wmaraci reklam
lidertakipci

Artık her şey ücretsiz!

17 Mesajlar 2.332 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

saidyavuz saidyavuz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2010
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek Primary school teacher
  • Mesajlar 394
  • Beğeniler 0 / 20
  • Ticaret 0, (%0)
Sitemi ilk açtığımdaki amacım özellikle maddi yönden sıkıntısı olan kişilere üst düzey ürünleri ücretsiz sağlamak ve oldukça kötü dizaynlar ile milletimizi sömürenlere dur demekti bu amaçla çıktığımız yolda son bir sene içerisinde daha önce sayısı bir elin parmaklarını geçmezken şimdi çok sayıda arkadaş ta benim gibi ücretsiz dizaynlar dağıtmaya başladılar.
Sadece ücretsiz paylaşımlar da değil aynı zamanda bizim dizaynların kalitesi yüksek olunca ücretli satış yapmayı isteyenler iki kere daha düşünmek zorunda kaldılar yada kalitelerini çok daha arttırmaya gayret gösterdiler buda bir sene içerisinde eminim sizde farketmişsinizdir gözle görülür bir kalite artışı oldu artık sitelerimizin dizaynları yurt dışındaki sitelerle yarışacak düzeye geldi.
Bu yazıyı yazmamdaki amaç sebep ne olursa olsun altında benim ismim olan ve umuma açtığım tüm paylaşımlar ücretsiz olacaktır. Buna daha önce dağıttığım ve sitenin ihtiyaçlarını karşılama adına bir miktar ücret talep ettiğim blogpress teması da dahil olacaktır.
Temayı daha önce satın alan arkadaşlara para iadesi yapılacaktır!
Bu yazıyı okuduğunuz için teşekkür ederiz daha fazla insanların sömürülmemesi adına sizinde bana destek olmanızı istiyorum.

Duyuru Sayfası

wmaraci
reklam

Jiber Jiber Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 209
  • Beğeniler 13 / 32
  • Ticaret 0, (%0)
Temayı daha önce satın alan arkadaşlara para iadesi yapılacaktır!
Çok güzel bir davranış tebrik ederim.

sizinde bana destek olmanızı istiyorum. Ne gibi mesala?

tif tif Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 485
  • Beğeniler 74 / 107
  • Ticaret 4, (%100)
Tasarımlarınızı ücretsiz dağıtmanız sizin seçiminiz ve örnek olunası bir davranış. Ama şu dikkatimi çekti; sömürülme derken sanırım ücret karşılığı tasarım alma işini kastediyorsunuz. Bu tepki ve duyuru nedendir? Sonuçta bu bir pazar. Freelance çalışanların pazarını baltalıyorsunuz gibi geldi.

saidyavuz saidyavuz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2010
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek Primary school teacher
  • Mesajlar 394
  • Beğeniler 0 / 20
  • Ticaret 0, (%0)

tif adlı üyeden alıntı

Tasarımlarınızı ücretsiz dağıtmanız sizin seçiminiz ve örnek olunası bir davranış. Ama şu dikkatimi çekti; sömürülme derken sanırım ücret karşılığı tasarım alma işini kastediyorsunuz. Bu tepki ve duyuru nedendir? Sonuçta bu bir pazar. Freelance çalışanların pazarını baltalıyorsunuz gibi geldi.

Haklısın biraz daha açıklık getirmem gerekirdi orda dokundurmak istediğim işin ehli olmayan bazı kişilerin para etmez dandik tasarımları daha bu aleme yeni girmiş kişilere para ile satmaya çalışmaları halbuki o para ile çok daha güzel bir şey alabilecekken oraya çarçur etmelerini arzu etmiyorum.

Tabi ücret karşılığı iş yapan freelance çalışanların işlerini baltalamak gibi bir amaç içinde değilim benim hedef kitlem genel paylaşım yapan kişiler onların daha iyi işler çıkarmaları noktasında biraz kışkırtmak ki bu yetenekleri olduğundan da şüphem yok ancak tembellik yapıyorlar

wmaraci
wmaraci

tif tif Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 485
  • Beğeniler 74 / 107
  • Ticaret 4, (%100)

saidyavuz adlı üyeden alıntı

Haklısın biraz daha açıklık getirmem gerekirdi orda dokundurmak istediğim işin ehli olmayan bazı kişilerin para etmez dandik tasarımları daha bu aleme yeni girmiş kişilere para ile satmaya çalışmaları halbuki o para ile çok daha güzel bir şey alabilecekken oraya çarçur etmelerini arzu etmiyorum.

Tabi ücret karşılığı iş yapan freelance çalışanların işlerini baltalamak gibi bir amaç içinde değilim benim hedef kitlem genel paylaşım yapan kişiler onların daha iyi işler çıkarmaları noktasında biraz kışkırtmak ki bu yetenekleri olduğundan da şüphem yok ancak tembellik yapıyorlar

:) Şimdi daha netleşti. Tasarımlarınızı gördüm başarılısınız gerçekten bu konuda. Destek konusundaysa arkanızdayım.

errapps errapps PayPal, Vcc, GSM TL Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Developer
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 1, (%100)
tebrikler kutluyorum sizi

Garanti Bankası Hesabım Kalıcı Olarak Bloke Edilmiş

LaMekan LaMekan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek WebTasarım
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad F** O**
  • Mesajlar 1272
  • Beğeniler 292 / 265
  • Ticaret 0, (%0)
Said yavuz seni herzaman takdir etmişimdir birkezdaha takdir ediyorum arkandayım

isodmin isodmin Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Waiter / Writer / Webmaster
  • Konum Suudi Arabistan
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 905
  • Beğeniler 223 / 159
  • Ticaret 4, (%100)
Bekliyordum...

NovaCep NovaCep WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.02.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Sistem Yöneticiliği
  • Konum ABD
  • Ad Soyad S** Ş**
  • Mesajlar 2980
  • Beğeniler 258 / 257
  • Ticaret 16, (%100)
Harika tasarımların var blogizm temanı kullanıyorum.Birçok kişi mail ile soruyordu ücretlimi yada nerede bulabilirim diye...

Youtube: NovaMobi Teknoloji

Damon Damon Öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Emekçi
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 233
  • Beğeniler 10 / 13
  • Ticaret 1, (%100)
Harika temalar var tebrikler.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al