wmaraci reklam

TTNet 68 Lira Fatura Gönderiyor Bunu Nasıl Düşürebilirim ?

26 Mesajlar 4.130 Okunma
wmaraci reklam

miharbisukarak miharbisukarak Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek İnternet Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 735
  • Beğeniler 121 / 106
  • Ticaret 6, (%100)
Bende Netlimitsiz paketi kullanıyorum 68 tl paket fiyatım yaklaşık 9 ay kadar oldu fakat hiç bi zaman 68 tl ödemedim. Ayrıyetten interneti 0.58 Megabit gibi bir hızla kullanıyorum. Çektiğim eziyeti siz tahmin edin. İstinasız haftada bir *****'ten aranıp taahüt yapmak istermisiniz diye kampanyadan aranıyorum en az 10 defa her aradıklarında kampanya için kesinlikle aranmak istemiyorum dememe rağmen dalga geçer gibi her seferinde kampanya için arıyorlar. Ocak ayında habersiz bir şekilde 15 günlük bir kesinti oldu. Bir sonraki fatura döngüsünde düşüm yapılacak dendi. Nisan ayı oldu hala faturada düşüm yapılmadı. Tüketici heyetine gitsem *****'ten yüklü miktarda tazminat alabilecek durumdayım kendime çok kızıyorum bu yüzden işten fırsat bulupta Tüketici Heyeti'ne gidemedim.

Ek olarak: Birde D-Smart'tan aranıyorum son bir kaç haftadır, bilgilerimi *****'ten aldıklarını söyleyip D-Smart kampanyaları hakkında bilgi vermek istiyorlar bilgi vermeden önce "***** Taahütlü aboneliğiniz bu ay itibari ile sona eriyor" şeklinde bir şey söyledi. Dedim nasıl oluyo ben Taahütlü değilim? "burda bilgileriniz taahütlü görünüyor" diye cevap verdi bana. *****'i arayıp sorduğumda abonelik bilgilerime ulaşamadığını söyledi müşteri temsilcisi. Çok saçma sapan şeyler oluyo şu işten fırsat bulupta gitmem gerek sanırım.

wmaraci
reklam

polathinyo polathinyo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek SEO | Web Tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** P**
  • Mesajlar 242
  • Beğeniler 43 / 37
  • Ticaret 58, (%97)
Ben 40 TL ödüyorum Net Limitsiz 8mb sınırsız.
Görevli kişiye öğrenci olduğumu söylemiştim açtırırken, oda kendisinin yapabileceği bir indirim olduğunu söyleyip fiyatı düşürmüştü.
Yani gidip durumu anlatırsanız bu fiyatı ödemek istemiyorum aksi taktirde kapatacağım diye o zaman indirim yaparlar bayağı :)

Umutirhan Umutirhan Ares # Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad U** İ**
  • Mesajlar 1958
  • Beğeniler 139 / 206
  • Ticaret 3, (%100)

polathinyo adlı üyeden alıntı

Ben 40 TL ödüyorum Net Limitsiz 8mb sınırsız.
Görevli kişiye öğrenci olduğumu söylemiştim açtırırken, oda kendisinin yapabileceği bir indirim olduğunu söyleyip fiyatı düşürmüştü.
Yani gidip durumu anlatırsanız bu fiyatı ödemek istemiyorum aksi taktirde kapatacağım diye o zaman indirim yaparlar bayağı :)

Az önce arayıp sordum ultranet limitsiz'e 55lira dediler.. 10 lira için 2 yıl bağlı kalmak istemedim ve kapattım.

Siz 40 lira ödemek için anlaştığınızda interneti ilk defamı bağlatıyordunuz yoksa internet bağlı idi belirli bir zamandan sonra taahhüt yapıp mı 40 lira teklif aldınız onu söylermisiniz..

polathinyo polathinyo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek SEO | Web Tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** P**
  • Mesajlar 242
  • Beğeniler 43 / 37
  • Ticaret 58, (%97)
Ben taahhüt hiç yaptırmadım.
Modem kendimde vardı zaten daha önceden o yüzden bedava modem alip taahhüt yaptırmak istemedim.
Ben şehir dışına çıkarken netimi Kullandığın kadar öde tarifesi yapmıştım oda ben evde hiç girmediğim için aylık 1 tl geliyordu.
Sonra tekrar döndükten sonra gittim ve tarifeyi değiştirmek istediğimi söyledim net limitsiz pakete, oradaki bayanda beni görünce öğrencimisin diye sordu evet dedim, o zaman sana bi indirim yapıyım kendi yetkimi kullanarak 40 tl yapıyım faturayı dedi, bende valla çok iyi olur dedim. :)

wmaraci
wmaraci

Tolgac Tolgac Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Tasarım ve Yazılım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 236
  • Beğeniler 14 / 49
  • Ticaret 0, (%0)
Bende hep paketimden fazlasını ödüyorum +60 geliyor hep.

neet neet bildiğim,bilmediğin kadar Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Sağlık
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 94
  • Beğeniler 24 / 23
  • Ticaret 0, (%0)

Umut İrhan adlı üyeden alıntı

Evet ultranet limitsiz'i buldum taahhüt ile 44lira..
Fakat kapatmak istediğimizde nasıl olacak onu öğrenmem lazım hava yağışlı dışarıda çıkamıyorum şuanda mecbur buradan sormak zorunda kalıyorum bunları :)

kapatmak istediğiniz zaman size, aradaki indirim yaptığı fiyat farkını isteyecektir.
68 tl yerine 44 tl ile anlaşır iseniz,14 TL fark eder.misal 10 ay sonra kapatmak istediğiniz de 140 Tl talep ederler ve belli başlı anlaşma maddelerinden doğan hakları isterler.umarım yardımcı olabilmişimdir. :)

Mustafa Kemal ATATÜRK
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al