adem123 adlı üyeden alıntı

pardon bu verdiğiniz telefonlar faxlar hiç bir ise yaramaz adam telefonuma ikiden bir mesaj atıyor inanmazsınız hemde 0800 hat almıslar ve bilmem kredi kartında bu kadar para puanlarınız birikti tel açıyorsun ite punalarınızı yüklemek için kredi kartı bilgileri istiyorlar bilisim suçlarına telefon açtım uykuluk halinde bir tane polis hııım kem zar zurt bilmem savcılığa gidin sarhos gibi yarım yamalak cevaplar vererek telefonu yüzüme kapattı peki sorarım ne ise yarar **************lar bu kadar rahat nasıl olurda cirit atabiliyor 0800 lü hat alabiliyorlar hadi ben yemedim bu numarayı bu memlekette bu numarayı yiyebilecek binlerce insan var peki bir ülkede devlet vatandasını kurumaz ise o halde kim kuruyacak allah askına cevap verin

Haklısın hocam ne yazık ki bazı memurlar ve devlet kurumlarında işler dediğiniz gibi yürüyor pek ilgilenilmiyor herkes işi başkasına atma derdinde, mesai bitsinde evime gideyim derdinde birçoğu.. Gerekirse böyle bir durumla karşılaşıldığında uygunsuz tavrını gördüğünüz memuruda bir üst makama şikayet etmeliyiz ki düzen yavaş yavaş düzelsin.. Yasal olarak ne kadar yol varsa başvurulmalı.. Yok herhangi kötü bir durumla karşılaşıldığında hiçkimse şikayet etmez yada ettiği şikayetin takibini yapmazsada böyle gider bu sistemdeki sıkıntılar..