Ya bu forumdaydı yada başka bir yerdeydi yine buna benzer acayip düşüşler yaşayan kişiler hakkında yazı okumuştum. Google galiba yeni bir güncelleme yapıyor ama anlaşılan biraz berbat bir güncelleme olacak. Sırf deneme amaçlı bende bir kaç tane anahtar kelime denedim dün ilk 100'de olmayan anahtar kelime bu gün 23. sıraya yerleşmiş. Beşer beşer attığına şahit olmuştum ama bir günde 70-80 sıra yükselme biraz garip geldi. Bu arada sizin kullandığınız gibi anahtar kelime kullanmamaya özen gösteriyorum. Yazınızın ilk 2 sayfada çıkmaması bence Googlenin mallığı ama aklıma bir tek anahtar kelimeleriniz geliyor.

Bu arada yeni birşey farkettim http://herzamanileri.com/?s=google buradaki linkten kaynaklanıyor olabilir mi sizce ? Ben bu tür benzer kelimelerin bir araya düşmesine engel oluyorum. Ayrıca bu yazıdan bir kaç tane de kelimenizi analiz ettim. Analitik kelimesinde bence herhangi bir sorun yok. Asıl sorun Google kelimesinde. Analitik nedir diye yazınca 18. sırada çıkıyorsunuz. İsterseniz search bölümünde çıkan sonuçlara bir el atın.