Nasıl Bir Site Alınmalı

8 Mesajlar 689 Okunma
smmexpress

yunus250022 yunus250022 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad Y** D**
  • Mesajlar 54
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Beyler Site Almayı Düşünüyorum Ve Cok Kararsız Kaldım Max. 650 Tl Bütcem Var Ve Site alıcam Paramı boşa harcamak İstemiyorum Onun için Sizce Nasıl bir Site almalıyım , Geleceği İyi olacak kolayca üstlere cıkılacak bir site istiyorum

Benim Düşüncem ; Haber Veya Film Sitesi Almayı Düşünüyor

wmaraci
reklam

EPINKO EPINKO epinko.com Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 1304
  • Beğeniler 204 / 205
  • Ticaret 23, (%100)
Hocam hangi alanda kendini iyi buluyorsun mesela cok film izleyen biriysen alabilirsin izlediğin filmleri spoiler vermeden tanıtır ve yayinlarsin

yada makale yazabiliyorsan teknoloji blogu alabilirsin gunde 5 olmadi 3 konu girsen zamanla faydasını görursun site içi bence kendini hangi konuda bilgiliyse o tarafa yönelerek yapılmalı

[url=https://www.hizliresim.com/8gm823r][img]https://i.hizliresim.com/8gm823r.gif[/img][/url]

baran1905 baran1905 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Üniversite Öğrencisi
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 522
  • Beğeniler 49 / 58
  • Ticaret 0, (%0)
Şahsen eğitim hayatım bittiğinde açmayı düşündüğüm yerel haber sitesi veya spor haber sitedir önerim haber sitesi eğer ciddi bir yere gelmek isterseniz bu bütçe haber sitesi yetmez.

Ek Olarak:

WANTED adlı üyeden alıntı

Hocam hangi alanda kendini iyi buluyorsun mesela cok film izleyen biriysen alabilirsin izlediğin filmleri spoiler vermeden tanıtır ve yayinlarsin

yada makale yazabiliyorsan teknoloji blogu alabilirsin gunde 5 olmadi 3 konu girsen zamanla faydasını görursun site içi bence kendini hangi konuda bilgiliyse o tarafa yönelerek yapılmalı

Teknoloji blogu işi artık çok zor bence o kadar büyük rakipler var onlarla yarışmak zor olur

• Üyelik 08.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad Y** D**
  • Mesajlar 54
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Aynen Büssürü Tekloji Blogu var Artık Film sitesinden gayet iyim fakat cok cok pahalı siteller

wmaraci
wmaraci

mutlux mutlux WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 1231
  • Beğeniler 303 / 212
  • Ticaret 40, (%100)
film sitesi riskli haber sitesi için büyük rakipler var size önerim bu iki site tipinden uzak durun

Merkur Merkur WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek web tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 238
  • Beğeniler 76 / 61
  • Ticaret 0, (%0)
açmayacağım site türlerinin listesini yapsam ilk üç sırada teknoloji, film ve haber sitesi olurdu. bu kulvarda kendinize yer bulmanızın ihtimali samanlıkta iğne bulmak gibidir. ha eğer kaleminize güveniyorsanız, çok marjinal bir tasarım ve içerikle dolduracaksanız o zaman başka tabi. yinede sizin bileceğiniz iş... :)

Archer Archer WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** T**
  • Mesajlar 196
  • Beğeniler 43 / 53
  • Ticaret 1, (%100)
İyi yerlere gelebilecek bir kategori yani tutunacak bir dal kalmadı. Aklınıza gelebilecek hemen hemen her konuda siteler mevcut. Özellikle de büyük haber sitelerinin her dalda yazı yazdığınızı düşündüğünüzde iş biraz daha zorlaşıyor.

Bence kişisel bir site aç gerçekten sen yaz. "Özgün içerik kral olacak" dedik yıllardır. Sanırım olmaya başladı. Birde şu seo - backlink ters köşe mantığından kurtulsa arama motorları belki daha iyi şeyler olabilirdi.

Arama motorlarının şu çok gelişmiş algoritma saçmalığından sıkıldık. Senden yazılarını çalar ama senden önce çıkar. Adaletini sevdiğimin internet dünyası.

İşin zor. Allah kolaylık versin.

digibakers.com - the power of thinking small...

• Üyelik 08.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad Y** D**
  • Mesajlar 54
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Yalnız Teklonıji özgün yazmak vs. bana zıt geliyor daha mantıklı siteler Sizce Ne olabilir ?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al