impjix adlı üyeden alıntı

Rich Snippet google ın web sayfanızdaki bölümlerin neyin ne olduğunu tanıtmanıza yarar. Örnğin sayfalarınzda wp temaları var. Bunu tanıtıyorsunuz bak sayfa şablonum bu en üstte yazan bölüm bu sayfadaki temanın adı, sağda bu temayı siteye kim ekledi, altta temanın aldığı puan, çaprazda temanın fiyatı. Bunu bir defalık tanıtıyorsunuz google benzer şablondaki tüm sayfaları otomatikman parçalara bölüp tanıyor.

Yazı biraz karışık olabilir sizin için aşağıda bir resim hazırladım inceleyebilirsiniz.
Bu işlemleri webmaster tools dan yapabilirsiniz zengin snippet bölümünden. El ile manuel kendiniz ayaralmazsanız kendiliğinden olmaz diye biliyorum. Googleın sitenizi tanıyıp sıralamanızada etkisinin olduğunu düşünüyorum. Nacizane fikrim.

kullandığım temanın özelliğidir çünkü yazdıklarınla ilgili hiçbirşey yapmadım o kadar bilgim yok

Ek Olarak:

kardelen25 adlı üyeden alıntı

kullandığım temanın özelliğidir çünkü yazdıklarınla ilgili hiçbirşey yapmadım o kadar bilgim yok

doğrudur yazar kısmını ben ekledim o da çok basit herkes yapabilir google plus'a girip sitenize link koyduktan sonra ekleyebilirsiniz.