wmaraci reklam

Vodafone'dan Gizli Reklam

8 Mesajlar 1.705 Okunma
smmexpress

JackkerL JackkerL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 1868
  • Beğeniler 219 / 526
  • Ticaret 16, (%100)
Merhaba,

az önce youtube videolarında çıkan reklamı izleyesim, tuttu halbuki video "Pratik saç toplama teknikleri" diyeceksiniz ki sen neden izledin? web.tv üzerinden birkaç bayan ile makyaj kanalı projesinde uğraştım, o yüzden böyle bir videonun 4 dakika olamayacağı için dikkatimi çekti izledim. Her neyse,

Reklam videosunda bayan önce saç toplamayı gösteriyor, bu sırada erkek kullanıcılar 5 saniyeyi doldurup reklamı geç derken bayanlar ise izlemeye devam ediyor. Ablamız saç toplamayı bırakıp dönüp "artık kadın kadına konuşabiliriz" diyerek başlıyor vodafone'in kırmızı ışık uygulamasını tanıtmaya, tabi sonra ne diyor? "lütfen gizli kalsın, erkeklerin ilgisini çekecek şekilde paylaşmayın."

Şimdi, gelelim işin saçmalıklarına ve zekiliklerine,

Uygulamanın gizli kalması isteniyor, fakat hürriyet,sdn,sabah,dha gibi sitelerde haberler dolanıyor böyle bir saçmalığın yanında, ablamız güzel bir taktik uyguluyor "eğer birşeyin yayılmasını istiyorsan, bir kişiye söyle ve ona 'kimseye söyleme aramızda kalsın' de" bu taktik ile kadınlar -haber vermeyi ne kadar çok sevdiklerini biliyoruz- aralarında yaymaya başlayacaklar, birde gizli olunca daha da çekici. Bunun yanında uygulama çok güzel düşünülmüş, yalnız tehlike anında kurban bayan nasıl olacak da o telefonu açıp o gizli ekrana ulaşacak orası muamma, tabi uygulama gayet güzel düşünülmüş..

wmaraci
reklam

Webster Webster WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek iletişim sektörü
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 139
  • Beğeniler 63 / 17
  • Ticaret 10, (%100)
vay üç kağıtçılar ((: gerçekten zekice. Fakat insan kendini saf yerine konulduğunu hissettirir bu video. Amaç belli apaçık reklam yani sonuçta ((:

www.Avlasana.Com - www.WordpressTemaindir.com

DenizOZTURK DenizOZTURK WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek -
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad D** Ö**
  • Mesajlar 479
  • Beğeniler 189 / 158
  • Ticaret 4, (%100)
Çok iyi bir proje Vodafone'nin Böyle duyarlı olması gerçekten gurur verici .

kelebek kelebek WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Geliştirici
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 3142
  • Beğeniler 60 / 764
  • Ticaret 5, (%100)
Hangi canlı olursa olsun hiç bir canlıya şiddet yapılmamalı kadın veya erkek yada başka bir canlı şiddete HAYIR!

wmaraci
wmaraci

WebDost WebDost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 4329
  • Beğeniler 331 / 899
  • Ticaret 16, (%100)
güzel düşünce ama bu düşünceyi @JackkerL adlı arkadaşımız altüst etti :D teşekkürler gizlilik kısmen kalmadı.

yakuprap yakuprap Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Y** Ö**
  • Mesajlar 36
  • Beğeniler 4 / 6
  • Ticaret 3, (%100)
Çok gizliymiş gerçekten YouTube'da bile kızlardan çok erkekler yorum atmış :D

brkrtp brkrtp Mobile App Developer Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Mobile App Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 964
  • Beğeniler 269 / 251
  • Ticaret 31, (%97)
Bu konudan sonra ne kadar zekice oldugunu anladım.
Bu konuyu paylaşmanızı bile hasaba katmışlar yani onları alt üst edicem derken reklamlarını yaptınız
Haber sitelerindede siz onları alt üst etmeye calışırken reklamlarını yapın diye yayılıyor.
Saygılar

JackkerL JackkerL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 1868
  • Beğeniler 219 / 526
  • Ticaret 16, (%100)

brkrtp adlı üyeden alıntı

Bu konudan sonra ne kadar zekice oldugunu anladım.
Bu konuyu paylaşmanızı bile hasaba katmışlar yani onları alt üst edicem derken reklamlarını yaptınız
Haber sitelerindede siz onları alt üst etmeye calışırken reklamlarını yapın diye yayılıyor.
Saygılar

Reklam olarak dediğiniz doğru, böyle zekice birşey yaparak benim paylaşmamı sağladılar, reklamın iyisi kötüsü olmaz. Ama benim burda amacım hem zekice hemde aptalca yaptıkları hareketleri belirtmekti, haber sitelerinin reklamlarını yaptım evet saydım isimlerini ama bu forumda bi sabah'ı veya DHA'yı bilmeyen yoktur, bunlar artık reklam olmayan şeyler, buraya facebook'da paylaşıldı yazmam facebook'un reklamını ne kadar yaparsa bu sitelerin reklamınıda o kadar yapar.

WebDost adlı üyeden alıntı

güzel düşünce ama bu düşünceyi @JackkerL adlı arkadaşımız altüst etti :D teşekkürler gizlilik kısmen kalmadı.

Gizlilik kalmamış hocam, sözlük'lerde alay konusu reklam videosuna girince erkek kaynıyor ayrıca google play'de herkese açık paylaşılan birşey, google+ üzerinden ister istemez yayılacak:)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al