wmaraci reklam

Pkk tarafından sitem hacklendi

86 Mesajlar 11.610 Okunma
smmexpress

TetraYazilim TetraYazilim TetraYazilim.com Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad K** D**
  • Mesajlar 246
  • Beğeniler 63 / 86
  • Ticaret 1, (%100)
sürekli günceli kullan, bilmediğin şeyi önemli yerde kurcalama.. şimdiye kadar sunucu taraflı hiç açığım olmadı.. genel açıklar yazılımdan kaynaklıydı hep. öyle bi exploit ile olsaydı internetteki tüm çöp siteleri tek tek hacklerdim.

Tetra Yazılım - Web Tasarım ve Yazılım Uygulamaları
wmaraci
reklam

Ecancan Ecancan Paylaşmak Güzeldir Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 932
  • Beğeniler 359 / 215
  • Ticaret 30, (%100)

TetraYazilim adlı üyeden alıntı

sürekli günceli kullan, bilmediğin şeyi önemli yerde kurcalama.. şimdiye kadar sunucu taraflı hiç açığım olmadı.. genel açıklar yazılımdan kaynaklıydı hep. öyle bi exploit ile olsaydı internetteki tüm çöp siteleri tek tek hacklerdim.

Tamamiyle sizlere katılıyorum. Öyle kolay bir şey değil sunucu hacklemek her kişi yapsaydı bunu şu anda doğru düzgün site ayakta kalamazdı. :)

DenizOZTURK DenizOZTURK WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek -
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad D** Ö**
  • Mesajlar 479
  • Beğeniler 189 / 158
  • Ticaret 4, (%100)
Bilgisayarımıza trojen girmesi çok basit değil öncelikle girdim resimler kodlama bakmadıgım sey kalmadı ve hiçbirsey olmadı Avira + Sistemin Orj Antisi var hiçbir uyarı vermedi ki zararlı site olsaydı avira bunu belirtirdi doğrulugu olmayan birşey yazıp milleti tedirgin etmeyin . Denemek istiyorsanız web antiviruslerden birini indirip siteye girin bakalım uyarı vericekmi .

NOT: Gizlenmiş Fudlanmış demeyin Avira geçen web trojen daha ömrümde görmedim :D

alidebre alidebre www.alidebre.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Bilgisayar/Web Programclığı
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 257
  • Beğeniler 8 / 46
  • Ticaret 0, (%0)

alabacaknet adlı üyeden alıntı

oo hacım sen çok geriden geliyorsun, senin şu an gördüğün resimler falan var ya aslında onlar uzak sunucuda değil, bu sayfa "yüklenirken" şuan gördüğün resimler senin bilgisayarının geçici klasörüne atılıyor, normal bilgisayarında html sayfayı görür gibi görüyorsun anlayacağın.

Tüm herşeyin kendi pcden çalıştığının farkındayım :) ama bulaşabileceğini sanmıyorum bana eset,malwarebytes,pc tools internet security,zemana antilogger vs gerçek zamanlı koruma var ama genelde macten girdiğim için sorun olmuyor :)

wmaraci
wmaraci

Engin07 Engin07 Engin ÖZTÜRK Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 1965
  • Beğeniler 700 / 560
  • Ticaret 36, (%100)
Yedeklerini yüklemelerini söyle firmana, sitede olduğunu sanmıyorum ESET'in gözünden şu güne kadar bir şey kaçtığını görmedim. Avast falan uyarıyor diyorlar fakat avast en ufak şeyde uyarıyor gereksiz bir js kodunda bile yanlış kodlamada bile ötüyor neredeyse. Arkadaşın biride belirtmiş zaten sağ tık engeli diye..

Deniz ÖZTÜRK adlı üyeden alıntı

Bilgisayarımıza trojen girmesi çok basit değil öncelikle girdim resimler kodlama bakmadıgım sey kalmadı ve hiçbirsey olmadı Avira + Sistemin Orj Antisi var hiçbir uyarı vermedi ki zararlı site olsaydı avira bunu belirtirdi doğrulugu olmayan birşey yazıp milleti tedirgin etmeyin . Denemek istiyorsanız web antiviruslerden birini indirip siteye girin bakalım uyarı vericekmi .

NOT: Gizlenmiş Fudlanmış demeyin Avira geçen web trojen daha ömrümde görmedim :D

Aynen bende ESET'in gözünden kaçan bir şey görmedim 4 yıldır.

vikviki vikviki WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek mühendis
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 89
  • Beğeniler 0 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
siteyi eski haline getirdik

Google +1 Hizmeti Çok Uygun Fiyatlara Skype: aaskall

Ecancan Ecancan Paylaşmak Güzeldir Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 932
  • Beğeniler 359 / 215
  • Ticaret 30, (%100)

vikviki adlı üyeden alıntı

siteyi eski haline getirdik

Güzel bir siteniz varmış :)

kaderebak kaderebak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek tekniker
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 392
  • Beğeniler 21 / 78
  • Ticaret 4, (%100)
Site adresi nedir merak ettim , bakayım ne tür bir açık var. Pm ile gönderirmisiniz.

http://www.trbux.net Tıkla Kazan /Reklam ver Kazan- Joomla ücretli destek verilir.

cetinn cetinn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Muhabir,Muhasebeci,Fotoğrafçı,
  • Konum Ağrı
  • Ad Soyad Ç** Ç**
  • Mesajlar 219
  • Beğeniler 53 / 54
  • Ticaret 12, (%100)

Deniz ÖZTÜRK adlı üyeden alıntı

Bence burada yanılıyorsunuz. Fud olayını yapan büyük kişiler var Adam işini görür arada 3-5 yıl geçer virüs iyice yayılır sonra Avira fark eder siler iş işten geçmiş olur ;) Yapmak isteyen yapar. unutmayın Hacker'lar her zaman bir adım öndedirler

Drozturk Drozturk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Geliştiricisi
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 324
  • Beğeniler 111 / 117
  • Ticaret 28, (%100)
bilişim suclarına sitenin hacklendigini kanıtlayan resimler v.s delilleri toplarsın gider suc duyurusunda bulunursun saten onlar log kayıtlarını incelerler ayrıca sitede trojen falan yok jih4d arkadaşımızın dedigi gibi ayrıca o sunucuya giren herkezin logları incelenecekdir egerki suc duyurusunda bulunursanız

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al