freelance iş ilanları

Bu site sahte mi ?

12 Mesajlar 2.823 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)
Dolandırılıyorsun bilgi girişi yapma ve sakın tek kuruş masraf falan filan isteklerini karşılama para gönderme .

Ya miras kaldı , ya africada bir ülkenin devrik liderinin kızı falan filan gibi bahanelerle senden yardım isteyip parayı sana aktaracaklarını karşılığında komisyon alacağını falan söylerler , senaryo 500 çeşit farklı şeyler içerir ama sonuç aynıdır yüksek para kazanacaksın ama bunun bir masrafı var bankada para takıldı der bi bahane uydurur senden masraf isterler ve işte orada dolandırılırsın .

%99 demiyorum , %100 dolandırılıyorsun inşallah para göndermemişsindir . Banka bilgilerini girdiysen herşeyini hemen değiştir .

wmaraci
reklam

elaldilarinsaat elaldilarinsaat Wm Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek insaat sirketi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad U** G**
  • Mesajlar 39
  • Beğeniler 59 / 9
  • Ticaret 5, (%100)

LikeSend adlı üyeden alıntı

Dolandırılıyorsun bilgi girişi yapma ve sakın tek kuruş masraf falan filan isteklerini karşılama para gönderme .

Ya miras kaldı , ya africada bir ülkenin devrik liderinin kızı falan filan gibi bahanelerle senden yardım isteyip parayı sana aktaracaklarını karşılığında komisyon alacağını falan söylerler , senaryo 500 çeşit farklı şeyler içerir ama sonuç aynıdır yüksek para kazanacaksın ama bunun bir masrafı var bankada para takıldı der bi bahane uydurur senden masraf isterler ve işte orada dolandırılırsın .

%99 demiyorum , %100 dolandırılıyorsun inşallah para göndermemişsindir . Banka bilgilerini girdiysen herşeyini hemen değiştir .

Sağol dostum uyarıların için, herhangi bir bilgi girmedim ve para falan da göndermedim. Herşey inandırıcı idi taa ki vergi ücreti isteyene kadar :) uyarıların için teşekkür ederim..
Rekomedya

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 4 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 4 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al