datacenter kurmak

17 Mesajlar 4.336 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

S4cuRiTy S4cuRiTy Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Otomotiv
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** M**
  • Mesajlar 39
  • Beğeniler 6 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Bu işler gerçekten ciddiyet isteyen işler profesyonel ekip ve bol birikim ister

wmaraci
reklam

Vjolenza Vjolenza Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** P**
  • Mesajlar 708
  • Beğeniler 77 / 101
  • Ticaret 16, (%100)

bytedc adlı üyeden alıntı

İlk once Datacenter kurmak için yeterli bilgi ve napolyonun dedigi gibi para lazım.
fakat bilgi olmadanda açanlar yok degil deneyimli elemanlarla bilginiz olmasada şirket
sorunsuz devam eder.fakat bu noktada işi kurmaya gelirsek.

1-Yer Seçimi (ilk etapta kiralamak mantıklı) 10-15 milyara büyük bir yer buluna bilir.
2-Kabin Raf Ve Metro internet alt yapısı,elektirik alt yapısı,yangın için epey bir destek gerekli
3-Bu 2 aşamayı geçtikten sonra iş Size asıl para kazandıracak Dedicated ve Co location hizmeti
su an en kötü kasa tanesi 5 milyar en iyisi 20 milyar arasında degisiyor başlangıcta ister 10 tane
ister 50 tane ala bilirsin.
4-Hepsini tamamlandıktan sonra en az 10 tane eleman bulman gerekli total ücrete gelirsek
2006 dan beri bu işin içinde oldugum için soyluyorum 1.5 Trilyon gözden çıkarman gerekli. Saygılarımla

Affınıza sığınarak bir şey sormak istiyorum 8 senedir bu işin içerisindeyim diyorsunuz fakat Wmaracı'nda yaşınızı 21 olarak girmişsiniz bir yanlışlık oldu herhalde?

bytedc bytedc Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Karaman
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 1 / 2
  • Ticaret 1, (%100)

Vjolenza adlı üyeden alıntı

Affınıza sığınarak bir şey sormak istiyorum 8 senedir bu işin içerisindeyim diyorsunuz fakat Wmaracı'nda yaşınızı 21 olarak girmişsiniz bir yanlışlık oldu herhalde?

Soruyu söyle cevaplayım senin yaşındayken Bu meslegin bütün bilgilerini 5 kere ezberledim yeterli oldumu cevap ?
S4cuRiTy

kişi bu mesajı beğendi.

Engin07 Engin07 Engin ÖZTÜRK Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 1965
  • Beğeniler 700 / 560
  • Ticaret 36, (%100)

YS belgesini 14-15 yaşında almak mümkün? Ben 17 yaşındayım şuanda istersem 1 aya kalmaz bir hosting sitesi kurabilirim, hatta istersem home office ile bir ofis açıp işi ciddiyetede bindireiblirim. Zaten internet işi yeni neslin işi, 35-40 yaşındaki şuan bilginlere bakıyorum onlar ürettikleri şeyleri sadece bilgiyle yapıyorlar fikirler hep biz gençlerden geliyor onlar işe koyuyor. Niye para onlarda öğrenci adam napacak anca düşünür :D
bytedc

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

Vjolenza Vjolenza Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** P**
  • Mesajlar 708
  • Beğeniler 77 / 101
  • Ticaret 16, (%100)

bytedc adlı üyeden alıntı

Soruyu söyle cevaplayım senin yaşındayken Bu meslegin bütün bilgilerini 5 kere ezberledim yeterli oldumu cevap ?

Yalnız ben size tüm saflıkla sorumu sordum bir sitem içerisinde cevaplamışsınız benim dalga geçme gibi bir amacım yoktu sadece 13 yaşından beri DC de çalışıyor olmanız enterasan geldi benim için ondan sordum.
melankolia

kişi bu mesajı beğendi.

bytedc bytedc Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Karaman
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 1 / 2
  • Ticaret 1, (%100)

Yalnız ben size tüm saflıkla sorumu sordum bir sitem içerisinde cevaplamışsınız benim dalga geçme gibi bir amacım yoktu sadece 13 yaşından beri DC de çalışıyor olmanız enterasan geldi benim için ondan sordum.

Sen soru sordun ben cevapladım her hangi bir sitem içerdigini düşünmüyorum. Fakat konu sahibine yardımcı olmak amacıyla yazdıgım yazının en ince detayına kadar inip bu şekilde soru sorman enterasan gelmedimi ?

halikarnas43 halikarnas43 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek yatırımcı
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 21
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
güncel

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al