fulltimeonline adlı üyeden alıntı

http://www.dinimizislam.com/detay.asp?Aid=1334

İmamların maaşa bağlanması çok farklı bir konu ki o parayı alan insanalar o parayı alayımda gideyim kız arkadaşımla çay içeyim diye harcayamıorlar zaten ben dini bir site olmadığından burası tartışma konusu olur diye sadece biraz araştırın diyorum yukarıdaki linkte hadislerle cevaplanmış yani birçok hadis var bu konuda yani böyle işler yaparken biraz dikkat etmek lazım diyorum ve ben niyetlendim bir ara ama araştırdıktan sonra çok titiz bir konu olduğundan vazgeçtiğimden sadece uyarmak istedim.Bu arada harcanan emek Allah yolu için ise zaten emeğin karşılığını bu tarafta beklemek garip olur.Yada bu tarafta nakit olarak beklemek

en başından beri diyorum ilimi idam ettirmek için kazanacak ki devam ettirsin
para kazanacak o parayı yatıracak reklam alacak üste çıkacak ilimi bilgiyi daha çok kişiye ulaştıracak bu nedenle siteden kar etmesi lazım eğer parası yoksa keza hakkıdır. site sahibinin

bir kaç hadis asla derken bir kaç hadis olabilir diyor bir kaç hadiste kar edebilir çok fazla etmemek kaydıyla zaten bir çok hadiste kimileri tarafından farklı yorumlanır veyahut değiştirilir bunuda unutmayalım

kuranı kerimin bile türkçe mealleri farklılık gösteriyor bakış açısı