freelance iş ilanları

Yeni bir projem var ve düşüncelerinizi önemsiyorum.

5 Mesajlar 651 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

BYILDIZ BYILDIZ WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 483
  • Beğeniler 105 / 39
  • Ticaret 24, (%100)
Merhaba arkadaşlar. Bir tane site açmak istiyorum. Bunun en güncel ziyaretci getiren kısmı youtube da video çeken arkadaşların videolarını tek bir alanda toplamak olaçak fakat bu bölüm siteden bağımsız olarak xxxx.com/stream tarzı bir bölümde olacak. Fakat ben ana siteyi nasıl yapsam bilemedim. Sizce siteyi sadece oyun üstüne mi kurulu yapsam yoksa teknoloji ile birleşik mi ? yani xxxx.com bölümü. Elimde bulmuş olduğum güzel bir domain var eğer streamer lar ile anlaşırsam buna gerekli yatırımı yapmayı düşünüyorum. Yorumlarınız benim için önemlidir. Cevaplarınızı bekliyorum.
Ek : böyle bir siteyi .net mi olarak açmalıyım .com olarak mı ? bunlar arasında google da bir fark olur mu ?

wmaraci
reklam

Ogulcan Ogulcan (K)af(S)in(K)af Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 2185
  • Beğeniler 165 / 388
  • Ticaret 13, (%100)
Öncelikle forumda yeni olduğunuz için 'Büyük harflerle yazmak ve tamamı kalın olarak yazma'nın yasak olduğunu belirtmek isterim.

Ardından yanıtıma geleyim. Bana sorarsanız teknoloji/oyun yaparsanız daha büyük bir kitleye hitap edersiniz. Fakat videolar için yayın hakkı sorunu olabilir.

• Üyelik 07.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 483
  • Beğeniler 105 / 39
  • Ticaret 24, (%100)

Oğulcan adlı üyeden alıntı

Öncelikle forumda yeni olduğunuz için 'Büyük harflerle yazmak ve tamamı kalın olarak yazma'nın yasak olduğunu belirtmek isterim.

Ardından yanıtıma geleyim. Bana sorarsanız teknoloji/oyun yaparsanız daha büyük bir kitleye hitap edersiniz. Fakat videolar için yayın hakkı sorunu olabilir.

Bilgilendirmeniz için teşekkürler.

Videoları zaten youtubeda yayın yapan oyunculardan izinli ve karşılıklı tanıtım bir şekilde yapacağım.

Engin07 Engin07 Engin ÖZTÜRK Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 1965
  • Beğeniler 700 / 560
  • Ticaret 36, (%100)
Domaininiz .net veya .com olması Google'ı bilindiği kadarıyla hiç ilgilendirmiyor. isterseniz .in olsun. Bu tamamen kullanıcıların kafasında oluşan belli kalıplar vardı, en başta ".com" sonra ".net ve .org" gelir. Kullanıcı açısından akılda kalıcık olarak. Fakat google gözünde bir fark yok.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 07.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 483
  • Beğeniler 105 / 39
  • Ticaret 24, (%100)

Engin07 adlı üyeden alıntı

Domaininiz .net veya .com olması Google'ı bilindiği kadarıyla hiç ilgilendirmiyor. isterseniz .in olsun. Bu tamamen kullanıcıların kafasında oluşan belli kalıplar vardı, en başta ".com" sonra ".net ve .org" gelir. Kullanıcı açısından akılda kalıcık olarak. Fakat google gözünde bir fark yok.

Cevabınız için teşekkür ederim. (.com almaya karar verdim)

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al