freelance iş ilanları

Viz.geliyoo.com güncellendi Geliyoo 2014 başlıyor.

51 Mesajlar 11.437 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

BuraySavasANIL BuraySavasANIL Founder & CEO Geliyoo Kullanıcı
  • Üyelik 02.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 294 / 332
  • Ticaret 1, (%100)

amatoryus adlı üyeden alıntı

hayırlı olsun fakat pin lerde başlıklar gözükmüyor bu kötü olmuş kanımca

Merhaba ana açılışta evet pin içerisinde başlık görünmüyor ancak
http://viz.geliyoo.com/pin/369070/ linke tıklarsanız pin içerisinde resmin altında ve title'da başlığı görebilirsini. Yani Arama Motorlarının index alanlarına göre işlem sorunsuz şekilde yapılıyor sadece ana sayfadaki pinlerin içinde görünmüyor.
FathArsln

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

amatoryus amatoryus WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek müzisyen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** G**
  • Mesajlar 1531
  • Beğeniler 253 / 293
  • Ticaret 1, (%0)

Buray Savas ANIL adlı üyeden alıntı

Merhaba ana açılışta evet pin içerisinde başlık görünmüyor ancak
http://viz.geliyoo.com/pin/369070/ linke tıklarsanız pin içerisinde resmin altında ve title'da başlığı görebilirsini. Yani Arama Motorlarının index alanlarına göre işlem sorunsuz şekilde yapılıyor sadece ana sayfadaki pinlerin içinde görünmüyor.

evet hocam iç sayfada gözüküyor onu gördüm ama ana sayfada ve kategori sayfalarında gözükmüyor site gayet güzel fakat resimler neyle alakalı vs.. başlık belli olmuyor tarzınız buysa bişey diyemem ama bir kullanıcı olarak düşünüyorum bana göre büyük eksik
BuraySavasANIL FathArsln

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 02.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 294 / 332
  • Ticaret 1, (%100)

amatoryus adlı üyeden alıntı

evet hocam iç sayfada gözüküyor onu gördüm ama ana sayfada ve kategori sayfalarında gözükmüyor site gayet güzel fakat resimler neyle alakalı vs.. başlık belli olmuyor tarzınız buysa bişey diyemem ama bir kullanıcı olarak düşünüyorum bana göre büyük eksik

Konuyla ilgili olarak yeni guncellemeler yapılacak hatta bazı eklentiler de yüklenicek ancak şu anda viz geliyoo da bir yogunluk yok önemli olarak arama motorunu tamamlamak ilk olarak düşündüğümnüz şey bu. Daha sonrasında diğer çalışmalara yer vereceğiz.
FathArsln SeosyalMedya amatoryus

kişi bu mesajı beğendi.

brown brown WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 1748
  • Beğeniler 385 / 385
  • Ticaret 27, (%96)
Ben bazen codecanyon dan script alıp editlediğinizi düşünüyorum. Sitenin bir çok yeri İngilizce. Yapıcaz deyip yapmadığınız şeyler var. Bu durumda pek güvenilir gelmiyor, bu şekilde bir yere gelebilecekmişsiniz gibi durmuyor.
BuraySavasANIL

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

AtakanAtes AtakanAtes 1881 - 193∞, özlemle... E-Mail Onaysız
  • Üyelik 05.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Yazılım Tek.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 2867
  • Beğeniler 54 / 747
  • Ticaret 25, (%100)
Arama motoru projesi güzelde "script" "forum" "webmaster" gibi kelimelerde sonuçlar boş :)
BuraySavasANIL

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 02.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 294 / 332
  • Ticaret 1, (%100)

brown adlı üyeden alıntı

Ben bazen codecanyon dan script alıp editlediğinizi düşünüyorum. Sitenin bir çok yeri İngilizce. Yapıcaz deyip yapmadığınız şeyler var. Bu durumda pek güvenilir gelmiyor, bu şekilde bir yere gelebilecekmişsiniz gibi durmuyor.

İnsanların ne düşündüğüne elbette önem veriyoruz, ancak bu ve buna benzer düşüncelere değil. Nedeni ise bizim yaptığımız çalışmaların tamamı bireysel çalışmalar ve bir script yazmıyoruz. Bir yazılım yapıyoruz. Tema'nın çok ciddi bir önemi yok. Önemli olan işlevi.

Ek Olarak:

vBasic adlı üyeden alıntı

Arama motoru projesi güzelde "script" "forum" "webmaster" gibi kelimelerde sonuçlar boş :)

Bu konuya açıklık getirmiştim. henüz arka plandaki çalışmalarıımız tamamlanmış değil. Bittiğinde bilgi vereceğiz.
FathArsln

kişi bu mesajı beğendi.

brown brown WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 1748
  • Beğeniler 385 / 385
  • Ticaret 27, (%96)

Buray Savas ANIL adlı üyeden alıntı

İnsanların ne düşündüğüne elbette önem veriyoruz, ancak bu ve buna benzer düşüncelere değil. Nedeni ise bizim yaptığımız çalışmaların tamamı bireysel çalışmalar ve bir script yazmıyoruz. Bir yazılım yapıyoruz. Tema'nın çok ciddi bir önemi yok. Önemli olan işlevi.

Ben temadan bahsetmiyorum, ki ayrıca temanın çok büyük bir önemi var, kullanışlı olması çok önemli. Aynı anda birçok şeyi yapmaya çalışıyorsunuz, 20 tane yarım iştense 2 tane tam işiniz olsa daha iyi olur.
BuraySavasANIL

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 02.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 294 / 332
  • Ticaret 1, (%100)

brown adlı üyeden alıntı

Ben temadan bahsetmiyorum, ki ayrıca temanın çok büyük bir önemi var, kullanışlı olması çok önemli. Aynı anda birçok şeyi yapmaya çalışıyorsunuz, 20 tane yarım iştense 2 tane tam işiniz olsa daha iyi olur.

Bütün işleri personelimiz ile birlikte yürütüyoruz her personelin belli görevleri var. Yeri geldiğinde her biri birlikte bir çatı altında çalışmaya açılacaktır. Dilerim zamanı geldiğince çalışmalarımızı yayına açtığımızda değerli yorumlarınızı daha olumlu şekilde sunabilirsiniz. Herkese yorumları için teşekkür ediyorum.
FathArsln

kişi bu mesajı beğendi.

DenizOZTURK DenizOZTURK WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek -
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad D** Ö**
  • Mesajlar 479
  • Beğeniler 189 / 158
  • Ticaret 4, (%100)
Onlarca olumsuz (ama gerçekler) yoruma rağmen vazgeçmediğiniz için tebrik ederim .

Birçok eksik var umarım en kısa sürede çözülür böyle yerli projeleri gerçekten görmek isterim iyi bir yerlerde . Umarım Başarılı olur Geliyoo
BuraySavasANIL FathArsln

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 02.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 294 / 332
  • Ticaret 1, (%100)

Deniz ÖZTÜRK adlı üyeden alıntı

Onlarca olumsuz (ama gerçekler) yoruma rağmen vazgeçmediğiniz için tebrik ederim .
Birçok eksik var umarım en kısa sürede çözülür böyle yerli projeleri gerçekten görmek isterim iyi bir yerlerde . Umarım Başarılı olur Geliyoo

Merhaba öncelikle değerli yorumlarınız için teşekkür ediyorum. Öyle zorluklar yaşıyoruz ki aslında bu yorumlar yaşadıklarımızın yanında inanın çok da kırıcı olmuyor. Olumsuz olan yorumları elbette kayda alıyoruz neler hakkında olduğunu değerlendirerek değişmek için elimizden geleni yapıyoruz. Burda önemli olan projeyi ayakta tutabilmek sanırım en iyi bildiğimiz işi yaparak projeye inanarak devam ediyoruz güzel olanda bu. Tekrar teşekkürler.
FathArsln DenizOZTURK

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 7 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 7 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al