Arkadaşlar Wordego 'yu Kullanmanızı Kesinlikle Önermiyorum,
NEDENMİ ? Buyrun Sistemi ve Durumum... Okuyun ;

SİSTEM

Öncelikle Sistemden Bahsedeyim.Adsense vb. 3-5 Tane Farklı Reklam Servisleri İle Çalışıyorlar
ve Bu Servislerin Reklamlarını Kendi Bünyeleri Altında Yayımlatıyorlar. Eğer Sitenize 3 Adetten Fazla
Reklam Bölgesi (Banner) Eklerseniz yada Sayfayı Hızla Yenilerseniz Wordego'nun Kendi Reklamları Çıkacaktır.

Üstelik Kendi Reklamları Bir Kazançta Sağlamıyor.
Ayrıca Sayfada Anormal Bir Şekilde Yine Wordego'nun Kendi Reklamlarının Çıkma İhtimali de Bulunuyor...

Önceleri Kazanç Sistemleri CPM ve CPC Olarak İkiye Ayrılıyordu Ama Sanırım 2014'ten Bu Yana Değişti.Şimdilerde
Kazanç Sistemi Olarak eCPM :“Etkin Bin Gösterim Başına Maliyet” Kullanıyorlar.Yani CPM ve CPC 'nin Birleşim Hali Diyelim.

Durumum ve Şikayetim

Bakın Sistemi Deneme Amaçlı İlk Olarak 07.12.2013 'te Başlamıştım ve İlk Günlerde Bana Kazandırdığı 5-10 krş Fakat
Sonraki Günlerde Günde 1,86 krş 'a Varan Kazanç Elde Ettiğimi ve Bundan Bir Cacık Çıkmayacağını Düşündüğümden
Sistemi Kullanmayı Bıraktım (04.01.2014)..Aradan Geçen 1 Aydan Sonra Bir Mail Gelmişti ve Mailde Bana Wordego Gelirlerinin
Arttığını Söylüyordu..(09.02.2014-15.02.2014) Arası Tekrar Denedim ve Yine Sistemlerini Beğenmedim.

Aradan 7 Gün Geçmeden Cuma Günü Beni Aradılar, Öğlen Cuma Vakti Olduğu İçin Bakamadım
ve Cevapsız Bırakan Sabit Numarayı Geri Aradım...(Wordego Sabit Numarası : +90 (212) 691 60 25 [Sitesinde Yoktur.])

Bir Bayan Çıktı ve Wordegoyu Kullanmayı Neden Bıraktığımı Sordu ve Bende Gelir Düşüklüğü Olduğunu Söyledim.Kendisi
Reklam Yerleşimine Bağlı Olarak Gelirleriniz Artabilir Dedi ve Bu Konuda Beni Yeniden İkna Etti.O Akşam Wordego Reklamlarını
Yeniden Ekledim ve Reklamları Ana Sayfanın Üst Kısımlarına Ekledim.Saat 17:00'te Eklemiştim Sanırım ve 23:59'a Kadar Olan
Kazancım Şaşırtıcıydı 9,12 TL ....Hemen Sistemi Kullanmaya Devam Ettim ve Ertesi Gün 13,71 ve Sonraki Günde 13,77 TL
Aldıktan Sonra Durum Tekrar Şaşırtıcı Oldu..2 Gün Sonraki Günlük Kazancım 2,29 Olmuştu.SON TOPLAM KAZANÇ : 67,12

Hemen Wordego'ya (yayinci-destek@wordego.com) Mail Attım ve Durumu Söyledim.Bana Dedikleri İse Sahte Tıklamalar Olduğu,
Kendi Reklamlarınıza Kendinizin Sürekli Tıkladığını, Bundan Ötürü Reklam Verenlerimizin Sizin Siteye Reklam Göndermelerini
İstemediğini ve Bundan Ötürü Gelirleriniz de Düşüklükler Olacağını Söyledi.Üstüne Birde Hesabımdan Yasaklı Kullanım Adı Altında
-26,60 TL Kesinti Yaptılar.İki Gün Daha Kullanmaya Devam Ettim ve Günlük Kazanç Yeniden 1,00 TL'ye Kadar İnince Bıraktım Servisi..

Tarih - Toplam Gösterim - eCPM - Toplam Gelir - Reklam Görüntülenme Oranı

Durumu İzah Edebildiysem Ne Mutlu Bana, Zaten 100 TL Oluncaya Kadar Biriktirip Wordego'yu Kullanmayı Bırakacaktım.
Ancak 100 TL Olmadan Parayı da Almama Engel Oldular.Kolay Gelsin Arkadaşlar...