wmaraci reklam

Yetersiz içerik uyarısı alıyorum :/

34 Mesajlar 2.871 Okunma
smmexpress

Vjolenza Vjolenza Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** P**
  • Mesajlar 708
  • Beğeniler 77 / 101
  • Ticaret 16, (%100)
Ben 1 hafta bile olmayan sitemle başvurdum 30 tane özgün yazı ile bugün kabul edildim şansınızı denemekten vazgeçmeyin hocam.

wmaraci
reklam

bylejyoner bylejyoner Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 220
  • Beğeniler 5 / 11
  • Ticaret 3, (%67)

onur194 adlı üyeden alıntı

hocam google değil Wordegoya ait reklamlar onlar

Bu diceğim hakkında bir bilgim yok ama sitende başka bir reklam firmasının reklamı olmasıda sorun çıkarabilir diye düşünüyorum

Onuradali Onuradali position:fixed Kullanıcı
  • Üyelik 06.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Site
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 736
  • Beğeniler 298 / 136
  • Ticaret 2, (%100)

Vjolenza adlı üyeden alıntı

Ben 1 hafta bile olmayan sitemle başvurdum 30 tane özgün yazı ile bugün kabul edildim şansınızı denemekten vazgeçmeyin hocam.

deniyorum hocam son başvurum 5 6 gündür hala yanıtsız :(

Ek Olarak:

bylejyoner adlı üyeden alıntı

Bu diceğim hakkında bir bilgim yok ama sitende başka bir reklam firmasının reklamı olmasıda sorun çıkarabilir diye düşünüyorum

hocam cevap olarak her zaman yetersiz içerik aldım reklamlarla alakalı bir cevap alsaydım alana kadar denemezdim :/

Vjolenza Vjolenza Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** P**
  • Mesajlar 708
  • Beğeniler 77 / 101
  • Ticaret 16, (%100)

deniyorum hocam son başvurum 5 6 gündür hala yanıtsız :(

Ek Olarak:

hocam cevap olarak her zaman yetersiz içerik aldım reklamlarla alakalı bir cevap alsaydım alana kadar denemezdim :/

Hocam bende 5. günde onay aldım açıkcası ama ek olarak yaptığım bir şey yoktu özgün yazı girmekten başka bir de dün google arama motoru oluşturup para kazanma bölümünü aktif etmiştim bilmiyorum bir yararı oldu mu ama isterseniz bir deneyin.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 06.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Site
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 736
  • Beğeniler 298 / 136
  • Ticaret 2, (%100)

Vjolenza adlı üyeden alıntı

Hocam bende 5. günde onay aldım açıkcası ama ek olarak yaptığım bir şey yoktu özgün yazı girmekten başka bir de dün google arama motoru oluşturup para kazanma bölümünü aktif etmiştim bilmiyorum bir yararı oldu mu ama isterseniz bir deneyin.

bir deniyeyim hocam onu araştırıp

Zen Zen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Web
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1061
  • Beğeniler 16 / 189
  • Ticaret 1, (%100)
30-50 arası hitin var günlük. Bu kadar hit ile adsense alsan da ayda birkaç lira kazanırsın. Bu kadar acele etmene gerek yok.

Ben sitelerime 100 konu ve 500-1k arası hitten aşağı asla reklam koymuyorum. Sitenin büyümesi için önce reklama değil içeriğe saldırman gerek. 60 konu bir ödev sitesi için hiç birşey değil. 10 binlerce konusu olan birçok ödev sitesi var.

Günde 1-2 konu ekleyerek olmaz ödev sitesi işi. Yıllar alır o siteyi adam etmen. Günlük 30 civarı konu gir en az. Konu çok çünkü girebileceğin.

• Üyelik 06.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Site
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 736
  • Beğeniler 298 / 136
  • Ticaret 2, (%100)

Zen adlı üyeden alıntı

30-50 arası hitin var günlük. Bu kadar hit ile adsense alsan da ayda birkaç lira kazanırsın. Bu kadar acele etmene gerek yok.

Ben sitelerime 100 konu ve 500-1k arası hitten aşağı asla reklam koymuyorum. Sitenin büyümesi için önce reklama değil içeriğe saldırman gerek. 60 konu bir ödev sitesi için hiç birşey değil. 10 binlerce konusu olan birçok ödev sitesi var.

hocam günde 2-3 içerik ekliyorum güncel tutuyorum sosyal ortamlarda paylaşıyorum geliştirmeye çalışıyorum bnde

• Üyelik 20.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Web
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1061
  • Beğeniler 16 / 189
  • Ticaret 1, (%100)

hocam günde 2-3 içerik ekliyorum güncel tutuyorum sosyal ortamlarda paylaşıyorum geliştirmeye çalışıyorum bnde

Ödev sitesi için günlük birkaç konu yetmez. O kadar çok kaynak var ki. 10 binlerce konusu olan birçok ödev sitesi var. Senin site büyüyene kadar yıllar geçer 1-2 konu girerek...

30 dan aşağı girme günlük. Konu sayısı 1k'ya ulaştığında kademeli olarak düşür girdiğin konu sayısını. Bu benim her zaman uyguladığım bir sistem.

Geçende bir ödev sitesine denk geldim blogspot uzantılıydı, 10 binlerce konusu ve 15k-20k arası hiti vardı. Çok eski bir site de değildi. Yani fazla konu girmekten korkma.

• Üyelik 06.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Site
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 736
  • Beğeniler 298 / 136
  • Ticaret 2, (%100)

Zen adlı üyeden alıntı

Ödev sitesi için günlük birkaç konu yetmez. O kadar çok kaynak var ki. 10 binlerce konusu olan birçok ödev sitesi var. Senin site büyüyene kadar yıllar geçer 1-2 konu girerek...

30 dan aşağı girme günlük. Konu sayısı 1k'ya ulaştığında kademeli olarak düşür girdiğin konu sayısını. Bu benim her zaman uyguladığım bir sistem.

Anladım ben yaz tatiline kadar 2000-3000 içeriğe ulaşmayı planlıyorum şuan bir takım hazırlıklar içerisindeyim elimde bir çok eklenicek içerik hazır ama hepsini bir kere de yüklemek istemiyorum 20-30 tane günde elbet ekliycem ama daha hazır değil içerikler o kadar

• Üyelik 20.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Web
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1061
  • Beğeniler 16 / 189
  • Ticaret 1, (%100)

Anladım ben yaz tatiline kadar 2000-3000 içeriğe ulaşmayı planlıyorum şuan bir takım hazırlıklar içerisindeyim elimde bir çok eklenicek içerik hazır ama hepsini bir kere de yüklemek istemiyorum 20-30 tane günde elbet ekliycem ama daha hazır değil içerikler o kadar

Birde tk alan adı keşke kullanmasaydın. Onları yenilenmeleri sıkıntılı oluyor diye biliyorum. Adsense açısından sıkıntı yaratabilir o yüzden.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al