wmaraci reklam

Twitter kapatıldı!

216 Mesajlar 34.770 Okunma
wmaraci reklam

Roycolt Roycolt Let's begin! Kullanıcı
  • Üyelik 27.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1304
  • Beğeniler 252 / 380
  • Ticaret 28, (%100)

[CENTER]

Bu olanlar karşısında devleti, başbakan'ı, savunanlara tek sormak istediğim; HAYATINIZ PAHASINA SAVUNDUĞUNUZ BU DÜZEN SİZE NE VERDİ !?

[/CENTER]
Rekomedya Yasemin81

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Yasemin81 Yasemin81 http://afrodits.com/ Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / K
  • Meslek Muhasebe
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** S**
  • Mesajlar 283
  • Beğeniler 440 / 55
  • Ticaret 0, (%0)

Roycolt adlı üyeden alıntı

[CENTER]

Bu olanlar karşısında devleti, başbakan'ı, savunanlara tek sormak istediğim; HAYATINIZ PAHASINA SAVUNDUĞUNUZ BU DÜZEN SİZE NE VERDİ !?

[/CENTER]

Cevap vermek istiyorum ;

Yol, hava alanı, geçim sıkıntısı, küçük esnafın yok olması, yasaklar, ölüm (gençlerimizi kaybettik, buna polis kardeşlerimizde dahil), hakaret, aşağılama, dünyaya rezil olma, ötekileştik, 50-50 ayrıldık, türbanlı türbansıza, türbansız türbanlıya düşman oldu,okullar karmakarışık, Atamıza saygısızlık, Apoya saygı... Daha gerek var mı saymaya, zaten bitmez sayarak :(
Bunlar herkesin anlayabileceği şeyler, bir de iç yüzü var tabi olayların, madde madde yazsak bitmez...

Ek Olarak: Eklemek istiyorum, askerimizin başına çuval geçirdiler, askerimizi ayağa düşürdüler...
Olsun; yol yaptılar ve olsun cuma kılıyor adam,konvoylarla da olsa gidiyor yine cumaya...
Rekomedya Roycolt hackxien

kişi bu mesajı beğendi.

Roycolt Roycolt Let's begin! Kullanıcı
  • Üyelik 27.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1304
  • Beğeniler 252 / 380
  • Ticaret 28, (%100)

Yasemin81 adlı üyeden alıntı

Cevap vermek istiyorum ;

Yol, hava alanı, geçim sıkıntısı, küçük esnafın yok olması, yasaklar, ölüm (gençlerimizi kaybettik, buna polis kardeşlerimizde dahil), hakaret, aşağılama, dünyaya rezil olma, ötekileştik, 50-50 ayrıldık, türbanlı türbansıza, türbansız türbanlıya düşman oldu,okullar karmakarışık, Atamıza saygısızlık, Apoya saygı... Daha gerek var mı saymaya, zaten bitmez sayarak :(
Bunlar herkesin anlayabileceği şeyler, bir de iç yüzü var tabi olayların, madde madde yazsak bitmez...

Ek Olarak: Eklemek istiyorum, askerimizin başına çuval geçirdiler, askerimizi ayağa düşürdüler...
Olsun; yol yaptılar ve olsun cuma kılıyor adam,konvoylarla da olsa gidiyor yine cumaya...

Aaa doğru, onlar yol yaptı değil mi :)
Yasemin81

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 07.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / K
  • Meslek Muhasebe
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** S**
  • Mesajlar 283
  • Beğeniler 440 / 55
  • Ticaret 0, (%0)

Roycolt adlı üyeden alıntı

Aaa doğru, onlar yol yaptı değil mi :)

Ya sorma, işimiz gücümüz yok hep yürüyoruz o yollarda beraber.
Yakında zincire vurup mu yürütürler atık, burkalarla mı yürürüz Allah bilir...
Roycolt

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

YunusG YunusG WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad Y** G**
  • Mesajlar 396
  • Beğeniler 40 / 70
  • Ticaret 32, (%100)
Saçma sapan sebeplerden dolayı yıllarca milleti tesettür yüzünden süründürdüler. Tesettürlü kadınlar askeriyede olan akrabalarına kılık kıyafetinden dolayı gidemiyorlardı. Asker polis gizli gizli namaz kılıyordu. Müfettiş okula gelecek diye yatılı okulda seccadeler saklanıyordu. Mescit kelimesi okulda geçmiyordu yıllarca revirler mescit olarak kullanıldı. Benim bacım ve bir çok akrabam tesettür yüzünden okulu bıraktı. Doğuda adam akıllı yol,hastane yokken şimdi bu konularda batı illeriyle yarışır duruma geldi. Yol senin için bir anlam ifade etmeyebilir fakat yolun ne anlama geldiğini çocuğunu karda kışta kucağında hastaneye yetiştirmeye çalışan ana babaya sorman lazım. Her gün şehit haberleri geliyordu terör sorunu büyük oranda azaldı. Üniversitede öğrenci olarak devletin verdiği öğrenim kredisiyle okumaktayım. Hastaneme rahatça gidip muayene olabilmekteyim. Hatalar yok mu muhakkak ki vardır fakat yapılan onca gelişmeyi görmemekte ısrar etme de büyük bir mantıksızlıktır. Türkiye'de herkes işini yapsaydı şuan çok daha iyi konumda olurduk. Hocası hocalığını,siyasiler siyasetini, çalışanlar işlerini,okuyanlar öğrenciliğini yapmak yerine herkes bir diğerinin işine laf atar duruma gelmişiz. Öncelikle dönüp bir bakmak lazım o kadar milleti eleştiriyoruz da Türkiye için insanlık için ne yapmışız ve yapıyoruz. Kimseye bir faydası olmayan insan bile herkesi eleştirir duruma gelmiş. Seçim dört yılda bir sandık başında yapılır. Herkesin fikri zikri farklıdır. Gidersin sandık başına kimi istiyorsan ona atarsın oyunu. Olur olmadık yerde siyaset konuşmanın, ona buna sövmenin anlamı nedir?
PrestijSolution

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 07.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / K
  • Meslek Muhasebe
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** S**
  • Mesajlar 283
  • Beğeniler 440 / 55
  • Ticaret 0, (%0)
Hastaneler artık muayene ücreti alıyorlar, bir ara yaptılar bu uygulamayı ve insanlar farketmeden kaldırdılar.
Tesettür olayını bilemem, benim için insan insandır,isteyen kapanır,isteye açılır.Tesettüre zulüm yapıldıysa bunun suçlusu bu halk değildir.
Zaten en ufak bir şeyde sıkıldım bu türban muhabbetinden, dara düşen vay benim türbanlı bacım,yeter be isteyen türban takar isteyen puşi...
Türbanlı oraya gidemedi,buraya gidemedi, hep aynı terane...
Okuyacak insan açar türbanı gider okuluna,çıkınca kapatır. He burada türban olmasın demiyorum,olsun tabi,sadece bahane olmasın diyorum.
Ayrıca türban yasağı falan yoktu askeriyede, sadece bir iğne olayı vardı. Zira türban siyasal bir simge haline getirilmeye çalışıldı yıllardır. Takmayın iğne dediler sadece sembol olmasın anlamında, annelerimiz nasıl takıyorsa öyle takın dediler işte, ne var annelerimiz dinsiz miydi? Şimdi güzel oldu dimi?
Terör de bitmedi, bitti sanan yanılır, medya susturuldu,araştırın, yandaş medyayla olacak iş değil bu.
Türkiye için yapabilecek varsa eminim herkes yapar, sıradan insan muamelesi yapan insanlar ne yapmış? En azından ülkemizin aziz kurucusu Ulu Önderimize laf edip, nankörlük etmedik. Zaten koskoca dünyada, en nankör ülke biziz yazık...Kimse önceden laf edemezdi Atamıza, şimdi cahil cühela konuşuyor. Türkiye için en çok şeyi yapan Atatürk'e saygı duymayan insan, zaten sen ne yaptın demesin. Ata'nın emanetine bile nankörlük yapan adamın bunu sormak ne haddine? En azından bir saygı duyarız.
Sandık mı? Vermedik zaten oy falan, daha ne yapalım? Hoş ülkede at koşturan, yargıya bile müdahale etmeye kadar giden bir adamın yönettiği ülkede, seçime nasıl güvenilir merak ediyorum...
Millet üç kuruş için ter dökmekte, adamın yaptığı herşey kanıtlandı,hala mı savunma yok artık diyorum...

Herkes fikrini savunsun.Kimse çıkıp yok siyaset yasak,yok saygı demesin, özgürlük deyip de başkasına müdahale etmesin. Wmaracı yönetimi müsaade etti ki konuşuluyor sayfalardır. Yasaksa kapatırlardı zaten. İyi valla ya, işine gelmeyen siyaset konuşmayın, şunu yapmayın deyip duruyor, yetti beee..... Ben cezamı yönetimden alırım kimseden değil...

Ek Olarak: Ayrıca benim kız kardeşim kapalı ve aslanlar gibi okudu üniversiteyi bitirdi ve şimdi işinin başında. Türban mı; okulda çıkardı, dışarıda taktı. Kuran'ın ilk emridir: OKU...Okumak için her şeyi göze alacaksın. Dinsiz mi olacaksın diyorlar? Okumaya gözü olan okur arkadaş, hee evde oturmak isteyen,çalışmak istemeyen adam, yok türban der durur...
hackxien

kişi bu mesajı beğendi.

PrestijSolution PrestijSolution SEO and DEVELOPER Kullanıcı
  • Üyelik 03.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Seo ve Web Tasarım Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 606
  • Beğeniler 30 / 139
  • Ticaret 29, (%93)

Yasemin81 adlı üyeden alıntı

Hastaneler artık muayene ücreti alıyorlar, bir ara yaptılar bu uygulamayı ve insanlar farketmeden kaldırdılar.
Tesettür olayını bilemem, benim için insan insandır,isteyen kapanır,isteye açılır.Tesettüre zulüm yapıldıysa bunun suçlusu bu halk değildir.
Zaten en ufak bir şeyde sıkıldım bu türban muhabbetinden, dara düşen vay benim türbanlı bacım,yeter be isteyen türban takar isteyen puşi...
Türbanlı oraya gidemedi,buraya gidemedi, hep aynı terane...
Okuyacak insan açar türbanı gider okuluna,çıkınca kapatır. He burada türban olmasın demiyorum,olsun tabi,sadece bahane olmasın diyorum.
Ayrıca türban yasağı falan yoktu askeriyede, sadece bir iğne olayı vardı. Zira türban siyasal bir simge haline getirilmeye çalışıldı yıllardır. Takmayın iğne dediler sadece sembol olmasın anlamında, annelerimiz nasıl takıyorsa öyle takın dediler işte, ne var annelerimiz dinsiz miydi? Şimdi güzel oldu dimi?
Terör de bitmedi, bitti sanan yanılır, medya susturuldu,araştırın, yandaş medyayla olacak iş değil bu.
Türkiye için yapabilecek varsa eminim herkes yapar, sıradan insan muamelesi yapan insanlar ne yapmış? En azından ülkemizin aziz kurucusu Ulu Önderimize laf edip, nankörlük etmedik. Zaten koskoca dünyada, en nankör ülke biziz yazık...Kimse önceden laf edemezdi Atamıza, şimdi cahil cühela konuşuyor. Türkiye için en çok şeyi yapan Atatürk'e saygı duymayan insan, zaten sen ne yaptın demesin. Ata'nın emanetine bile nankörlük yapan adamın bunu sormak ne haddine? En azından bir saygı duyarız.
Sandık mı? Vermedik zaten oy falan, daha ne yapalım? Hoş ülkede at koşturan, yargıya bile müdahale etmeye kadar giden bir adamın yönettiği ülkede, seçime nasıl güvenilir merak ediyorum...
Millet üç kuruş için ter dökmekte, adamın yaptığı herşey kanıtlandı,hala mı savunma yok artık diyorum...

Herkes fikrini savunsun.Kimse çıkıp yok siyaset yasak,yok saygı demesin, özgürlük deyip de başkasına müdahale etmesin. Wmaracı yönetimi müsaade etti ki konuşuluyor sayfalardır. Yasaksa kapatırlardı zaten. İyi valla ya, işine gelmeyen siyaset konuşmayın, şunu yapmayın deyip duruyor, yetti beee..... Ben cezamı yönetimden alırım kimseden değil...

Bak herşeyi es geçiyorum herkesin siyasi görüşü farklıdır herşeyi atın bir kenara tamamen herşeyi hemde.Ama çıkıp şurda "okumak isteyen açar başını gider okula,okul bitince kapatır" demişsiniz.Nasıl bu kadar vicdansız olabiliyorsunuz.Kapılardan belliki sizin bacınız kovulmamış.Yemin törenlerinde tekme tokat dayak yememiş.Burda sıkıldım bu teraneden diyorsunuz.Biz de sizin teranenizden bıktık.Hizmet yapılır aynı şeyleri duymaktan bıktık drsiniz,başkalarına yapılan zulümleri görmez terane dersiniz.Allah boşuna Kur'an'da demiyor onlara anlatın,gerçeği göremezler.Şüphesizki onların kalpleri mühürlüdür.Boşuna konuşuyorum aslında.Allah birgün o kurduğunuz cümlenin hesabını sizden SORACAK !Şimdi bir bela verecem de zor tutuyorum kendimi.Ben hayatımda sizin kadar hizmet görmez nankör,insanlara 100 sene yapılan zulmü görmeyecek kadar ferasetsiz bir insan daha görmedim.Umarım birgün bu zulümleri sizde yaşarsınız.Ozaman da söylersiniz hep aynı teraneyi duymaktan sıkıldım DİYE.Savunduğunuz görüş 100 sene bu ülkeye eziyetten başka bir dikili ağaç bile getirmedi şu hükümet onca güzel şey yapıyor bir tanesini söylemezsiniz.Bir hata birşey yaptımı kıyameti koparırsınız.İşin tuhaf yanıda hem tüm hizmetleri görmezden gelip hemde tümünü kullanırsınız.Allah hidayet versin dicemde işte yukarda yazdığım ayet var boşuna dua etmiş olurum.
YunusG

kişi bu mesajı beğendi.

www.mucahitguner.com

• Üyelik 08.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad Y** G**
  • Mesajlar 396
  • Beğeniler 40 / 70
  • Ticaret 32, (%100)
Okuyacak insanın başını açıp okuma zorunluluğu neden bunu yapmak zorunda mı? Terör bitmedi diyorsun hayatında doğuya kaç kere gittin? Askeriyede türban sorunu olmamışmış bizzat yaşadığım olayı bana anlatmaya kalkıyorsun. Annelerimiz dinsiz değil türban takmayan da dinsiz değildir. Dinsizliğin sınırları Kur'an da bellidir. Fakat örtünmeyle ilgili ayeti açıp okuyunuz sonra yorum yazınız. Kur'an da ilk inen oku ayeti okul okumak için değildir. Peygamberimiz okuma yazma bilmiyordu. Burada oku ayeti Kur'an-ı okuması ve mucizeye şahit olması içindi. Ayrıca kimse türbanı senin gibi insanların gereksiz dayatması simgeleştirdi.

• Üyelik 07.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / K
  • Meslek Muhasebe
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** S**
  • Mesajlar 283
  • Beğeniler 440 / 55
  • Ticaret 0, (%0)
Yazdıklarınızı okumuyorum bile, zira kaç kez uyardım yazın fikrinizi,müdahale etmeyin diye.
Katilcenin seviye şimdi farkedildi , başbakanınızın diliyle cevap vereyim size ''Seviyeyi sizden öğrenecek değiliz''

Ek Olarak: Ya Allah deyip duruyorsunuz, biz Allahsız mıyız yapmayın Allah aşkına. Yeter kullandığınız dini...

Ek Olarak:

PrestijSolution adlı üyeden alıntı

Bak herşeyi es geçiyorum herkesin siyasi görüşü farklıdır herşeyi atın bir kenara tamamen herşeyi hemde.Ama çıkıp şurda "okumak isteyen açar başını gider okula,okul bitince kapatır" demişsiniz.Nasıl bu kadar vicdansız olabiliyorsunuz.Kapılardan belliki sizin bacınız kovulmamış.Yemin törenlerinde tekme tokat dayak yememiş.Burda sıkıldım bu teraneden diyorsunuz.Biz de sizin teranenizden bıktık.Hizmet yapılır aynı şeyleri duymaktan bıktık drsiniz,başkalarına yapılan zulümleri görmez terane dersiniz.Allah boşuna Kur'an'da demiyor onlara anlatın,gerçeği göremezler.Şüphesizki onların kalpleri mühürlüdür.Boşuna konuşuyorum aslında.Allah birgün o kurduğunuz cümlenin hesabını sizden SORACAK !Şimdi bir bela verecem de zor tutuyorum kendimi.Ben hayatımda sizin kadar hizmet görmez nankör,insanlara 100 sene yapılan zulmü görmeyecek kadar ferasetsiz bir insan daha görmedim.Umarım birgün bu zulümleri sizde yaşarsınız.Ozaman da söylersiniz hep aynı teraneyi duymaktan sıkıldım DİYE.Savunduğunuz görüş 100 sene bu ülkeye eziyetten başka bir dikili ağaç bile getirmedi şu hükümet onca güzel şey yapıyor bir tanesini söylemezsiniz.Bir hata birşey yaptımı kıyameti koparırsınız.İşin tuhaf yanıda hem tüm hizmetleri görmezden gelip hemde tümünü kullanırsınız.Allah hidayet versin dicemde işte yukarda yazdığım ayet var boşuna dua etmiş olurum.

Önce terbiyeli olun, ne bu böyle, beddualar hakaretler.
Tartışmayı öğrenin önce, sabahtan beri demediğiniz kalmadı. Haddinizi bilin..!

Ek Olarak: 15 yaşında ki çocuklar bile siyaset yapar olmuş, onu da saygısızca, vay halimize...

Ek Olarak: Önce sen diye değil, siz diye hitap etmeyi öğrenin..!!!
Senin gibi insanlar ne demek?
Nerden biliyorsunuz benim nasıl bir insan olduğumu???
Tayyip ağzı ve zihniyeti işte; onlar,onlaaaaaarrrrrrrr
ubrtrade

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 08.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad Y** G**
  • Mesajlar 396
  • Beğeniler 40 / 70
  • Ticaret 32, (%100)
Saygı değer ablacığım yaşın benden büyük fakat nasıl tartışılması gerektiğini bilmiyorsun. Hakaret, beddua olarak söylediklerimi gösterir misin lütfen :) Hemen fişlemede yaptın başbakancı diye. Haddimi ben biliyorum fakat zamanla sizde de oluşacak bu algı zamana bırakmak lazım :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al