Merhabalar, şu aralar oyunun aslından çok private serverleri oynanmaktadır yani serverin bir kolay şekli gibi vs. artık moda oldu ve artık neredeyse herkes kendine ait oyun açmak istiyor para kazanmak istiyor ancak para kazanmak için sağlam bir koruman, filesin vs olması lazım şimdi sizlere yapacaklarımızı anlatacağım ve başlangıç olarak metin2 oynuyla başliyacağız. Çünkü şuan en çok para kazandıran iş budur ve bu metin2 çevresinde popülerliğim var

1 - ) Oyun Kurulumu : İlk Önce Kendimize bir makine temin ediceğiz bu makinada başlangıç olarak 4 ip alacağız. ve en az 20 GB ' lik bir sunucu alacağız. Bu makinada sadece metin2 kurulumu yapmayip " minecraft - counter " gibi sunucularda kuracağız tabi birinci önceliğimiz metin2 kendimizi göstermek amacıyla referans bir server hazirliyacağız bu oyun için yeni maplar, yeni sistemler kodliyacağız kodlamanın çoğunu kendimce hazirlayacağım yani ayritten adam tutmamıza gerek yok

2 - ) Tanıtım : Oyunumuzu kurduk ve kendimizi tanıtmamız gerekiyor bunun için forumlarda banner almamıza gerek kalmiyacak özel olarak bir kaç bot yaptırıp reklamımızı sağliyacağız belki facebook ' a sponsorlu reklamı vermemiz gerekebilir ve site için tekil hit sağlayan sistemler kodlatacağız google açısından en başa geçmemiz için de her zaman güncel olarak seo çalışması yapacağız bunun için de ben ilgileneceğim bunda belki adam tutabiliriz yani adamlar metin2 pvp, counter strike, minecraft sunucu filan yazınca ilk bizim adımız çıkacak

3 - ) Forum : Düşüncem bir hafta içerisinde sadece metin2 sunumuzda 1500 civarlarında oyuncu bekliyorum ve bu kişiler bir yerde kaynaşmaları iyi olacaktır. ve serverin kalitesini arttıracaktır. ve bu forumda ne kadar çok oyuncu olursa google reklamı verip foruma ordan da para kazanacağız.

4 - ) Para Kazanma : Artık kendimizi herkese tanıttık ve para kazanmamız gerekiyor zaten oyunumuzu sunduktan 1 - 2 hafta içerisinde para kazanmaya başliyabileceğiz ancak dediğim gibi tek metin2 ile uğraşmiyacağız kuracağız sunucularda referans amaclı yani kurduğumuz sunucularda belirli bir saatte bizim sunucularımız reklamını yapacağız yani ayriyetten bir adet bilişim kuracağız vps - vds satışları vs yapacağız. boş durmayacağız yani para gelirlerimizde böyle olacaktır.
1 - ) Bilişim ' den gelen para
2 - ) Google Adsense den gelen para
3 - ) Oyun İçi EP ile alınan eşyalardan vs gelen para ( mesela metin2 de edit satışı değilde sade item satışı olacaktır )

Size şunu belirtiyim bunu neredeyse herkes yapabilir diye düşünüyorum ancak ben bunu daha ucuza getirip daha çok para kazandıran bir proje ile size sunuyorum ortak arkadaşları bekliyorum detaylı bilgi almak istiyorsan benimle iletişime geçebilirsiniz iletişim bilgilerim alttadır bu iş ise öyle 50 - 60 TL ' lik yatırımla bitecek iş değildir benim çalışacağım adam büyük oynamalıdır.

BAŞLANGIÇ OLARAK KAZANACAĞIMIZ PARA MİKTARI :
500 - 600 TL gibi düşünüyorum.

İLETİŞİM
0507 - 146 - 14 03 ( Turkcell )
alpaslan.gokce.12 ( Skype )