lostyazilim

TrendwebPortal Teması Warez Hakkında ?

18 Mesajlar 3.917 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

EPINKO EPINKO epinko.com Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 1304
  • Beğeniler 204 / 205
  • Ticaret 23, (%100)

thesefiks adlı üyeden alıntı

demekki benim tek başıma gelmedi. Varmış Başkaları da

ayni dertten bende nasibimi aldim 2 tema aldim dosyalara ulaşamiyorum 15 lira veririm sorun değil ama bu enayi yerine koymak gi bi bir şey 50 lira ver dosyalarina erişeme peh boşu boşuna 75 liram gitti.

[url=https://www.hizliresim.com/8gm823r][img]https://i.hizliresim.com/8gm823r.gif[/img][/url]
wmaraci
reklam

thesefiks thesefiks WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad Ş** S**
  • Mesajlar 347
  • Beğeniler 55 / 67
  • Ticaret 3, (%100)

WANTED adlı üyeden alıntı

ayni dertten bende nasibimi aldim 2 tema aldim dosyalara ulaşamiyorum boşu boşuna 75 liram gitti.

ara internette vardır kardeşim. Ne gerek var.! ben öyle yaptım. ve keşke baştan emeğe saygı diyip para vermeseydim.

www.sefikselli.com

JackSparrow JackSparrow Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ağrı
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 72
  • Beğeniler 3 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

Kendi Satın aldığım tema arıza verdi ve girdim yedeği indirmeye--> normalde o temaya para verip aldım. ve tema dosyalarını istediğim zaman indirebilmem lazım. ama ne yazık ki benden satın aldığım dosyaları indirmem için 5 tl civarı bir destek paketi almamı istiyorlar. Ha tamam 5 tl önemsenecek bir tutar değil ama sırf bu inat yüzünden ben şu an temalarını kullanmıyorum hatta ücretli sattıkları başka bir temayı bedavaya kullanıyorum.

Hocam bu şekilde mağduriyetinizi tüketici haklarına bildirebilirsiniz.Siz temayı aldıktan sonra sizden ekstra ücret talep edemezler.Bu alınan ürünün arızalı cıkıp değiştirilmesi gibi birşey.Ama malesef ülkemizde tema satan firmalar nedense hep kullanıcıyı mağdur etmekle mesguller bende ilgili firmaya bir sorun için gitmiştim ama çözüm önerisi getirmediler ve bu bağlamda bazı kullanıcıların firmaya kızarak temaları warez kullanmasınıda anlıyorum

EPINKO EPINKO epinko.com Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 1304
  • Beğeniler 204 / 205
  • Ticaret 23, (%100)

ara internette vardır kardeşim. Ne gerek var.! ben öyle yaptım. ve keşke baştan emeğe saygı diyip para vermeseydim.

trendwp icin öyle yapicam zaten bunlar emek degil para sömuruyor blogger için bile aldiğim tema lisansli bu işleri yapamadığım için ve benim gözumde yapanlar emekci olduğu için saygi duyuyorum ama bunlara duymuyorum
thesefiks

kişi bu mesajı beğendi.

[url=https://www.hizliresim.com/8gm823r][img]https://i.hizliresim.com/8gm823r.gif[/img][/url]
wmaraci
wmaraci

thesefiks thesefiks WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad Ş** S**
  • Mesajlar 347
  • Beğeniler 55 / 67
  • Ticaret 3, (%100)

JackSparrow adlı üyeden alıntı

Hocam bu şekilde mağduriyetinizi tüketici haklarına bildirebilirsiniz.Siz temayı aldıktan sonra sizden ekstra ücret talep edemezler.Bu alınan ürünün arızalı cıkıp değiştirilmesi gibi birşey.Ama malesef ülkemizde tema satan firmalar nedense hep kullanıcıyı mağdur etmekle mesguller bende ilgili firmaya bir sorun için gitmiştim ama çözüm önerisi getirmediler ve bu bağlamda bazı kullanıcıların firmaya kızarak temaları warez kullanmasınıda anlıyorum

onlar kaybeder!

Ek Olarak:

WANTED adlı üyeden alıntı

trendwp icin öyle yapicam zaten bunlar emek degil para sömuruyor blogger için bile aldiğim tema lisansli bu işleri yapamadığım için ve benim gözumde yapanlar emekci olduğu için saygi duyuyorum ama bunlara duymuyorum

Sonuna Kadar Haklısın! Sütten ağzı yanan .....

www.sefikselli.com

JackSparrow JackSparrow Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ağrı
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 72
  • Beğeniler 3 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

onlar kaybeder!

Ek Olarak:

Sonuna Kadar Haklısın! Sütten ağzı yanan .....

kaybetsinler hocam ilgili firmanın zten çalışmaları ortada

eziraatcicom eziraatcicom Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 19
  • Beğeniler 2 / 3
  • Ticaret 6, (%100)
Yakınlarından dahi geçmeyin derim. Destek var derler alabilirsen. Tema ile ilgili bir sıkıntı çıksın topu hemen farklı taraflara atarlar. Yok sitenizi barındırdığınız yer ile görüşün yok şöyle yapın. Çözüm yok. Adamlar çözümsüzlük üretmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Gidin başka yerden tema alın başınız bu kadar ağrımaz, yok ben başıma dert açmak istiyorum derseniz gidin alın. İstemediğiniz kadarda dert sahibi olun..

AdamDizayn AdamDizayn Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Gümüşhane
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 21 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
Mesela ben trendmulti lisans aldım 3gün sonra arkadaşın biri warwze düşürdü sonra buna mesajbfelan stmşlar kaldırdı ama çare olamadı :) Tema düştü bi kere veyrıza :D Kullan sorun çıkmaz ama gönlün el vermez :) warezdeki dosyaları tek tek kontrol etmen lazım :) linkleri olsun shelleri olsun :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al