Ozi adlı üyeden alıntı

Tam güvenlik diye birşey yoktur, Bkz, Facebook'a hala açık bildiriyorlar ( Bakın bildiriyorlar, işin ucunda ödül var veya nam yapmak var ) - Tüm toplum paradan yana. Sistem güvenlik açığı bulana xxx tutarında ödül gibi kampanya adı altında tanıtımdan önce bir hack forumunda konu açmanızı öneririm. Tanıtımdan sonra saldırı olur tanıtımdan öncede olur, mesela beni en yakın arkadaşım sırtımdan vurdu :). Zor işler anlayacağınız ama ben yaparım ne eksiğim var derseniz yolunuz açık olsun. Sonuçta facebook açıldığı gibi trilyonları kaldırmadı. Twitter anasının karnındamı popülerdi ?.

Hocam dediğiniz gibi bu iş benim gibi bir öğrenciye çok pahalıya patlayacak sponsor olarak nitelendirdiğim insanları da heveslendirip sonra hüsranla karşılaşmak ve kötü olmak istemiyorum. Vazgeçiyorum, dediğiniz tarzdaki hazır scriptlerden bir kaç tanesini alıp geliştirerek deneyeyim. PHP kurcalayarak yeni şeyler katmaya çalışayım belki yardımcı olan olur. Büyük çaplı birşey düşünmeyelim o zaman. Oradaki DEV yazısı yalan oldu :)