Herşeyden önce düzgün bir otoriteye sahip, adaletli ve dini imanı parayla dolu olmayan insanların yönetimi içerisinde olan bir grup burası. Herkes büyük küçük ayrımı yapmadan birbirine yardımcı oluyor, ekmeğini kazanıyor ya da kazanmaya çalışıyor. Heryerde olduğu gibi burada da çürük elmalar çıksa da; şahsen benim gözümde hiçbir zaman seviyesinin altına inmemiş aksine giderek seviyesini yükseltmektedir. Yönetim açısından değerlendirecek olursak; kurucusundan moderatörüne herkesin işini layıkıyla yerine getirdiğini hepimiz görüyoruz. Ne kadar ilgileniliyor ne kadar zamanda geri dönüş sağlanıyor bunların hepsi ortada. Forum hizmetlerine gelecek olursak; arkadaşlarda belirtmiş zaten birçok hizmet ilk olarak burada sunuldu ve sunuluyor, sunulmaya da devam edecektir diye düşünüyorum. Hepsinden gayet memnunum. Burada bulunan insanların diğer forumlardan biraz daha ayrıcalıklı olduğunun düşüncesindeyim. Herkes eleştiriye açık, saygılı ve hoşgörü içerisinde birbirine yaklaşıyor. Bunlardan başka neden aramaya gerek var mı? :rolleyes: