Engin07 adlı üyeden alıntı

Tamam kardeşim bir şey demiyorum. Fark ettiysen ben burada Natroyuda savundum ki ben Natrodan host aldım ve 2. haftasında iade etmiştim.
Netinternette arkadaşım var memnun. Alastyr kullanıyorum ordanda memnunum.
Ha Natrodan niye ayrıldım, paneli çok saçma geldi cPanel istediğim için ayrıldım.

10K hiti kaldıracak host muhakkak vardır ama fiyatıda muhakkak fazladır. Aylık 170 TL 'ye de hosting var bu örneğin 30-50K yıda kaldırabilir. Fakat yıllık 100 Liraya bunu beklemeyin yani.

Yahu bi defa kendin FİRMALARI KARALAMA diyorsun, gelmişsin natro şöyle böyle diyorsun, Bunları Bırak sen, Natro iyimi kötü mü, Oradan Hostingi alacak Kişi / kişiler Karar versin, Burada amaç Konu başlığını açan arkadaş , iyi bir firma arıyor, Firma ararken 10 K hitli bir sitesi için firma arıyor, ve dediğim gibi Alastyr CPU konusunda cimri diyorum ve % 12 CPU nedir yahu? bana Sen Şuan Alastyr hariç Başka bir firma bul hadi CPU Sınırı 12 olan ? Bul o zaman haa Sen haklısın diyeceğim, Konuyu Başka yere çekme, ben Alastyr ile yaşadığım Sorunu dile getirdim yazdım çizdim, Gelmişsin yok karalama yok böyle yok şöyle, Kendinize gelince, istediğiniz firmayı karalarsınız