sitemi yükseltmek istiyorum nasıl yaparım

26 Mesajlar 3.654 Okunma
smmexpress

Yasemin81 Yasemin81 http://afrodits.com/ Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / K
  • Meslek Muhasebe
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** S**
  • Mesajlar 283
  • Beğeniler 440 / 55
  • Ticaret 0, (%0)

ismail03 adlı üyeden alıntı

:D fazla bilgimiz yok

Belki bilsek zor gelmez :D

wmaraci
reklam

SmmUzmani SmmUzmani WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Web Yazılım
  • Konum Macaristan
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 447
  • Beğeniler 65 / 136
  • Ticaret 16, (%100)
Benim bir sitem var günde 3K ile 4K arasında ziyaretçi geliyor günde. İstersen reklam ya da tanıtım yazısı ayarlayabiliriz hocam.
Yasemin81

kişi bu mesajı beğendi.

EPINKO EPINKO epinko.com Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 1304
  • Beğeniler 204 / 205
  • Ticaret 23, (%100)

Yasemin81 adlı üyeden alıntı

Evet, neden bilmiyorum ama backlink olayı bana da zor geliyor.

aslinda basit bunun için çıkan bir çok program mevcut ama tek deneme süresi olan money robot paravan blog profil wikimakale web dizin sosyal imleme bunun gibi platformlardan özgün makalenle backlink alabilirsin moneyrobot programi işinizi görebilir 1 haftalik süresi var ben kullandım işime yaradi
Yasemin81

kişi bu mesajı beğendi.

[url=https://www.hizliresim.com/8gm823r][img]https://i.hizliresim.com/8gm823r.gif[/img][/url]

• Üyelik 07.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / K
  • Meslek Muhasebe
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** S**
  • Mesajlar 283
  • Beğeniler 440 / 55
  • Ticaret 0, (%0)

WANTED adlı üyeden alıntı

aslinda basit bunun için çıkan bir çok program mevcut ama tek deneme süresi olan money robot paravan blog profil wikimakale web dizin sosyal imleme bunun gibi platformlardan özgün makalenle backlink alabilirsin moneyrobot programi işinizi görebilir 1 haftalik süresi var ben kullandım işime yaradi

Evet onu denedim, fakat bir blog açıp tek bir makale yayınlıyor ve link veriyor. Acaba onun kötü etkisi olur mu? Yani tek yazılık siteden link almak anlamında...

wmaraci
wmaraci

brkrtp brkrtp Mobile App Developer Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Mobile App Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 964
  • Beğeniler 269 / 251
  • Ticaret 31, (%97)
En iyi seo çalışması kendi yaptıgınız çalışmadır. Kontrol edilemeyen güç, güç değildir.
Yasemin81

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 07.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / K
  • Meslek Muhasebe
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** S**
  • Mesajlar 283
  • Beğeniler 440 / 55
  • Ticaret 0, (%0)

brkrtp adlı üyeden alıntı

En iyi seo çalışması kendi yaptıgınız çalışmadır. Kontrol edilemeyen güç, güç değildir.

Haklısınız.
Yalnız site içi seoyu kendimiz yapabiliyoruz. Fakat iş site dışı seoya gelince iş zorlaşıyor, tabi bilgi de az olunca tek çare yardım almak oluyor. Benim hep merak ettiğim bir konu var, backlink almadan site yükselemez mi?

Zen Zen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Web
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1061
  • Beğeniler 16 / 189
  • Ticaret 1, (%100)

Haklısınız.
Yalnız site içi seoyu kendimiz yapabiliyoruz. Fakat iş site dışı seoya gelince iş zorlaşıyor, tabi bilgi de az olunca tek çare yardım almak oluyor. Benim hep merak ettiğim bir konu var, backlink almadan site yükselemez mi?

Biraz bütçe ayırıp facebook reklamı vererek içeriğinizi paylaşacak kişiler için reklam verin. 3-5 binlik kaliteli bir facebook sayfanız olursa ilk etap için yeterli olur. Ayrıca resim içeriğiniz geniş ise mutlaka pinterest aktif olarak kullanın.

Sosyal bir siteniz olursa. Sıralamanız doğal olarak yükseliyor.

Doğal olmayan backlinkler sonradan siteyi çöpe çevirir. 30 tlye siteyi ucuracak adam önce kendi sitelerini uçurur...

Google sadee backlink ile sıralamaları belirleseydi ben sinek avlardım. :)
Yasemin81

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 07.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / K
  • Meslek Muhasebe
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** S**
  • Mesajlar 283
  • Beğeniler 440 / 55
  • Ticaret 0, (%0)

Zen adlı üyeden alıntı

Biraz bütçe ayırıp facebook reklamı vererek içeriğinizi paylaşacak kişiler için reklam verin. 3-5 binlik kaliteli bir facebook sayfanız olursa ilk etap için yeterli olur. Ayrıca resim içeriğiniz geniş ise mutlaka pinterest aktif olarak kullanın.

Sosyal bir siteniz olursa. Sıralamanız doğal olarak yükseliyor.

Doğal olmayan backlinkler sonradan siteyi çöpe çevirir. 30 tlye siteyi ucuracak adam önce kendi sitelerini uçurur...

Google sadee backlink ile sıralamaları belirleseydi ben sinek avlardım. :)

İşte bu :) Bu cevaba gerçekten mutlu oldum. Yani; o bütçeyi reklama ayırmak daha mantıklı. Bugün görüştüğüm bir seo uzmanı, aylık 2 bin tl istedi ve ilk etap için çok uçuk bir rakam bana göre. Kaldı ki, henüz ne site ne kazandıracak onu bile bilmiyorum.

Zen Zen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Web
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1061
  • Beğeniler 16 / 189
  • Ticaret 1, (%100)

İşte bu :) Bu cevaba gerçekten mutlu oldum. Yani; o bütçeyi reklama ayırmak daha mantıklı. Bugün görüştüğüm bir seo uzmanı, aylık 2 bin tl istedi ve ilk etap için çok uçuk bir rakam bana göre. Kaldı ki, henüz ne site ne kazandıracak onu bile bilmiyorum.

günde 1 dolar facebook reklamı verin reklam hedeflemesini kategorinize uygun yapın. Daha sonra sitenizde ki en kalteli içerikleri paylaşın ve paylaştırın kitlenize.

Pinterest ile günlük 1k hit çeken sitem var mesela. Sadece pinterest ile yükselttim onu. Pinterest etkisi baya büyük sıralamada test ettim.

Google+ kullanırsanız. Mutlaka paylaştığınız içerikleri hastaglayın.

Twitter ben pek etkin kullanmıyorum ama oda işe yarar.

itü, uludağ, eksi, donanimhaber, forumdas, gibi büyük sitelerde paylasımlar yapın.

blog.milliyet.com.tr yazarkafe.hurriyet üyelikleri edinmeye çalışın.

Birçok ucuz yöntem var. 2 bin tl ile 1 milyonluk facebook sayfası yapılıyor rahatça...
Yasemin81

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 07.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / K
  • Meslek Muhasebe
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** S**
  • Mesajlar 283
  • Beğeniler 440 / 55
  • Ticaret 0, (%0)

Zen adlı üyeden alıntı

günde 1 dolar facebook reklamı verin reklam hedeflemesini kategorinize uygun yapın. Daha sonra sitenizde ki en kalteli içerikleri paylaşın ve paylaştırın kitlenize.

Pinterest ile günlük 1k hit çeken sitem var mesela. Sadece pinterest ile yükselttim onu. Pinterest etkisi baya büyük sıralamada test ettim.

Google+ kullanırsanız. Mutlaka paylaştığınız içerikleri hastaglayın.

Twitter ben pek etkin kullanmıyorum ama oda işe yarar.

itü, uludağ, eksi, donanimhaber, forumdas, gibi büyük sitelerde paylasımlar yapın.

blog.milliyet.com.tr yazarkafe.hurriyet üyelikleri edinmeye çalışın.

Birçok ucuz yöntem var. 2 bin tl ile 1 milyonluk facebook sayfası yapılıyor rahatça...

Peki paravan blogların bana bir faydası olur mu sizce ?

Ek Olarak: Tabi düzenli içerik girilen, özgün olacak şekilde, ilgileneceğim paravanlar amacım.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al