wmaraci reklam

Günümüzde hangi tasarıma ihtiyaç duyuluyor?

16 Mesajlar 1.908 Okunma
smmexpress

Sinan Sinan Grana Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirme Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3509
  • Beğeniler 1321 / 1320
  • Ticaret 97, (%100)
Blog tasarımına her zaman ihtiyaç vardır. Fakat ne tür bir blog tasarımı, oda yine ayrı bir soru. :)

wmaraci
reklam

Freezby Freezby IMZA YASSAKK :) Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Tamsurum.net
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 1359
  • Beğeniler 88 / 287
  • Ticaret 5, (%100)
Yerel Köy / Kasaba / ilçe blogları için tasarım yapmanızı öneririm. Çoğu köyün hatta ilçenin bir internet sitesi yok henüz :) Ama yavaş yavaş yapılıyor.

3525 3525 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 27.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 2967
  • Beğeniler 1073 / 440
  • Ticaret 0, (%0)
Ben indirme teması bulamadım (WP), şöyle kaliteli bir tema yaparsanız seviniriz.

Necatii Necatii www.necatiarslan.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 18.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** A**
  • Mesajlar 28
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Blog / Haber / Spor / Kurumsal / Kişisel wp temaları artık hep warezde milyonlarca var ki olmayanı bulmak gerekiyor.
Wordpress'in ben çok sağlam bir şekilde çalışan ihale temasını hiç görmedim. var ama hepsi boş.
ben senin dediğini anladım hocam ama bak trendwp.com bu adamlar senin dediğini tam olarak yapmış satıyor. ve cidden işlerinde başarılı biraz farklı düşünmen gerekiyor. blog haber spor felan hepsi warezde çok var para verilmez ama ben bi wp ihale teması göreyim parayı basarım.

İletişim : necatiarslan8@gmail.com
wmaraci
wmaraci

Kakarotto Kakarotto WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 2434
  • Beğeniler 686 / 1150
  • Ticaret 1, (%100)
Her türlü tasarıma ihtiyaç var, sadece neyi nerede ve nasıl satacağınız önemli.
Gidip film sitesi sahiplerine blog tasarımından bahsederseniz elbette sizi kaale bile almaz.
Her tasarımdan yapmalı ve bu tasarımları bir site üzerinde toplamalısınız.

Yani "şu, şu tasarımdan yaparsanız en çok satar!" tarzı bir yaklaşım söz konusu olamaz. İhtiyaçlar farklıdır. Mesela 1-2 yıl önce film-dizi siteleri tasarımları çok modaydı. Çünkü hep 1-2 çeşit tasarım vardı ve insanlar farklı şey istiyordu. Yapan da çıkmıyordu. Sonra dizi siteleri, film siteleri kapatılmaya başlandı eskisi kadar talep kalmadı.

Blog deseniz ilkokullu çocuklar bile gidiyor bir yerlerden blog tasarımı indirip bunun rengini değiştiriyor ve satmaya çalışıyor. Birbirinin kopyası olan yüzlerce, binlerce blog teması var. Böyle olunca blog temasına olan ihtiyaç arttığı gibi azalıyor da.

Portal, haber temaları ise zor temalardır ama bir kez düzgün bir tema yaparsanız satmama gibi lüksünüz olmaz. Özellikle son zamanlarda teknoloji bloglarının bir çoğunun portal tasarımı kullanmaya başladığına şahit oldum.

Uzun lafın kısası, her türlü tasarıma ihtiyaç var. Önemli olan ortaya yeni bir şeyler koyabilmek. Diğer temalara bakarak aynısını yapacaksanız, ortaya farklı bir şey çıkartmayacaksanız hiç yapmamanız daha iyi.

Atao Atao notin Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 261
  • Beğeniler 53 / 29
  • Ticaret 7, (%100)
film yapmanı önermem yeni çıkan yasalardan vs dolayı coğu kişi korktu gibime geliyor şahsi düşüncem ama blog açan insanlar dolu ve sürekli artmaya devam ediyor sade bir blog teması yapıp wordpress 15-20 liradan satarsan çok fazla gideceğini düşünüyorum şahsen. bu arada emlak sitesi olarakda çok az tema var bi kaç ay önce müşterime site yaparken zorluk çekmiştim

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al