fulltimeonline adlı üyeden alıntı

geçimini din ile yapmak iyi bir durum değil yanlış bilgi verme derim ben iyi bir şekilde araştırdım sordum yani ben detaylı bilgi vermek istemiyorum 2.el bilgi gibi olmasın diyanetin sitesinde bulabilirsin konunun detayını.Eğer başka hiçbir iş yapamıcak durumda ordan gelen parayıda kullanmazsa yaşamını devam ettiremicek durumdaysa sorun yok.Dini bilgi üzerine basılan kitaplar bile maliyeti üzerinden satılır genelde de hediyesinin fiyatı şudur yazar arkasında.Dikkat edersen dini siteler üzerine kurulan sitelerde reklam göremezsiz kolay kolay sadece sunucu masraflarını karşılıcak parayı alıp sunucu ücretlerinde harcamana elbette sorun yoktur ama ben o parayı alıyım gidiyim yiyim iyi bir durum değil.

emin ol öyle değil kardeşim bakış açısı bu saygı duyarım sen o taraftan bakma ama ilim dağıtıyor site sahibi ve sitesini ayakta tutmak için para kazanıp parasını siteye gömüyor ekstradan emek harcıyor emeğinin karşılğınıda kendine alıyor
o zaman imamlarda bedava çalışmalı senin mantığınla imamın görevi o karşılığı bu site sahibinin görevi o karşılığıda o