ExelDragon adlı üyeden alıntı

Bence forum sitesinde yanılıyorsun :) Gayet güzel bir iş üstelik eğlenceli yeterince reklam vermen yeter :) Açalı 4 ay oldu günde 1-5k hit alıyorum . Zaten forum işlerinde öncelik eğlence ve takipçilerin memnuniyetidir . Kazanç sağlamak 2.-3. planda olmalıdır azıcık çalıştıktan sonra gerisi gelir zaten :)
Forum sitesi çok amaçlıdır bir çok iş için kullanılabilir . Örneğin siz gidip xxxindir.xxx diye site açarsın sadece dosya indirme koyarsın , xxxdiziizlexx yazarsın sadece dizi koyabilirsin . Fakat forumlarda kısıtlama yoktur dilediğince içerik koyabilirsin .

Para kazanmak için bence de en iyi yöntemler download sitesi açmaktır tamindir gibi veya da hotfile-turbobit tarzı site .
Bir diğer yöntem ise link kısalt kazan siteleri açmaktır ki bunların tanıtılması zordur .

[B][B]Bunlarda benim görüşümdür tabi yanlış olabilir :) [/B][/B]

Ben tek kişi ile yeni bir forumnaçıp aynı konuları paylaşan forum sitesini kastetmiştim. Örneğin webkurnaz, adamlar sadece script ten öne çıkabildi. Özgün ve farklı forum neden tutmasın ama gidipte torrent forumu kurarsın sonra 1.sıraya oturmasını beklemen çok zaman alır ve fazlaca çalışılması istenir.

Ek Olarak:

Cadde Media adlı üyeden alıntı

Hiçbir söylediğin doğru değil. Kusura bakma. wmtarlasi.com gir bi bakalım blog işi nasıl yokmuş. Warez olduğu için isim vermediğim bir sitem daha var wordpress oyun blogu günlük 2 k hiti var hepsi googleden Yani çok yanılıyorsun.

Siz blogune anlama geldiğini yanlış anlamışsınız sanırım. Kişisel blog sitesinin tutulmasından bahsettim ben. Adam senin o gün neyaptığını yazdığın yazıyı okuyup ne yapsın :)

Ek Olarak:

webankasi adlı üyeden alıntı

Blog işinde yanıldığını belirtmek isterim. Bu gidişatın ile de pek bir şeyler başaracağını sanmam ( fikir açısından. )

Size sormak istiyorum kişisel blog sitesinden ne beklenebilir ki?

Ek Olarak:

Machine adlı üyeden alıntı

Merhaba,

Verdiğiniz bilgiler bu işlere yeni girmiş arkadaşlar için yanıltıcı bilgilerdir.

Yeni açılan forumlar iş yapmadığını nereden çıkardınız ? sen içeriğini zengin tut,diğer forumlardan farklı bir yapıda ol bak bakalım nasıl tutulmuyor ;) Bizzat kendim forum sahibiyim ve söylediğiniz gibi bir durumla karşılaşmadım gayette iyi işliyor ve yeteri kadar üyem ve hitim mevcut sen işi bildikten sonra kurulduğun sistemin bir önemi kalmıyor ;)

Blog siteleri sırf sadece kişisel sitelerden oluşmuyor birçok site blog sitesidir wordpress,blogspot,bloger alt yapısı kullanan birçok blog var. Misal film izleme sitelerinin birçoğu wordpress tabanlı olup blog sistemini kullanırlar ;) İndirme siteleride mevcut blog sistemi kurularak çok iyi yerlere gelmiştir.

Verdiğiniz bilgileri genelleme yapmanız biraz yanlış olur ki bu konu kişisel gözlemden başka birşey değildir açıkcası...

Blog sitesinden kastım kişisel sitelerdir. Ayrıca bende forum açtım tututuda ama yeni başlayan arkadaşlar genellikle sıkıya gelemeyim alıntı yaptığından forum sitesinin tutmicanı demek istedim. Kendi forumum özgündü vehızlıca tutulmuştu.