wmaraci reklam
lidertakipci

Her Filme Girdiğim 3 Etiket Beni O Kelimelerde Yükseltir mi ?

27 Mesajlar 2.732 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ubrtrade ubrtrade WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Dış Ticaret
  • Konum Adana
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 491
  • Beğeniler 81 / 81
  • Ticaret 20, (%100)
hocam belgesel sitem var ve her belgeselin içine bende sizin gibi bir kaç etiketi mutlaka giriyorum başlıkta ve etikette hatta açıklamada bile var ama pek bir etkisi olmadı yanlız etkili olan başka bir yöntem keşfettim ama benimkiler belgesel olduğu için anlamlı oluyor sizde anlamlı olurmu bilmiyorum

mesela bir belgesel videosu var 1. bölüm ise 2. bölüme açıklama içinde link verdim istediğim anahtar kelime içerisinde olacak şeklinde örneğin xxxx belgesel izle gibi 2. bölümün içine ise 2 farklı link verdim xxx 1. bölüm belgesel izle ve xxx 3. bölüm belgesel izle gibi bu beni biraz yukarılara taşıdı buna ek olarak farklı kelimelerde çıkmak için en çok izlenen kategorilere paravan bloglar açıp özgün makalelerle belgesellere kategorilere backlink aldım ama asla ana sayfaya backlink almadım 2. sayfaya kadar gelmiştim başarısız seo uzamanı bir arakdaş yüzünde şuan 70. sıradayım ama dediklerimi yaparsanız büyük ilerleme kaydede bilirsiniz

wmaraci
reklam

Umutirhan Umutirhan Ares # Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad U** İ**
  • Mesajlar 1958
  • Beğeniler 139 / 206
  • Ticaret 3, (%100)

ubrtrade adlı üyeden alıntı

hocam belgesel sitem var ve her belgeselin içine bende sizin gibi bir kaç etiketi mutlaka giriyorum başlıkta ve etikette hatta açıklamada bile var ama pek bir etkisi olmadı yanlız etkili olan başka bir yöntem keşfettim ama benimkiler belgesel olduğu için anlamlı oluyor sizde anlamlı olurmu bilmiyorum

mesela bir belgesel videosu var 1. bölüm ise 2. bölüme açıklama içinde link verdim istediğim anahtar kelime içerisinde olacak şeklinde örneğin xxxx belgesel izle gibi 2. bölümün içine ise 2 farklı link verdim xxx 1. bölüm belgesel izle ve xxx 3. bölüm belgesel izle gibi bu beni biraz yukarılara taşıdı buna ek olarak farklı kelimelerde çıkmak için en çok izlenen kategorilere paravan bloglar açıp özgün makalelerle belgesellere kategorilere backlink aldım ama asla ana sayfaya backlink almadım 2. sayfaya kadar gelmiştim başarısız seo uzamanı bir arakdaş yüzünde şuan 70. sıradayım ama dediklerimi yaparsanız büyük ilerleme kaydede bilirsiniz

Bu paravan işinede anlam veremedim, anlamadım yani nasıl birşey olduğunu. Mesela, ben bi blogger açsam site adı ile aynı olmayan asdasda.blogspot.com mesela. Buraya bir film teması kursam, sonra sitemdeki filmleri buraya atıp "filmi 720p türkçe dublaj izle" olarak konuya eklesem, kalın olan bölümede sitemdeki filmin konusunu eklesem yararı olurmu ? Paravan bu anlamamı geliyor ?

xwebmaster xwebmaster Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek İş Sahibi Değilim
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 167
  • Beğeniler 14 / 30
  • Ticaret 3, (%100)

Umut İrhan adlı üyeden alıntı

Bu paravan işinede anlam veremedim, anlamadım yani nasıl birşey olduğunu. Mesela, ben bi blogger açsam site adı ile aynı olmayan asdasda.blogspot.com mesela. Buraya bir film teması kursam, sonra sitemdeki filmleri buraya atıp "filmi 720p türkçe dublaj izle" olarak konuya eklesem, kalın olan bölümede sitemdeki filmin konusunu eklesem yararı olurmu ? Paravan bu anlamamı geliyor ?

hayır tabikide paravan bloglarada özgün içerik girmelisiniz en azından profesyonel'i bu şekilde oluyor ;)

Ek Olarak:

ubrtrade adlı üyeden alıntı

başarısız seo uzmanı arkadaş :D
ubrtrade

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 07.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad U** İ**
  • Mesajlar 1958
  • Beğeniler 139 / 206
  • Ticaret 3, (%100)

xwebmaster adlı üyeden alıntı

hayır tabikide paravan bloglarada özgün içerik girmelisiniz en azından profesyonel'i bu şekilde oluyor ;)

Şimdi hocam bişey sorayım, benim konu özetim şu şekilde;

Cho Wang bir Çin İmparatorluğu gardiyanıdır. Bir gün ülkenin en önemli simalarından biri olan Pei-Pei, kaçırılır. Wang'ın görevi ise onu geri getirmektir. Arayış esnasında büyük ekibini kaybeden Wang, kendisini yokluğun ortasında bulur. Son derece nevrotik bir hırsızla tanışır. Hırsızın adı Roy O'Bannon'dır. İkisi de birbirinden zıpçıktı olan bu karakterlerin başına ardı ardına ilginç olaylar gelecektir. Shanghai Knights - Şangay Şövalyeleri 720p Türkçe Dublaj izleme seçeneği ile sizlerle..

Ben aynı özeti blogada girsem, altı çizili ve kalın olan bölüme sitemdeki filmin linkini versem yararı olmaz mı ? Paravan blogda hiçbi şekilde film yayınlamayacam ..

wmaraci
wmaraci

xwebmaster xwebmaster Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek İş Sahibi Değilim
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 167
  • Beğeniler 14 / 30
  • Ticaret 3, (%100)

Şimdi hocam bişey sorayım, benim konu özetim şu şekilde;

Ben aynı özeti blogada girsem, altı çizili ve kalın olan bölüme sitemdeki filmin linkini versem yararı olmaz mı ? Paravan blogda hiçbi şekilde film yayınlamayacam ..

tamamda yinede o bloguna girdiğin içerik sitenden kopyala+yapıştır yani site özgün olmuyacak = çöp site = google'nin kafasına takmadığı varsayılan site tipi yani o siteden-blogtan size link gelmesi bir etki etmez etsede az olur uğraşınıza deymez ha ama diyorsanızki ben p.blog'umada normal sitem kadar alakadar olurum onada özgün içerik girerim ozaman problem çıkmaz ;)

• Üyelik 07.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad U** İ**
  • Mesajlar 1958
  • Beğeniler 139 / 206
  • Ticaret 3, (%100)

xwebmaster adlı üyeden alıntı

tamamda yinede o bloguna girdiğin içerik sitenden kopyala+yapıştır yani site özgün olmuyacak = çöp site = google'nin kafasına takmadığı varsayılan site tipi yani o siteden-blogtan size link gelmesi bir etki etmez etsede az olur uğraşınıza deymez ha ama diyorsanızki ben p.blog'umada normal sitem kadar alakadar olurum onada özgün içerik girerim ozaman problem çıkmaz ;)

Yok abi paravan ile uğraşılmaz, ona ayıracağım zaman yerine parası ne ise veririm backlink alırım ?

Mintik Mintik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Desinatör
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 256
  • Beğeniler 72 / 71
  • Ticaret 0, (%0)

O 3 kelimede yükselmek için daha neler yapabilirim ?

Kullandığınız 3 etiket eğer filmlerin başlıklarında da yoksa yükselişe geçebilirisiniz. Başlıklarda geçerse şayet Google spam olarak algılayabilir. Bir de etiketlerin zorluk derecesi de önemli. Tek kelimelik etiketlerde yükselmek o kadar kolay değildir. 2 kelimede yükselme olabilir ama 1. sıraya yerleşmek oldukça zordur. Eğer film başlıklarında kullanmıyorsanız 3 kelimelik etiketler ile 1. sıraya yerleşmeniz mümkün olabilir.

• Üyelik 07.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad U** İ**
  • Mesajlar 1958
  • Beğeniler 139 / 206
  • Ticaret 3, (%100)

Mintik adlı üyeden alıntı

Kullandığınız 3 etiket eğer filmlerin başlıklarında da yoksa yükselişe geçebilirisiniz. Başlıklarda geçerse şayet Google spam olarak algılayabilir. Bir de etiketlerin zorluk derecesi de önemli. Tek kelimelik etiketlerde yükselmek o kadar kolay değildir. 2 kelimede yükselme olabilir ama 1. sıraya yerleşmek oldukça zordur. Eğer film başlıklarında kullanmıyorsanız 3 kelimelik etiketler ile 1. sıraya yerleşmeniz mümkün olabilir.

Şöyle söyleyeyim, filmin adını The Avengers - Yenilmezler olarak giriyorum, script'in seosunda film başlığını şöyle ayarladım; The Avengers - Yenilmezler 720p Türkçe Dublaj izle bunu etikettede kullanıyorum. Ama söylemek istediğim kalıcı bağlantıya xxx.com/the-avengers-yenilmezler olarak geçiyor.. Spam olma ihtimali var mıdır ?

Mintik Mintik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Desinatör
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 256
  • Beğeniler 72 / 71
  • Ticaret 0, (%0)

Şöyle söyleyeyim, filmin adını The Avengers - Yenilmezler olarak giriyorum, script'in seosunda film başlığını şöyle ayarladım; The Avengers - Yenilmezler 720p Türkçe Dublaj izle bunu etikettede kullanıyorum. Ama söylemek istediğim kalıcı bağlantıya xxx.com/the-avengers-yenilmezler olarak geçiyor.. Spam olma ihtimali var mıdır ?

Yazı linki + aynı başlık ve seoda yazı linki + aynı başlık + Türkçe Dublaj izle şeklinde henüz başlıkları deneme fırsatım olmadı. Açıkçası bu şekilde denemeye cesaret edemedim henüz. Her seo denemesinde bütün başlıkları değiştirirdim. Google'nin yeni başlıkları kaydetmesi, eskileri silmesi ve yenileri düzgün bir yere yerleştirmesi için bir kaç ay zaman geçiyor.

• Üyelik 07.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad U** İ**
  • Mesajlar 1958
  • Beğeniler 139 / 206
  • Ticaret 3, (%100)

Mintik adlı üyeden alıntı

Yazı linki + aynı başlık ve seoda yazı linki + aynı başlık + Türkçe Dublaj izle şeklinde henüz başlıkları deneme fırsatım olmadı. Açıkçası bu şekilde denemeye cesaret edemedim henüz. Her seo denemesinde bütün başlıkları değiştirirdim. Google'nin yeni başlıkları kaydetmesi, eskileri silmesi ve yenileri düzgün bir yere yerleştirmesi için bir kaç ay zaman geçiyor.

Abi ben şunu da anlamadım, adamın herşeyi alıntı 1. sırada.
Birkaç ay sonra seo çalışması şart olacak anlaşılan ..

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al