Sizce kaç tl istiyorlar site yapımı için?

27 Mesajlar 2.354 Okunma
smmexpress

TuralAbiyev TuralAbiyev root@localhost ~ / Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Network & Linux/UNIX
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 4146
  • Beğeniler 0 / 1357
  • Ticaret 89, (%100)
Mesela http://www.marmaraweb.com/ veya http://www.elmalma.com/tr/ gibi tasarım, yazılım firmalarına proje sunsak kaç tl isterler ve kaç güne iş biter? Online net üzerinden işi bitirmemiz mümkünmü? Malum Türkiyede yaşamıyorum.

Diyelim ki, arkadaşlık sitesi yaptıracağım. Veya farklı alanda bir şeyler.

wmaraci
reklam

EPINKO EPINKO epinko.com Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 1304
  • Beğeniler 204 / 205
  • Ticaret 23, (%100)
bi wordpress temasi yaptiracaksin en iyisi özel 300 bilemdin 500 diyorlar bir de profesyonel bir yerden farkli bi scripti ohoo alla bilir o fiyati :)

[url=https://www.hizliresim.com/8gm823r][img]https://i.hizliresim.com/8gm823r.gif[/img][/url]

• Üyelik 17.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 4146
  • Beğeniler 0 / 1357
  • Ticaret 89, (%100)

WANTED adlı üyeden alıntı

bi wordpress temasi yaptiracaksin en iyisi özel 300 bilemdin 500 diyorlar bir de profesyonel bir yerden farkli bi scripti ohoo alla bilir o fiyati :)

2-3 bin isterlermi acaba. Daha önce bu tür kurumsal firmalara iş veren oldumu forumdan? Bilmek istediğim şudur. Yani doğru fiyatmı biçiyorlar yoksa dudak uçuklatan rakamlar diyorlar :)

ikarala ikarala ibrahim Karalar Kullanıcı
  • Üyelik 14.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek otomativ
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 244
  • Beğeniler 30 / 45
  • Ticaret 5, (%100)
Referansları sağlam olduğu için 3 bin derlerse yine iyi, yani daha fazla istese de projene bağlı olabileceğini de göz önünde bulundur.

wmaraci
wmaraci

alkinkasap alkinkasap girişimci, öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 27.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek girişimci, öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 277
  • Beğeniler 67 / 66
  • Ticaret 4, (%100)
bir wordpress temasını iyisine 300 500 mü? :) evet iyi bi tema 300 500 eder ama 4 bin tlye wp teması yaparızı duymuştum zamanında :) tabi bu bi yönetim paneli 3 şablonu olan bi tema değildi epey detaylıydı. wp teması bakınmak istiyorsan chp.org.tr'ye bak wp tabanlıdır.

bir arkadaşlık sitesi scriptini benim tahminim 3bin tlden 20 bin tlye kadar geniş bir fiyat aralığında yaptırabilirsin. ama elmalma gibi firmalarda fiyat 2 katına kadar artar onu da belirteyim.

• Üyelik 17.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 4146
  • Beğeniler 0 / 1357
  • Ticaret 89, (%100)

ikarala adlı üyeden alıntı

Referansları sağlam olduğu için 3 bin derlerse yine iyi, yani daha fazla istese de projene bağlı olabileceğini de göz önünde bulundur.

Aynen projeye bağlı. Genel olarak 2-3 bin isterlerse iyidir. birde digitalfabrika.com var çok beğeniyorum işlerini. Mail attım bir kaç yere hala cevap yok.Türkiye dışından da iş yaptırmak zor oluyor

EnesKaya EnesKaya Programlama/Yazılım Kullanıcı
  • Üyelik 12.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Programlama/Yazılım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 423
  • Beğeniler 34 / 75
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlık scripti (sistemi) gelişmiş yazılımdır. Bir çok özellik olması kaçınılmaz. En kötü şartlarda 0 yazılım olacağı için 5 bin tl yi gözden çıkartmanız gerekiyor. Wp ile işimi hallederim dersen 1500 tl civarı tutabilir

Skype ; eneskaya07

• Üyelik 17.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 4146
  • Beğeniler 0 / 1357
  • Ticaret 89, (%100)

alkinkasap adlı üyeden alıntı

bir wordpress temasını iyisine 300 500 mü? :) evet iyi bi tema 300 500 eder ama 4 bin tlye wp teması yaparızı duymuştum zamanında :) tabi bu bi yönetim paneli 3 şablonu olan bi tema değildi epey detaylıydı. wp teması bakınmak istiyorsan chp.org.tr'ye bak wp tabanlıdır.

bir arkadaşlık sitesi scriptini benim tahminim 3bin tlden 20 bin tlye kadar geniş bir fiyat aralığında yaptırabilirsin. ama elmalma gibi firmalarda fiyat 2 katına kadar artar onu da belirteyim.

Aslında öyle. Bu tür firmalar çok yüksek rakam söylüyor. Benim yaptırmak istediğim daha çok ilan tarzı şey. Ve gerisinde bir kaç daha proje var. 2-3 bin tutarsa zamanla hepsini yaptırcam.

Diyalog Diyalog Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Medya Editörü
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad I** K**
  • Mesajlar 441
  • Beğeniler 36 / 100
  • Ticaret 10, (%100)

Tural Abiyev adlı üyeden alıntı

2-3 bin isterlermi acaba. Daha önce bu tür kurumsal firmalara iş veren oldumu forumdan? Bilmek istediğim şudur. Yani doğru fiyatmı biçiyorlar yoksa dudak uçuklatan rakamlar diyorlar :)

Ilk olarak en yuksek teklifi sunuyorlar pazarlik yapmaniz sart %30-40 arasinda fiyatlar oynicaktir :)

• Üyelik 17.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 4146
  • Beğeniler 0 / 1357
  • Ticaret 89, (%100)

EnesKaya adlı üyeden alıntı

Arkadaşlık scripti (sistemi) gelişmiş yazılımdır. Bir çok özellik olması kaçınılmaz. En kötü şartlarda 0 yazılım olacağı için 5 bin tl yi gözden çıkartmanız gerekiyor.

5 bin tl sizin için fazla görünüyor hocam. Fakat benim ülkemdeki para birimi ile hiçte yüksek değil kaliteli siteler için. Tam istedigimi sunsalar 5bine kadar çıkarım :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al