wmaraci reklam

Twitter Erişim Engeli Kalktı !

14 Mesajlar 2.250 Okunma
smmexpress

EmreKutlug EmreKutlug WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Sürekli Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 64 / 22
  • Ticaret 0, (%0)

ntka adlı üyeden alıntı

Sen ülkeme vergi verme ülkemin yasalarını hiçe say Başbakanına tehdit gibi mesajlar gönder vs.. vs.. Bu nasıl birşeydir ki hala bunların peşinden koşar insanlarımız.

Twitter dediğin nedir ki (hiç bir şey)

Aynen hocam konuyu uzatmış gibi olmayayım ama aynısını Youtube için açılmış dedim ben, yani bunlar önceden yoktu demi, bu kadar hayat memat meselesi yapmak niye, gelsin ofis açsın yasalarımıza uysun, 44 milyon insanın verdiği oyla seçilen hükümete, meclise, millet vekillerine saygısı olsun vs vs. Ne var ki şu sistemlerde aynını bizde yapalım arkadaş.
ntka

kişi bu mesajı beğendi.

#öğreniyor{display:none;}
wmaraci
reklam

ibrahimTatar ibrahimTatar öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 04.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad İ** T**
  • Mesajlar 1106
  • Beğeniler 283 / 282
  • Ticaret 35, (%100)

ntka adlı üyeden alıntı

Zaten bizim insanlarımız gereksiz şeyleri çok sever :) Ülkeme zarar veren ne varsa onları seviyoruz biz.

Twitter gibi bir şirket Benim Ülkeme Kafa tutsun ben onu sevicem ASLA Bir ülkeye kafa tutan bir şirket ise ona göz yummak bence vatan hainliğinden başka bişey değildir.

Kendi özgür düşümcemdir kimse üzerine alınmasın..

Hocam sen nerede yaşıyorsun ? Veya ne yeyip ne içiyorsun ?
Allah aşkına söyle şimdiye kadar Başbakanın da kullandığı twitter kötü değildi de seçim zamanı gelince mi kötü oldu.Bırakın bu bize kafa tutuyorlar ayaklarını eğer Erdoğan ülkeyi düşünseydi google 402 milyar dolar parayı ABD'ye aktarırken vergi alırdı.Neden vergi alınmadığının açıklaması da "Yabancıların Türkiye'ye yatırım yapmasıymış." Artık bu düşünceleri aşın ve geniş pencereden bakın.Twitter Erdoğan'ın pislikleri ortaya çıkmasın seçimler atlatılsın diye kapatıldı.Sen hala çıkmış neler söylüyorsun.Adamlar insanların beyninde resmen satranç oynuyor.Bilgi çağında bu cahillik nedir anlamadım ?

EmreKutlug EmreKutlug WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Sürekli Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 64 / 22
  • Ticaret 0, (%0)

Tek Yazar adlı üyeden alıntı

Şimdi kusura bakmayında söylediğiniz kafama takıldı.

Şuan biz 2014 yılındayız? Neden gündeme sonradan çıktı? Kapatıldı beni bilgilendirirmisiniz? Özel mesaj atınız veya skype vereyim?

Hocam kapatılmasının sebebi farklı farklı ama hükümete karşı twit başlatıp, organize olup, polisle çatışıldığı için bunun önüne geçilmek istendi bence. 2006'da açılıp sonradan popüler olması ve gündeme şimdi gelmesi ise 2006 yılında bizim ülkemizde internet yok gibi bir şeydi, özellikle İPhone 4 çıkışının ardından akıllı telefonlar çok değişti ve şu an 8 yaşında çocuğun elinde bile bir İphone veye Samsung var, yani atıyorum 10-15 milyon insanın eline akıllı telefon verirseniz paralel olarak insanların kullanacağı Twitter ve Facebook gibi sistemler doğar yada bir anda popüler olur. Bunlar kendi kişisel fikrim ama bence böyle...

2 mesaj üstüste yazmış oldum ama arkadaşın söylediğine cevap vermek istedim :)

Ek Olarak:

Deli Ruzgar adlı üyeden alıntı

Allah aşkına söyle şimdiye kadar Başbakanın da kullandığı twitter kötü değildi de seçim zamanı gelince mi kötü oldu.Bırakın bu bize kafa tutuyorlar ayaklarını eğer Erdoğan ülkeyi düşünseydi google 402 milyar dolar parayı ABD'ye aktarırken vergi alırdı.Neden vergi alınmadığının açıklaması da "Yabancıların Türkiye'ye yatırım yapmasıymış." Artık bu düşünceleri aşın ve geniş pencereden bakın.Twitter Erdoğan'ın pislikleri ortaya çıkmasın seçimler atlatılsın diye kapatıldı.Sen hala çıkmış neler söylüyorsun.Adamlar insanların beyninde resmen satranç oynuyor.Bilgi çağında bu cahillik nedir anlamadım ?

Şimdi 3 oldu mesajım ama, Erdoğanın pislikleri derken, ya bunların hepsi bir "Oyun" sa? Ülkenin gelişimini durdurmak için düzenlenen bir planın parçaları ise? Böyle olamaz mı? İlla yolsuzluktur diyebilir misiniz? Ki adam Başbakan 12 yıldır ülkeyi yöneten partinin başında. Yol, okul, hastane vs vs bir sürü hizmetin hiç bir kıymeti yok mu? Yolsuzluk yapıldığına dair çok net somut bir kanıtınız var mı, abuk sabuk ses kayıtlarından başka?

Hepsini geçtim bu partiye oy veren insanların "insan" olarak hiç bir kıymeti yok mu? Adamı yerin dibine sokuyorsunuz hakim yada savcı mısınız peşin hüküm veriyorsunuz? Vs vs daha çok yazarım ama atacaklar en sonunda forumdan :)
ntka

kişi bu mesajı beğendi.

#öğreniyor{display:none;}

ntka ntka https://ntka.org Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Agent
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** T**
  • Mesajlar 2761
  • Beğeniler 811 / 810
  • Ticaret 262, (%100)

Deli Ruzgar adlı üyeden alıntı

Kusura bakma ama ben tayyipi pek sevmem açık ve net söylim ben ülkemi seviyorum ve bir şirket kim başbakan olursa olsun bu şekilde tavır alamaz sen kimsin ki koca bir ülkeye kafa tutacaksın sizin teknoloji dediğiniz şey ülkeninzin çıkarlarından daha önemli sanıyorum.

Ben Eski çağlarda yaşıyorum. ya siz nerde yaşıyorsunuz?

Bırakın böyle şeyleri herşey tayyip yada bir başkası değildir.
Tayyip Hırsız diyorum çünkü görünen köy kılavuz istemiyor ama youtube, twitter ve facebook gibi siteler senin Ülkeni tehdit ediyorsa buna göz yumamazsın göz yumarsan seninde onlardan farkın olmaz.

Ek Olarak:

Emre Kutluğ adlı üyeden alıntı

Aynen hocam konuyu uzatmış gibi olmayayım ama aynısını Youtube için açılmış dedim ben, yani bunlar önceden yoktu demi, bu kadar hayat memat meselesi yapmak niye, gelsin ofis açsın yasalarımıza uysun, 44 milyon insanın verdiği oyla seçilen hükümete, meclise, millet vekillerine saygısı olsun vs vs. Ne var ki şu sistemlerde aynını bizde yapalım arkadaş.

Kusura bakma ama aynısını bizim insanlarımız yapamıyor.
Yapsada arkasından destek veren yok Facabook nasıl büyüdü çünkü arkasında microsoft vardı arkanızda bir güç olucakki bizim yazılımlarımızda dünya çapında ün yapsın ama kimse destek vermiyor ülkemin yazılımcılarına Mesela bu gün Turkcell dünyada bir çok ülke ile çalışıyor Bir yazılımcımıza Sponsor olsa dünya genelinde onun tasarladıgı yazılımı tanıtsa alt yapıda destek olsa o zaman neden bizden böyle yazılımlar çıkmasınki.

dijitalsite.com.tr ister al / ister sat / yeni üyelere 20 tl bakiye hediye
wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al