wmaraci reklam
lidertakipci

Nasıl bir site açılmalıdır? Ne tür içerikli olmalıdır?

15 Mesajlar 2.543 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

baypars baypars Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** İ**
  • Mesajlar 80
  • Beğeniler 3 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Edit:Bilgisi fazla ama anlayanı az olduğundan konuyu durdurdum.

wmaraci
reklam

ExelDragon ExelDragon WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 388
  • Beğeniler 73 / 38
  • Ticaret 4, (%100)
Bence forum sitesinde yanılıyorsun :) Gayet güzel bir iş üstelik eğlenceli yeterince reklam vermen yeter :) Açalı 4 ay oldu günde 1-5k hit alıyorum . Zaten forum işlerinde öncelik eğlence ve takipçilerin memnuniyetidir . Kazanç sağlamak 2.-3. planda olmalıdır azıcık çalıştıktan sonra gerisi gelir zaten :)
Forum sitesi çok amaçlıdır bir çok iş için kullanılabilir . Örneğin siz gidip xxxindir.xxx diye site açarsın sadece dosya indirme koyarsın , xxxdiziizlexx yazarsın sadece dizi koyabilirsin . Fakat forumlarda kısıtlama yoktur dilediğince içerik koyabilirsin .

Para kazanmak için bence de en iyi yöntemler download sitesi açmaktır tamindir gibi veya da hotfile-turbobit tarzı site .
Bir diğer yöntem ise link kısalt kazan siteleri açmaktır ki bunların tanıtılması zordur .

[B][B]Bunlarda benim görüşümdür tabi yanlış olabilir :) [/B][/B]

ademd ademd WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci,stajyer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 124
  • Beğeniler 23 / 23
  • Ticaret 0, (%0)
Premium download sitesi olabilir. Yani paralı olan tüm download sitelerindeki dosyaları tek siteden indirmeyi kim istemez ki ?
Tutmaz demeyin, ben normalde böyle şeylere para vermem ama geçen gün Türk yapımı böyle bir sisteme üye oldum. İlk üyelik 1gb hak veriyor ve gerçekten de ekli olan tüm sitelerde (140 site) sorunsuz indirme yapıyor. Şuan o 1 gb hakkımı doldurdum ve para yatırmaktan hiç çekinmiyorum. 140 sitenin tamamını kullanmasakta en azından 5-6 tanesiyle sürekli iç içeyiz. Her birine premium almak yerine hepsine hitap eden ve çok çok ucuz bir siteyi tercih ederim.

Cadde Media Cadde Media Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek MAKİNA RESSAMI
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 916
  • Beğeniler 4 / 154
  • Ticaret 14, (%100)
Hiçbir söylediğin doğru değil. Kusura bakma. wmtarlasi.com gir bi bakalım blog işi nasıl yokmuş. Warez olduğu için isim vermediğim bir sitem daha var wordpress oyun blogu günlük 2 k hiti var hepsi googleden Yani çok yanılıyorsun.

wmaraci
wmaraci

webankasi webankasi Gıda Mühendisi / Yazar Kullanıcı
  • Üyelik 07.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Gıda Mühendisi, Metin Yazarı
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad H** S**
  • Mesajlar 326
  • Beğeniler 76 / 48
  • Ticaret 46, (%98)
Blog işinde yanıldığını belirtmek isterim. Bu gidişatın ile de pek bir şeyler başaracağını sanmam ( fikir açısından. )

Machine Machine www.wptreni.com Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcılığı & FED
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 1041
  • Beğeniler 73 / 328
  • Ticaret 12, (%100)
Merhaba,

Verdiğiniz bilgiler bu işlere yeni girmiş arkadaşlar için yanıltıcı bilgilerdir.

Yeni açılan forumlar iş yapmadığını nereden çıkardınız ? sen içeriğini zengin tut,diğer forumlardan farklı bir yapıda ol bak bakalım nasıl tutulmuyor ;) Bizzat kendim forum sahibiyim ve söylediğiniz gibi bir durumla karşılaşmadım gayette iyi işliyor ve yeteri kadar üyem ve hitim mevcut sen işi bildikten sonra kurulduğun sistemin bir önemi kalmıyor ;)

Blog siteleri sırf sadece kişisel sitelerden oluşmuyor birçok site blog sitesidir wordpress,blogspot,bloger alt yapısı kullanan birçok blog var. Misal film izleme sitelerinin birçoğu wordpress tabanlı olup blog sistemini kullanırlar ;) İndirme siteleride mevcut blog sistemi kurularak çok iyi yerlere gelmiştir.

Verdiğiniz bilgileri genelleme yapmanız biraz yanlış olur ki bu konu kişisel gözlemden başka birşey değildir açıkcası...
ibo71

kişi bu mesajı beğendi.

wptreni.com |  Wordpress Blogu

YusufCelik YusufCelik Öğrenmeyi Seviyor... Kullanıcı
  • Üyelik 22.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 21 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 524
  • Beğeniler 41 / 56
  • Ticaret 4, (%100)
Hocam indirme sitenizi p.m alabilirmiyim

günler günleri kovalar, şansımız varsa böyle yıllar geçer

baypars baypars Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** İ**
  • Mesajlar 80
  • Beğeniler 3 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

ExelDragon adlı üyeden alıntı

Bence forum sitesinde yanılıyorsun :) Gayet güzel bir iş üstelik eğlenceli yeterince reklam vermen yeter :) Açalı 4 ay oldu günde 1-5k hit alıyorum . Zaten forum işlerinde öncelik eğlence ve takipçilerin memnuniyetidir . Kazanç sağlamak 2.-3. planda olmalıdır azıcık çalıştıktan sonra gerisi gelir zaten :)
Forum sitesi çok amaçlıdır bir çok iş için kullanılabilir . Örneğin siz gidip xxxindir.xxx diye site açarsın sadece dosya indirme koyarsın , xxxdiziizlexx yazarsın sadece dizi koyabilirsin . Fakat forumlarda kısıtlama yoktur dilediğince içerik koyabilirsin .

Para kazanmak için bence de en iyi yöntemler download sitesi açmaktır tamindir gibi veya da hotfile-turbobit tarzı site .
Bir diğer yöntem ise link kısalt kazan siteleri açmaktır ki bunların tanıtılması zordur .

[B][B]Bunlarda benim görüşümdür tabi yanlış olabilir :) [/B][/B]

Ben tek kişi ile yeni bir forumnaçıp aynı konuları paylaşan forum sitesini kastetmiştim. Örneğin webkurnaz, adamlar sadece script ten öne çıkabildi. Özgün ve farklı forum neden tutmasın ama gidipte torrent forumu kurarsın sonra 1.sıraya oturmasını beklemen çok zaman alır ve fazlaca çalışılması istenir.

Ek Olarak:

Cadde Media adlı üyeden alıntı

Hiçbir söylediğin doğru değil. Kusura bakma. wmtarlasi.com gir bi bakalım blog işi nasıl yokmuş. Warez olduğu için isim vermediğim bir sitem daha var wordpress oyun blogu günlük 2 k hiti var hepsi googleden Yani çok yanılıyorsun.

Siz blogune anlama geldiğini yanlış anlamışsınız sanırım. Kişisel blog sitesinin tutulmasından bahsettim ben. Adam senin o gün neyaptığını yazdığın yazıyı okuyup ne yapsın :)

Ek Olarak:

webankasi adlı üyeden alıntı

Blog işinde yanıldığını belirtmek isterim. Bu gidişatın ile de pek bir şeyler başaracağını sanmam ( fikir açısından. )

Size sormak istiyorum kişisel blog sitesinden ne beklenebilir ki?

Ek Olarak:

Machine adlı üyeden alıntı

Merhaba,

Verdiğiniz bilgiler bu işlere yeni girmiş arkadaşlar için yanıltıcı bilgilerdir.

Yeni açılan forumlar iş yapmadığını nereden çıkardınız ? sen içeriğini zengin tut,diğer forumlardan farklı bir yapıda ol bak bakalım nasıl tutulmuyor ;) Bizzat kendim forum sahibiyim ve söylediğiniz gibi bir durumla karşılaşmadım gayette iyi işliyor ve yeteri kadar üyem ve hitim mevcut sen işi bildikten sonra kurulduğun sistemin bir önemi kalmıyor ;)

Blog siteleri sırf sadece kişisel sitelerden oluşmuyor birçok site blog sitesidir wordpress,blogspot,bloger alt yapısı kullanan birçok blog var. Misal film izleme sitelerinin birçoğu wordpress tabanlı olup blog sistemini kullanırlar ;) İndirme siteleride mevcut blog sistemi kurularak çok iyi yerlere gelmiştir.

Verdiğiniz bilgileri genelleme yapmanız biraz yanlış olur ki bu konu kişisel gözlemden başka birşey değildir açıkcası...

Blog sitesinden kastım kişisel sitelerdir. Ayrıca bende forum açtım tututuda ama yeni başlayan arkadaşlar genellikle sıkıya gelemeyim alıntı yaptığından forum sitesinin tutmicanı demek istedim. Kendi forumum özgündü vehızlıca tutulmuştu.

kajaga kajaga WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 1
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Bende bugün 2.sitem olarak bir dizi / film sitesi açtım bakayım nereye kadar gidecez.

estaril estaril WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Web Designer, Coder
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 16
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Bugün ne yaptım vs tarzı siteler yerine tumblr tarzı şeyler kullanılıyor artık.

Ayrıca webmaster forumundaki insanların çoğunluğunun isteği siteden kazanç sağlamak haliyle. Ama normal bi kullanıcıyı ele alırsak kadın bloglarında bugün ne yaptım tarzı yazılar onbinlerce kez okunabiliyor. Duygusal olarak yazılan kişisel bloglar genelde başarılı olurlar. O tür sitelerin kullanıcıları sadece senin karşılaştıklarından ayrıdır. gir çık yapan 500 kişi yerine girip saatlerce okuyan yorum yapan iletişim içinde olan 50-60 kişi daha iyidir.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al