wmaraci reklam
lidertakipci

Arama Motoru Yazdıracağım

12 Mesajlar 1.762 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Emre19 Emre19 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad N** Y**
  • Mesajlar 933
  • Beğeniler 16 / 125
  • Ticaret 2, (%100)
Merhaba Arkadaşlar arama motoru yazdırmayı planlıyorum özgün kodlama olmalı bot vesayre içinde olmalı sizce fiyatı ne olur Hemen yazdırmayacağım sadece Fiyat Tespiti yapmak istiyorum.

wmaraci
reklam

MrAuTHoR MrAuTHoR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 398
  • Beğeniler 72 / 145
  • Ticaret 1, (%100)
Hazır scriptler bul, kur. Hevesini alıp kapatacaksın nede olsa.
WebSiteHizmetleri

kişi bu mesajı beğendi.

SanalTespit.Com
TemaDownload.Com
ETicaretBul.Com

• Üyelik 29.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad N** Y**
  • Mesajlar 933
  • Beğeniler 16 / 125
  • Ticaret 2, (%100)

MrAuTHoR adlı üyeden alıntı

Hazır scriptler bul, kur. Hevesini alıp kapatacaksın nede olsa.

Hocam sağlam bulsan botlu felan arayüzü değiştiricemde Yok botlu

• Üyelik 29.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 398
  • Beğeniler 72 / 145
  • Ticaret 1, (%100)

Emre19 adlı üyeden alıntı

Hocam sağlam bulsan botlu felan arayüzü değiştiricemde Yok botlu

Canım kardeşim, sağlam bir tane bulsan bile kaç tane site ve sayfa indexleyebileceksin ... Bunun alt yapısını nasıl kuracaksın ... Bunun alt yapısı için gereken milyon dolarları nereden bulacaksın ... Her şey süper oldu diyelim, Google, Yandex ve Bing varken insanların seni kullanmasını nasıl sağlayacaksın ...

SanalTespit.Com
TemaDownload.Com
ETicaretBul.Com
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 29.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad N** Y**
  • Mesajlar 933
  • Beğeniler 16 / 125
  • Ticaret 2, (%100)

MrAuTHoR adlı üyeden alıntı

Canım kardeşim, sağlam bir tane bulsan bile kaç tane site ve sayfa indexleyebileceksin ... Bunun alt yapısını nasıl kuracaksın ... Bunun alt yapısı için gereken milyon dolarları nereden bulacaksın ... Her şey süper oldu diyelim, Google, Yandex ve Bing varken insanların seni kullanmasını nasıl sağlayacaksın ...

Hocam altyapıyı sağlayabilirim Ancak Neden biri Türk arama motorunu kullanmak istemesin ?

Zen Zen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Web
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1061
  • Beğeniler 16 / 189
  • Ticaret 1, (%100)
Milyarlarca bota ihtiyacın var bu iş için. Arama motorunun yazılımını da kendin yapamıyacaksan hiç uğraşmanı tavsiye etmem. 15 yıl önce yokluktan çıktı şuan ki google.

Bu zamanda arama motoru çıkarmak için milyarlarca dolar paraya ve büyük bir ekibe ihtiyacın var. :)

• Üyelik 29.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad N** Y**
  • Mesajlar 933
  • Beğeniler 16 / 125
  • Ticaret 2, (%100)

Zen adlı üyeden alıntı

Milyarlarca bota ihtiyacın var bu iş için. Arama motorunun yazılımını da kendin yapamıyacaksan hiç uğraşmanı tavsiye etmem. 15 yıl önce yokluktan çıktı şuan ki google.

Bu zamanda arama motoru çıkarmak için milyarlarca dolar paraya ve büyük bir ekibe ihtiyacın var. :)

Hocam ben küçük çaplı olsun istiyorum (şimdilik) mesela normal günlük bi bayan facebook'a girmesi için face yazar googleye ve tıklar girer bunu şimdili karşılaması lazım sonra yavaş yavaş büyürüz.

• Üyelik 29.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 398
  • Beğeniler 72 / 145
  • Ticaret 1, (%100)

Emre19 adlı üyeden alıntı

Hocam altyapıyı sağlayabilirim Ancak Neden biri Türk arama motorunu kullanmak istesin ?

Alt yapıyı sağlayamazsın dostum =) Ben Google'da atıyorum facebook'u arattığımda 5.110.000.000 sonuç çıkıyorken, senin arama motorun sadece facebook'u indexlese bile bu on belkide yüzbinlerce liralık alt yapı maliyeti gerektirir. Kimsede Google'da facebook'u aradığında 5.110.000.000 sonuç buluyorken senin sisteminde çıkacak 5-6 sonuç nedeniyle seni kullanmaz.

"Ancak Neden biri Türk arama motorunu kullanmak istesin ?" demişsin "istemesin?" demek istedin sanırım ama her iki ihtimale cevap olacak bir şey söylemekte yarar var;

İnternet ortamında neredeyse hiç kimse "bu Türk, ben bunu kullanayım" yada "bu Amerikalı ben bunu kullanmam" demez. Herkes en iyi hizmeti ve en iyi imkanı nerede buluyorsa oradan yararlanır. Vakti zamanında bu ülkede Fransa'ya, İtalya'ya, hatta Amerika'ya karşı boykotlar yapıldı. Millet bu ülkelerin ürünlerini kullanmayacaz diye ayaklandı. Sokaklarda o ülkelerden gelen ithal meyveler, sebzeler ayaklar altında ezildi. Sonuç olarak ne oldu? Hiç bir şey. En fazla 1 ay kullanılmadı küçük bir kesim tarafından. Ondan sonra herkes sanki hiç bir şey olmamış gibi kullanmaya devam etti.

O yüzden "ben Türküm yaptığımı bütün Türkler kullanır" zannetme. Hatta sen bir Türk olarak arama motoru yada başka bir şey yaparsın, gösterirsin, Amerikalı gelir "fena olmamış fakat daha iyi olabilir" der, bir Türk gelir "b.k gibi olmuş, 5 para etmez bu" der. En kötüyü eleştiriyi bize yine bizden gelir. ;)

SanalTespit.Com
TemaDownload.Com
ETicaretBul.Com

byburkay byburkay Kabul Edilmedi Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 27
  • Beğeniler 3 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Wordpress Alt yapısını kullan kendin Yap :) Diğer Türlü Pahalıya Patlar.

• Üyelik 29.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad N** Y**
  • Mesajlar 933
  • Beğeniler 16 / 125
  • Ticaret 2, (%100)
Hocam o eleştirileri biliyorum genelde hiçbişeyden anlamayanlar yapar onu :) benim hedefim büyük hocam Benim düşüncem aslında neden TÜRKİYE'nin olmasın ama Bunu bizim milletimiz HAK etmiyor bunu herkes biliyor.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al