wmaraci reklam

Twitter Geri Adım Attı!

13 Mesajlar 2.526 Okunma
wmaraci reklam

easlanhan easlanhan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Private Sector
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 819
  • Beğeniler 1 / 211
  • Ticaret 0, (%0)
Baktılar millet sokağa inmiyor, oyun tutmadı. Twitter açıldı!
Yasemin81

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

jeaner jeaner Zenginlik Zor. Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 148
  • Beğeniler 21 / 26
  • Ticaret 12, (%100)
Türkiye büyük bir pazar ve kimsenin bu ülkeyi küçük göremez. Mahkeme kararlarına uymuyorsa bu şekilde yaptırımı alırlar geri adım atmayı bilirler. Yetkilileri kutluyorum.
sosyaloyuncu

kişi bu mesajı beğendi.

sosyaloyuncu sosyaloyuncu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci,Web Developer
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 157
  • Beğeniler 13 / 52
  • Ticaret 0, (%0)

Ogulcan adlı üyeden alıntı

"Bu bakış açısı ve imzanızda "makale yazımı" ? hmm çok kaliteli yazıyosunuzdur eminim..."

Cümlesinden ne anlamam gerekiyor acaba? Ufak bir yanlış algının sonucunda yapılan ufak yanlış bir yoruma cevaben sarf ettiğiniz bu gereksiz aşağılayıcı sözler karşısında sanırım olayı durup dururken benim bir yere çektiğim değil sizin bir yere çektiğiniz çıkarımını yapmak daha mantıklı kalıyor. Siz bana gelip durumu asgari bir dilde de olsa izah etseydiniz ben size; "Pardon, yanlış anlamışım." diyecektim ve olayı kapatacaktık. Neyse konu ile alakasız daha fazla girdi olmaması için uzatmayacağım. Cevap verecekseniz önemli mesaj ile verirseniz memnun olurum, zira buradan vereceğiniz bir cevaba karşılık vermeyeceğim.

Siz "E o halde Twitter geri adım atmış olmuyor ki, başlıkta bir hata var" yazmak yerine düzgün bir dille başlığın yanlış yazılıp yazılmadığını sorsaydınız daha iyi olacaktı. Bence bu tavırlarla hiçbir konuya cevap yazmayın zaten.

Coder on the Road | https://twitter.com/coderontheroad
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al