İşte zamanı geldi. Bu projeye 6 ay önce başladım ve olgunlaşması gerçekten uzun sürdü. En iyi tema sistemini nasıl yaparım? En uygun eklenti hangisidir? Ajax sistemini nasıl uygulamak gerekir? gibi soruları sürekli sorarak bu temayı hazırladım. Tema sıfırdan her ayrıntısı düşünülerek yapıldı. Eklenti Güney Afrika ve Hindistanlı arkadaşlar tarafından yazılıyor. Türkleştirmesini ben yapıyorum geliştirmelerde aktif rol oynuyorum. Hatta bu tema 20 gün önce aktif edilecekti fakat eklentide bir geliştirme yapmak için bekledim ve belki sizler için çok önemsiz ama benim için önemli olan bir problem giderildi. Tema tamamen sorunsuz ve mükemmel yayınlansın istedim.

SİNEMAĞAZA DEMO

WordPress sistemi ve Dukapress eklentisiyle birlikte yaptığım SinMağaza teması küçük ve orta ölçekli bütün eticaret sitesi kullanıcılarının ihtiyaçlarına cevap olacaktır.

Bu tema sistemi ile hangi e-ticaret sitelerini kurabilirsiniz?

Bana sorarsanız E-ticarete dahil her konuda ilgili siteler kurabilirsiniz. Bir kaç örnek gerekirse;

Genel Ürün Satış Sitesi
Dijital Ürün Satış Sitesi
Premium Hesap Satış Sitesi
Kitap ve e-Kitap Satış Sitesi
e-Ürün satış sitesi
Sağlık Ürünleri Satış Sitesi

Not: Bu sitelerin bazılarını tam uyumlu bir biçimde kurabilmek için temada yer yer köklü değişiklikler yapmanız gerekecektir. Bu konuda profesyonel destek veriyorum istediğiniz özellikleri yazın fiyat vereyim.

Temel SinMağaza Özellikleri

Tema doğrudan ürün bazlı bir yapıya sahiptir. Yazılar birer ürün olarak eklenmektedir.
Video Tanıtım Özelliği (Özel Alan Desteği)
Temel Ürün Özellikleri (Özel Alan Desteği)
Ürün Açıklama Ayrıntılı Özellikler (Normal yazı kısmından)
Kategoriye Göre Ürün Araması Özelliği

SinMağaza Tema Paneli Özellikleri

WordPress konusunda çok bilgisi olmayan fakat bu tema sayesinde e-ticaret işine girmek isteyenler için temanın sorunsuz çalışması için gereken tema ayarlarını Tema Panelinden yapılmasını sağlıyorum kodlara girmeye hiç gerek kalmadan sitenizi temel wordpress bilginiz ile aktif edebilirsiniz. Hızlı ve Kolay. Panelden yapılabilecekler;

Özel Logo Ayarı
Para Birimi Kodu
Sidebarda Son Eklenen Ürün Sayısı
E-Posta Abonelik Feedburner Kodu
İstatistikler için Analytics yada Takip Kodu
Hakkımızda,Yardım, İletişim Menü Sayfalarının Ayarları
Temel SEO Ayarları (Bu Ayarı Eklenti kullanıyorsanız boş bırakın)

SinMağaza Ödeme ve Eklenti Seçenekleri

PayPal
Authorize.net
WorldPay
AlertPay
Mobil
Banka Havale
İndirim Kodu

Sıkı durun; Garanti POS sistemi ileride entegre edilebilecek : )

Temayı İndir

Kaynak: http://www.sinanisler.com/blog/sinshop-wordpress-e-ticaret-temasi/