wmaraci reklam
lidertakipci

Her Sektöre Uyabilir Html5 Css3 Tasarımım Nasıl Arkadaşlar?

17 Mesajlar 1.869 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

elegance elegance Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek grafik & web tasarım
  • Mesajlar 233
  • Beğeniler 91 / 33
  • Ticaret 4, (%100)

KorkakHerif adlı üyeden alıntı

Rica ederim, evet ordaki Korkak Herif benim ama youtube da 800e yakın videolarımın hepsini silmek zorunda kaldım.

neden ki? ben senin bootstrap videolarını izlemiştim..

wmaraci
reklam

jsdev jsdev WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek -
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 360
  • Beğeniler 23 / 168
  • Ticaret 0, (%0)

elegance adlı üyeden alıntı

neden ki? ben senin bootstrap videolarını izlemiştim..

Bootstrap ile ilgili 32 video çekmiştim psd to css, responsive web design ve bootstrap temelleri diye yüklediğim ilk 9 videoda pes ettim gelen yorumları bi görseniz kusarsınız o derece tek dertleri de benim sesim ve peltekliğim zoruma gitti 9 videoyu sildim sonra diğer bootstrap videolarını yüklemedim yanında gittim youtube kanallarında ki tüm videoları da sildim, bizim milletimize gerçekten yaranılmıyor ne kadar iyi niyetli olursanız olun bi açık bulup giydirmeye çalışırlar ve yıllardır çektiğim videolardan sesim yüzümden işitmediğim hakaret kalmadı,pes ettim..

Buraya yakında yeni proje gelecek Coming soon!

berkangndz berkangndz Php & Swift Developer Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 366
  • Beğeniler 175 / 87
  • Ticaret 7, (%100)

Bootstrap ile ilgili 32 video çekmiştim psd to css, responsive web design ve bootstrap temelleri diye yüklediğim ilk 9 videoda pes ettim gelen yorumları bi görseniz kusarsınız o derece tek dertleri de benim sesim ve peltekliğim zoruma gitti 9 videoyu sildim sonra diğer bootstrap videolarını yüklemedim yanında gittim youtube kanallarında ki tüm videoları da sildim, bizim milletimize gerçekten yaranılmıyor ne kadar iyi niyetli olursanız olun bi açık bulup giydirmeye çalışırlar ve yıllardır çektiğim videolardan sesim yüzümden işitmediğim hakaret kalmadı,pes ettim..

malesef haklısınız insanı cileden cıkarır bizim insanlarımız sanki kendileri hiçbir hata yapmıyor gibi karşısındakinin hatalarını bulmaya çalışırlar. her zaman bir eleştirme her zaman bi kötüleme her zaman bi en iyi benim tarzı davranışlar var emeğe saygı denen şey kalmamış :/ :/ geçmiş olsun keşke onların davranışlarına yenilmeyip devam etseydiniz :/

Not : genel degil şu emeğe saygısı olmayanlar için yazım .
elegance

kişi bu mesajı beğendi.

Bloggokhantekin Bloggokhantekin Bloggokhantekin.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek MUHASEBE
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad G** T**
  • Mesajlar 1039
  • Beğeniler 169 / 168
  • Ticaret 4, (%100)
Gayet başarılı olmuş kardeş eline sağlık

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 21.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Mesajlar 233
  • Beğeniler 91 / 33
  • Ticaret 4, (%100)

Hocam ben de gördüm o yorumların bazılarını gerçekten üzüldüm. Ama canını sıkma sen Hz. Ömer ne demiş "bana bir harf öğretenin 40 yıl kölesi olurum". Dolayısıyla sen ne kadar büyük bir hayır işlediğini tahmin bile edemezsin. Videolar içinse ben olsam yorumları devre dışı bırakırdım. Maille keyfe keder cevap verirdim gerçekten bişiler öğrenme gayretindekilere. Yoksa bırak video silerek ceza vermeyi sakat bırakmaya değecek o kadar insan varki.. Sakat bırakacaksın ki sakatlığına her baktığında yaptığı aklına gelsin. Senden daha çok kızıyorum o insanlara..

Ek Olarak:

fnkproduksiyon adlı üyeden alıntı

Gayet başarılı olmuş kardeş eline sağlık

Teşekkürler..

Ek Olarak:

Footer da ki hata dışında gayet güzel bence :)

fırat bu arada senin browser hangisi ve sürümü nedir? bende öyle görünmüyor da.. mozilla, explorer ve chrome un son sürümleri yani.

enginkarakutuk enginkarakutuk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci..
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 60
  • Beğeniler 2 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Harki olmuş emeğine sağlık demeden geçmek istemedim. Umarım başarılarının devamı gelir.

Anın tadını çıkartıyorum, tıpkı paraşütü açılmayan bir paraşütçünün rüzgarın tadını çıkardığı gibi..

• Üyelik 21.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Mesajlar 233
  • Beğeniler 91 / 33
  • Ticaret 4, (%100)

Engince10 adlı üyeden alıntı

Harki olmuş emeğine sağlık demeden geçmek istemedim. Umarım başarılarının devamı gelir.

Teşekkürler..

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al