wmaraci reklam

Birileri halan AORhan'ın burada olduğundan farkında değil mi ?

80 Mesajlar 10.253 Okunma
wmaraci reklam

Anarschi Anarschi Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek High Professional Student in G
  • Mesajlar 372
  • Beğeniler 82 / 243
  • Ticaret 0, (%0)

DarkGirl adlı üyeden alıntı

Eğer onun hakkında kötü bir haberse almiyim.. Bu yaşta hapislere girmek istemiyorum be abi :( :D

ben sana içerde bakarım sen korkma :)

wmaraci
reklam

Nurcin Nurcin Sms Onayı Gerekli Kullanıcı
  • Üyelik 04.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 24 / K
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1635
  • Beğeniler 237 / 284
  • Ticaret 3, (%100)

Beyaz adlı üyeden alıntı

ben sana içerde bakarım sen korkma :)

yok be abi beni gebertirler orda... ne karışıyorsun kızım milletin hayatına diye :D

MsKcR MsKcR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.11.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Elektrik Teknikeri
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 373
  • Beğeniler 4 / 27
  • Ticaret 5, (%100)

Beyaz adlı üyeden alıntı

Beyazıt (anarchi.com)

Ben gidiyom ya..Daha anarschi bile yazamıyor :(

İyi yakalamışsın Beyaz sende açıgını:D:D:D

aorhan aorhan Emekli Mod. Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Makine Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** O**
  • Mesajlar 345
  • Beğeniler 27 / 236
  • Ticaret 22, (%100)
Teşekkürler arkadaşlar öncelikle, ara ara burdaydım giriyordum bakıyordum :D Bu arada içlerinde en fazla wmrank'ı yüksek olan benmişim :D

Valla aslında şöyle hoşgeldin partisi olsa fena olmazdı :D

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 16.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Mesajlar 372
  • Beğeniler 82 / 243
  • Ticaret 0, (%0)

aorhan adlı üyeden alıntı

Teşekkürler arkadaşlar öncelikle, ara ara burdaydım giriyordum bakıyordum :D Bu arada içlerinde en fazla wmrank'ı yüksek olan benmişim :D

Valla aslında şöyle hoşgeldin partisi olsa fena olmazdı :D

Buzlu badem ve courvoisier kanyak la yapalım :)

Bknz: Hani marjinal bizdik

(videoyu iyi izle :D )

MsKcR MsKcR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.11.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Elektrik Teknikeri
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 373
  • Beğeniler 4 / 27
  • Ticaret 5, (%100)
Beyaz wmaraci kovsa bile siz gitmeyin kardeşim:D:D Yüzsüzlük yapın:):):)

• Üyelik 16.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Mesajlar 372
  • Beğeniler 82 / 243
  • Ticaret 0, (%0)

MsKcR adlı üyeden alıntı

Beyaz wmaraci kovsa bile siz gitmeyin kardeşim:D:D Yüzsüzlük yapın:):):)

Bugüne kadar durduk yere hiç bir siteden atılmadım valla ama bakalım zaman göstericek artık :) Kötü insanlar değiliz sonuçta okumuş,kültürlü birer insan olmamız gerekiyor..Ona yakışır şekilde de burada davranmamız gerekli.
Nevadia

kişi bu mesajı beğendi.

GoogleDoktoru GoogleDoktoru Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 222
  • Beğeniler 3 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
Hoşgeldiniz;
fakat ben hep şu şekilde hareket etmişimdir,Ahmet orhan yararlı bir konu açıyor mu? Öğretiyor mu? Yardım sever mi? o zaman Ahmet Orhan benim için vadır.Herkes takım tamamlandı felan diyince dedim ki kim bu Ahmet Orhan?

Araştırdım. Biyografiniz önemli değil,konularınız önemli...

*** hariç araştırma sonuçları beni biraz hayal kırıklığına uğrattı genelde APRESS tema satış konularınız ön sırada,Ahmet orhan adı ile açılmış öğretici konular nadir bulunuyor, şahsen bu beni üzdü.

Ahmet bey bunu bir eleştiri olarak algılamayın herkes biranda böyle takım tamamlandı felan diyince gerçekten merak ettim sizleri...

Birde şu var birileri "hoşgeldin" yazar diğerleri "Hoşgeldi de boş mu? Dolu mu? geldi" sorusuna cevap arar.

Aramıza hoşgeldiniz teşekkürler.

aorhan aorhan Emekli Mod. Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Makine Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** O**
  • Mesajlar 345
  • Beğeniler 27 / 236
  • Ticaret 22, (%100)

GoogleDoktoru adlı üyeden alıntı

Hoşgeldiniz;
fakat ben hep şu şekilde hareket etmişimdir,Ahmet orhan yararlı bir konu açıyor mu? Öğretiyor mu? Yardım sever mi? o zaman Ahmet Orhan benim için vadır.Herkes takım tamamlandı felan diyince dedim ki kim bu Ahmet Orhan?

Araştırdım. Biyografiniz önemli değil,konularınız önemli...

*** hariç araştırma sonuçları beni biraz hayal kırıklığına uğrattı genelde APRESS tema satış konularınız ön sırada,Ahmet orhan adı ile açılmış öğretici konular nadir bulunuyor, şahsen bu beni üzdü.

Ahmet bey bunu bir eleştiri olarak algılamayın herkes biranda böyle takım tamamlandı felan diyince gerçekten merak ettim sizleri...

Birde şu var birileri "hoşgeldin" yazar diğerleri "Hoşgeldi de boş mu? Dolu mu? geldi" sorusuna cevap arar.

Aramıza hoşgeldiniz teşekkürler.

Öncelikle düşüncelerin için teşekkür ederim. Genelde ben her forumda ki moderato olduğum fuub'da dahi fazla konu açmamışımdır. Nedenine gelince forumlarda konu açtığımda bunları sürekli takip etmek zorunda kalıyorum ve zamanımız bazen olamıyor ve bu sırada gelen tepkilerin çoğu kötü olabiliyor. O nedenle ben genel şu yolu izliyorum. Eğer farklı bir şey varsa sitemde bunu yayınlıyorum ki sitemde bakarsanız kategorilere anlarsınız , bunun dışında forumlarda konuları takip ediyorum ve problemlerde eğer çok kişi şikayetçi ise ve kendim de ilerde o konudan şikayet edebilirim düşüncesi oluşursa bende konuyu araştırıp sitemde yazıp arkadaşlara nasıl yapıldığını gösteriyorum.

Yani işte şu var diye forumlarda genelde açmam ama baktım bildiğim bir şey ve cevap verilmemişse cevabımı yazarım. Apress konusna gelince o konularda da satış olduğundan normal olarak çok fazla hit alabiliyor.

Bunun dışında eskiden yazdığım wordpress konuları vs. forumlarda konu açarak gösteriyordum fakat imleme sitesi burası değil diye banlanınca :D vazgeçtim. Çünkü resimleri oraya yükle, kodları düzenle vs. zor iş geliyor bana :) Bende eğer yardım aranan konu varsa buyrun burada önceden yazıldı diyorum. WPdestek grubumuz var facebook'ta oradan da sorulan sorulara cevap verip, bazı farklıları sitelerimizde yazarak herkesin bilen bilmeyen öğrenmesni sağlıyoruz.

Örneğin en son belli bir günden sonra reklamları gösterme konusunu yazdım çok sık karşılaşılan bir şey değil belki yardımım dokunur diye.

Anlayacağınız biz genelde konu açmayız sadece yorum yaparak filan yardımcı olmaya çalışırız. Zaten haliyle iş güç, yoğunluk vardı onlarda bu aralar azaldı ondan bu kadar bira aktif olduk :) Umarım durumu iyice izah edebilmişimdir. :)

GoogleDoktoru GoogleDoktoru Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 222
  • Beğeniler 3 / 18
  • Ticaret 0, (%0)

aorhan adlı üyeden alıntı

Öncelikle düşüncelerin için teşekkür ederim. Genelde ben her forumda ki moderato olduğum fuub'da dahi fazla konu açmamışımdır. Nedenine gelince forumlarda konu açtığımda bunları sürekli takip etmek zorunda kalıyorum ve zamanımız bazen olamıyor ve bu sırada gelen tepkilerin çoğu kötü olabiliyor. O nedenle ben genel şu yolu izliyorum. Eğer farklı bir şey varsa sitemde bunu yayınlıyorum ki sitemde bakarsanız kategorilere anlarsınız , bunun dışında forumlarda konuları takip ediyorum ve problemlerde eğer çok kişi şikayetçi ise ve kendim de ilerde o konudan şikayet edebilirim düşüncesi oluşursa bende konuyu araştırıp sitemde yazıp arkadaşlara nasıl yapıldığını gösteriyorum.

Yani işte şu var diye forumlarda genelde açmam ama baktım bildiğim bir şey ve cevap verilmemişse cevabımı yazarım. Apress konusna gelince o konularda da satış olduğundan normal olarak çok fazla hit alabiliyor.

Bunun dışında eskiden yazdığım wordpress konuları vs. forumlarda konu açarak gösteriyordum fakat imleme sitesi burası değil diye banlanınca :D vazgeçtim. Çünkü resimleri oraya yükle, kodları düzenle vs. zor iş geliyor bana :) Bende eğer yardım aranan konu varsa buyrun burada önceden yazıldı diyorum. WPdestek grubumuz var facebook'ta oradan da sorulan sorulara cevap verip, bazı farklıları sitelerimizde yazarak herkesin bilen bilmeyen öğrenmesni sağlıyoruz.

Örneğin en son belli bir günden sonra reklamları gösterme konusunu yazdım çok sık karşılaşılan bir şey değil belki yardımım dokunur diye.

Anlayacağınız biz genelde konu açmayız sadece yorum yaparak filan yardımcı olmaya çalışırız. Zaten haliyle iş güç, yoğunluk vardı onlarda bu aralar azaldı ondan bu kadar bira aktif olduk :) Umarım durumu iyice izah edebilmişimdir. :)

Açıklama için teşekkürler.Bir çok soru işaretine kaldırmış bulunuyorum.O zaman Ahmet Orhan bizler için var diyelim :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al