wmaraci reklam
lidertakipci

Adsense Hesabım Kapatıldı.

17 Mesajlar 1.767 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

yasinolmez yasinolmez WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Görsel İletişim Tasarımcısı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** Ö**
  • Mesajlar 296
  • Beğeniler 55 / 33
  • Ticaret 0, (%0)
risk unsuru oluşabilecek hiç bir durum var mıydı tahmin edebildiğiniz? sayfa gösterimi/tıklanma sayısı/sayfa to gibi değerleri de verebilirseniz belki onlar üzerinden bir değerlendirme yapılabilir. reklam yerleşiminizde absürd bir durum var mıydı peki sitenizi paylaşabilir misiniz

wmaraci
reklam

mrblithe mrblithe Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 99
  • Beğeniler 4 / 15
  • Ticaret 1, (%100)

kaderebak kaderebak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek tekniker
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 392
  • Beğeniler 21 / 78
  • Ticaret 4, (%100)
Açmazlar daha :S benim sitemde forum moderatörü , aşağıdaki reklamlara tıklayın yazmıştı benden habersiz , banada aynı otomatik sistem mesajları gönderdiler.

Ne kadar itiraz edersen et açmıyorlar.

Bende bir daha başvurmadım da ilgilenmedim de , çok ta tın bir sürü alternatif var üzülme bu kadar.

Bunların sistem politikası bu , neden hiç kimse sormaz bilmiyorum , dünya yazılım devisin , sahte tıklamayı önleyecek bir sistemi yazmıyorsun ?

http://www.trbux.net Tıkla Kazan /Reklam ver Kazan- Joomla ücretli destek verilir.

mrblithe mrblithe Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 99
  • Beğeniler 4 / 15
  • Ticaret 1, (%100)

kaderebak adlı üyeden alıntı

Açmazlar daha :S benim sitemde forum moderatörü , aşağıdaki reklamlara tıklayın yazmıştı benden habersiz , banada aynı otomatik sistem mesajları gönderdiler.

Ne kadar itiraz edersen et açmıyorlar.

Bende bir daha başvurmadım da ilgilenmedim de , çok ta tın bir sürü alternatif var üzülme bu kadar.

Bunların sistem politikası bu , neden hiç kimse sormaz bilmiyorum , dünya yazılım devisin , geçersiz tıklamayı önleyecek bir sistemi yazmıyorsun ?

Hocam bir tane alternatif söyler misin ? Adsense kadar performansı iyi , güvenilir ve kazancı iyi olan ?

wmaraci
wmaraci

kaderebak kaderebak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek tekniker
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 392
  • Beğeniler 21 / 78
  • Ticaret 4, (%100)

mrblithe adlı üyeden alıntı

Hocam bir tane alternatif söyler misin ? Adsense kadar performansı iyi , güvenilir ve kazancı iyi olan ?

adhood , sahte tıklamaları yönetebiliyorsun , bugün sadece 5 tıklama = 1,02 TL bu kadar basit.

Popup reklam yayınlarım hitim yüksek diyorsan , reklam.tl bunlarda iyiler.

http://www.trbux.net Tıkla Kazan /Reklam ver Kazan- Joomla ücretli destek verilir.

nettebilgi nettebilgi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** O**
  • Mesajlar 1454
  • Beğeniler 254 / 430
  • Ticaret 8, (%100)
Reklamverenlerin sitelerinde yeterli vakit geçirmiyor tıklayan adam. Bu yüzden Google sitenizde uygun reklamları göstermeye çalışıyor ve teşvik ediyor. Çoluk çocuğun takıldığı forumlarda oyun vb. reklamlar, memurların emeklilerin çalışanların takıldığı forumlarda banka vb. reklamlar, hatunların takıldığı forumlarda moda giyim sağlık şifa reklamlar gösterilmesi banlanmaya neden olmaz.

Zen Zen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Web
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1061
  • Beğeniler 16 / 189
  • Ticaret 1, (%100)
adsense hesabına girdiğin internet bağlantısı ve pc sana özel olacak. İnternet cafe veya wifi gibi bağlantılardan girmeyeceksin. Google publisher toolbar ve adblock kullanacaksın. Reklamverenlere faydan olacak vs...

Bunllar yapmadığında gecersiz etkinlikten bana yeme olasılığı her zaman var.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al