wmaraci reklam
lidertakipci

Birileri halan AORhan'ın burada olduğundan farkında değil mi ?

80 Mesajlar 10.029 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Arslan Arslan Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.11.2010
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Hukuk
  • Mesajlar 24
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

onungibibirsey adlı üyeden alıntı

Ahh canım bak nasıl da arkadaşına torpil geçiyor. :D Cidden öyle bir konu hazırlamayı düşünüyorum. Ali'nin kitabı, senin, Ahmet'in falan demeçleri. Wordpress ve Türkiye'de blogculuk gibi. Aklımda var öyle bir şeyler de tam oturtamıyorum.

Tuğba o tarz bir girişimin varsa söyle zaman ayırayım. İlerleyen günlerde sizlere Chip dergisi ve Zaman'dan seslenmeyi düşünüyorum demedi demeyin. Biraz ipucu verelim :P

wmaraci
reklam

saidyavuz saidyavuz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2010
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek Primary school teacher
  • Mesajlar 394
  • Beğeniler 0 / 20
  • Ticaret 0, (%0)
:) ali bi broşür çıkardın diye şimdi rencide etme bizi dizecem bulaya temel britanicayı wordpress daha artık güncelleme bile yapmaya takat bulamayacak :)

• Üyelik 17.11.2010
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Hukuk
  • Mesajlar 24
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

saidyavuz adlı üyeden alıntı

:) ali bi broşür çıkardın diye şimdi rencide etme bizi dizecem bulaya temel britanicayı wordpress daha artık güncelleme bile yapmaya takat bulamayacak :)

Ne rencidesi canım ya. Hiçbir yerde "lan olm kitabını yazdım" demedim ve demem de. Fani şeyler bunlar :D

Britanica mı neyse lazım ondan ya. En son ilköğretimde karıştırıyordum. Şimdi yasalarla boğuşuyoruz geldiğimiz hale bak ya. Ben araştırmacı ve örnek bir öğrenciyim :p

Şunu da ispatlamış olduk Beyaz'ın mesaj yazdığı konular elbet geyik olacaktır. :)

onungibibirsey onungibibirsey WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 272
  • Beğeniler 2 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

Arslan adlı üyeden alıntı

Tuğba o tarz bir girişimin varsa söyle zaman ayırayım. İlerleyen günlerde sizlere Chip dergisi ve Zaman'dan seslenmeyi düşünüyorum demedi demeyin. Biraz ipucu verelim :P

Sizi elimin altına bi alırım görürsünüz. :D Çok şımardınız çok. :D Ali röportaj yaparsam atlar gelirim İstanbul'a. :D Sıkıyorsa zaman ayırma. :cool:

www.bazenoyleolur.com
wmaraci
wmaraci

saidyavuz saidyavuz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2010
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek Primary school teacher
  • Mesajlar 394
  • Beğeniler 0 / 20
  • Ticaret 0, (%0)
:) işin şakası diğer forumlara takılmayı pek sevmiyorum burda da TAKILDIĞIM YERDE SORU SORMAK İÇİN bilgisine güvendiğim çok fazla kişi yoktu gelmeniz iyi oldu artık durmadan kafanızı şişiririm

• Üyelik 17.11.2010
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Hukuk
  • Mesajlar 24
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

Sizi elimin altına bi alırım görürsünüz. :D Çok şımardınız çok. :D Ali röportaj yaparsam atlar gelirim İstanbul'a. :D Sıkıyorsa zaman ayırma. :cool:

Oyy. Tuby olmaz ama böyle bazı şeyleri foruma yazmaman lazım. Beni pek sevmezler zaten banlandığım yerden çıkar giderim ben. :)

Sen gelirsin de vakit ayırmaz mıyım yani. Ne zaman vakit ayırmadım sana. :rolleyes:

onungibibirsey onungibibirsey WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 272
  • Beğeniler 2 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

Oyy. Tuby olmaz ama böyle bazı şeyleri foruma yazmaman lazım. Beni pek sevmezler zaten banlandığım yerden çıkar giderim ben. :)

Sen gelirsin de vakit ayırmaz mıyım yani. Ne zaman vakit ayırmadım sana. :rolleyes:

Seni sevmeyen 1 saat nefesini tutsun Alicim ya. :rolleyes:

Bilmez miyim benden çektiğini kimseden çekmediğini. :D

-Gençler size doyum olmaz ancak hasta ve çalışan bir öğrenciyim ben. Yavaştan kaçıyorum. İyi geceler. Birbirinize sahip çıkın. Kaybolmayın buralarda. :D-

He bir de ben yokken banlanırsanız sizinle hiçbir ilgim yok.
Tanımıyorum sizi. :D:D:D

www.bazenoyleolur.com

Pasa Pasa Gelecek Bizim Yönetici
  • Üyelik 30.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum 🖤 Hatay
  • Ad Soyad S** P**
  • Mesajlar 14365
  • Beğeniler 3042 / 3043
  • Ticaret 356, (%100)

Büyük hata yaptın Ali, :p yarın nurçin kesin yakalar bunu :D

[QUOTE=Beyaz]

Üzgünüm alicim burada yok öyle silver filan..Varsa da sen ne verirsen iki katını veriyorum vermeyin buna caf caf lı şeyler :)

[/QUOTE]
:D
Premium üyelikler için çalışmalar devam ediyor. Ancak genel anlamda üyelerin forum hesaplarındaki özelliklerinin arttırılmasından çok ekstra araç imkanı sağlanacak..

Deneyim demeyin, deneyin!

• Üyelik 17.11.2010
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Hukuk
  • Mesajlar 24
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

Nonloser adlı üyeden alıntı

Büyük hata yaptın Ali, :p yarın nurçin kesin yakalar bunu :D

:D
Premium üyelikler için çalışmalar devam ediyor. Ancak genel anlamda üyelerin forum hesaplarındaki özelliklerinin arttırılmasından çok ekstra araç imkanı sağlanacak..

İyi ya sevdim maddi amacın olması işi yokuşa sürüyor. Diğer platformlarda olduğu gibi olmasın. Beyazın iki katını da ben veriyorum. Verin bana bişiler :)

aorhan aorhan Emekli Mod. Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Makine Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** O**
  • Mesajlar 345
  • Beğeniler 27 / 236
  • Ticaret 22, (%100)

Tuğba hani üniversiteli ama işssiz diye beni çıkaracaktın halen bekliyorum :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al