1) 2-3 gün içinde banka hesabınıza bir ödeme yapılıp yapılmadığını kontrol edin. Google, önümüzdeki 2-3 iş günü içinde bir ödeme yapacaktır.
Ödeme tutarını not edin. Banka hesabınızı doğrulamak için bu sayfayı tekrar ziyaret edin ve ödeme tutarını girin.

Kart bilgilerimi girdim ve bu çıktı?
Bu ne anlama geliyor?

Google size banka hesabının doğrulanması için belirli bir kodla birlikte bir miktar para yollar. Siz o kodu girerek banka hesabınızı doğrulamalısınız.

2) Foruma sitemi koydum, adsense aldım diye tıklamalardan 14 tl para geldi ilk günden. Bir şey olur mu korkuyorum

Sayfa TO oranı ve gelirlerdeki denge çok önemli. Hileli tıklama yapılıyorsa google acımadan adsense hesabınızı banlar.

3) Ne zaman pin alacağım? Nasıl olacak? Tam anlamıyla olayı anlatırsanız sevirim?

Hesabınızdaki miktar 10 TL barajını aştığında adsense, verdiğiniz adrese mail yoluyla bir zarf içerisinde pin kodunuzu yollayacaktır. Adresinizi açık ve düzgün bir şekilde yazmanızı öneririm.3-4 hafta içersinde benim pin kodum elime ulaşmıştı. Bu süreyi geçerse yakınınızdaki PTT şubelerini ziyaret ederek adınıza posta olup olmadığını sormanızı tavsiye ederim.

Bol kazançlar.