ki doğru yoldayız...

twitter sahibi türkiye karşı ne yapmış anlamadım bu tür şeylerden kastınız nedir açıklarmısınız