wmaraci reklam
lidertakipci

Kız Arkadaşım İçin Domain Tavsiyesi

28 Mesajlar 3.809 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

kelebek kelebek WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Geliştirici
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 3142
  • Beğeniler 60 / 764
  • Ticaret 5, (%100)
hicrettenbugunnealsam.com biraz uzun ama olsun :D

hicretingozunden.com

hicretce.com bir ara bu isme benzer bir kadın programı vardı oradan aklıma geldi :D

nealsamkibilemedimsimdi.com biraz uzun ama güzel bir ticaret domaini :D
hopdi

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

ubrtrade ubrtrade WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Dış Ticaret
  • Konum Adana
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 491
  • Beğeniler 81 / 81
  • Ticaret 20, (%100)
illa kız arkadaşının ismi geçmek zorundamı ? hani akılda kalıcı bir şeyler olsun dersen bir kaç com var tavsiye ediyorum ama ben olsam almazdım :)

bakimsiz.com çirkin kadın yoktur bakımsız kadın yada az vodka vardır :) bizden alış veriş yapın işinizi vodkaya bırakmayın gibi marjinal bir slogan olur ama ticari başarısı konusunda endişelerim var

bezeme.com bak işte bu belki bu kadınlara benzemek istermisiniz gelin bizden alış veriş yapın yada ötede durun :) gibi bir sloganla belki bir ihtimal

dutturu.com yani bilemiyorum akılda kalıcı sadece 2 t olması biraz zorluk çıkarta bilir

kiygi.com akılda kalıcı
nisif.com buda öyle

kivirmak.com anca buraya kadar kıvırdım

birde kezban.biz var bir ara kayıt etmiştim hala durma ihtimali var istersen onun içinde anlaşırız :cool:

yanlzı hepsi bir yana bence boş ver com domaini hicret.biz on numara uzantisi .biz haiti dilinde iş demek ayrıca business anımsatıyor inşallah yardımım dokunmuştur
hopdi

kişi bu mesajı beğendi.

Gokcinodul Gokcinodul Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Developer - Yazılım Uzmanı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad G** Ö**
  • Mesajlar 130
  • Beğeniler 31 / 29
  • Ticaret 5, (%100)
Hicretzamani.com - akilfikirmoda.com - aklimmodada.com - modaalisveriszamani.com gibi ::)
hopdi

kişi bu mesajı beğendi.

impjix impjix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 2426
  • Beğeniler 809 / 814
  • Ticaret 17, (%100)
Birazcık azimle herşey olur.

Benim sevgilimde kendi başına facebook hesabı açmaktan acizdi. Kendisine önce ithalatı öğrettim, çin ve diğer bilimum ucuz ülkelerden takı tarak çanta gibi ürünlerin nasıl getirileceğini gösterdim.

Sonra domain nedir host nedir anlattım(bu kavramları hala anlayabilmiş değil).

Daha sonra instagram ve facebook üzerinden satış yapmayı öğrettim. İnsatgram ismi cantakombin facebook ismi çanta kapıda mı ne öyle bişeyler. İnstagramdan şuan 6k ya yakın takipcisi var ve felaket sipariş geliyor.

Baktım işleri fena diil web sitesi açtım hemen bi tane opencart. Bkz cantakombin.com

Şuan aylık cirosu 10binin üzerine çıktı ben yakında çalışmayı bırakacağım o baksın bana;)
hopdi

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

ysnbulut ysnbulut Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad Y** B**
  • Mesajlar 158
  • Beğeniler 26 / 18
  • Ticaret 1, (%100)
http://www.guzelleselim.com/ yalnız bu site iyiymiş :)

kharunx kharunx Merhaba :) Kullanıcı
  • Üyelik 28.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Serbest meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** Ş**
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 31 / 8
  • Ticaret 1, (%100)
hicretineli.com Elinin değdiği iş başarılı olur vs. :)

hopdi hopdi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Televizyon ve Yayıncılık
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 718
  • Beğeniler 269 / 132
  • Ticaret 2, (%100)

DeLi1SeY adlı üyeden alıntı

ModaHt
Hcrt.net :D

Ek Olarak: ModaHt
Hcrt.net :D

sessiz harflerle dolu ama kısa bir domain ismi olabilirdi :) biraz daha kadınsı domain arıyoruz.

nettebilgi adlı üyeden alıntı

şimdi domainde hicret olarak geçerse hac malzemesi satan bir dükkan izlenimi yaratır. bence orjinal bişeyler bulun.

bu konuyu inanın ben ilk seferde düşünmüştüm. hicretin tersten okunuşu tercih oluyor :) aynı zamanda hicrete çoğu zaman hico da diyorlar. belki sadece isime de bağımlı kalınmayabilir. ama kadınlar nasıldır bilirsiniz. kendi isimleri de olsun istiyorlar. onların için seonun hiçbir önemi yok sadece gösteriş olsun yeter.

test9 adlı üyeden alıntı

Adı hicret diye site adresinde hicret olma takıntısından öte bence daha ilginç isimler... Özel isimler her zaman dar kitleye hitap eder. Tavsiyem: Biryorumumvar.com

genel olarak ticaret yapılacak ama bizimkisi üstüne kılıf giydirmek. o da benim fikrim. blog benim işim, onun da ticareti çok iyi. bir kolyeye bile yüzlerce lira veriyorlar :)

Ahmet adlı üyeden alıntı

Çağrı'nın dediği öneri banada mantıklı geldi. Bunu düşünmezseniz isimsoyisim alın bence.

soyadı da olabilir. genel olarak ticaretle uğraşacağız. biraz daha samimi bir isim arıyoruz.

MertKoseoglu adlı üyeden alıntı

ahahaha hicretkevranı :D

bu daha çok dini çağrışımlar yapıyor :)

ubrtrade adlı üyeden alıntı

hicret.biz

boşta sanırım panelimde öyle gözüküyor

edit: pardon com domain olacakmış

hicret.biz den ziyade hicretindolabi com gibi isimler arıyoruz :) hicret e de bağımlı kalmayalım. her türlü isim önerisine açığız.

kelebek adlı üyeden alıntı

hicrettenbugunnealsam.com biraz uzun ama olsun :D

hicretingozunden.com

hicretce.com bir ara bu isme benzer bir kadın programı vardı oradan aklıma geldi :D

nealsamkibilemedimsimdi.com biraz uzun ama güzel bir ticaret domaini :D

hem ziyaret hem ticaret hem de gösteriş olsun. teşekkürler.

ubrtrade adlı üyeden alıntı

illa kız arkadaşının ismi geçmek zorundamı ? hani akılda kalıcı bir şeyler olsun dersen bir kaç com var tavsiye ediyorum ama ben olsam almazdım :)

bakimsiz.com çirkin kadın yoktur bakımsız kadın yada az vodka vardır :) bizden alış veriş yapın işinizi vodkaya bırakmayın gibi marjinal bir slogan olur ama ticari başarısı konusunda endişelerim var

bezeme.com bak işte bu belki bu kadınlara benzemek istermisiniz gelin bizden alış veriş yapın yada ötede durun :) gibi bir sloganla belki bir ihtimal

dutturu.com yani bilemiyorum akılda kalıcı sadece 2 t olması biraz zorluk çıkarta bilir

kiygi.com akılda kalıcı
nisif.com buda öyle

kivirmak.com anca buraya kadar kıvırdım

birde kezban.biz var bir ara kayıt etmiştim hala durma ihtimali var istersen onun içinde anlaşırız :cool:

yanlzı hepsi bir yana bence boş ver com domaini hicret.biz on numara uzantisi .biz haiti dilinde iş demek ayrıca business anımsatıyor inşallah yardımım dokunmuştur

Gokcinodul adlı üyeden alıntı

Hicretzamani.com - akilfikirmoda.com - aklimmodada.com - modaalisveriszamani.com gibi ::)

biz isimde bağımlı kalmayalım. hicret daha çok dini çağrışımlar yapıyor. ben yalnızca fikir fikirden üstündür diyerek adını da belirttim. hico ya da hicretin tersi tercih de olabilir.

isim önerilerin için sağol.

impjix adlı üyeden alıntı

Birazcık azimle herşey olur.

Benim sevgilimde kendi başına facebook hesabı açmaktan acizdi. Kendisine önce ithalatı öğrettim, çin ve diğer bilimum ucuz ülkelerden takı tarak çanta gibi ürünlerin nasıl getirileceğini gösterdim.

Sonra domain nedir host nedir anlattım(bu kavramları hala anlayabilmiş değil).

Daha sonra instagram ve facebook üzerinden satış yapmayı öğrettim. İnsatgram ismi cantakombin facebook ismi çanta kapıda mı ne öyle bişeyler. İnstagramdan şuan 6k ya yakın takipcisi var ve felaket sipariş geliyor.

Baktım işleri fena diil web sitesi açtım hemen bi tane opencart. Bkz cantakombin.com

Şuan aylık cirosu 10binin üzerine çıktı ben yakında çalışmayı bırakacağım o baksın bana;)

şimdi ben mesajınızı gösterince biraz daha gaza getirdim. ne yazık ki facebook com u bile reglemeye çalışacak kadar domain bilgisi olmayan bir sevgilim var. ben onun her şeyi olucam, o da sadece ürünleri pazarlayacak. aynı dediğiniz şekilde yapmaya çalışacağız. bu arada size ulaşıp biraz da yardım alabiliriz :) ben de adsense den kazanamadığımı sevgilim sayesinde sıcak satışla kazanırız diye umut ediyorum.

kharunx adlı üyeden alıntı

hicretineli.com Elinin değdiği iş başarılı olur vs. :)

hicretin eli de güzel. tüm önerileri dikkate alacağız.

✂------------------------

ibo71 ibo71 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek kendi halinde
  • Konum Kırıkkale
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1051
  • Beğeniler 930 / 196
  • Ticaret 14, (%100)
Önerildimi bilmiyorum ama hicretvakti.com boşta gözüküyor.

Hicret ile moda vakti
Hicret ile yemek vakti
Hicret ile blog vakti vs uzar gider diye düşündüm :)
hopdi

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al