freelance iş ilanları

Arama Motoru Bing Satılıyor!

17 Mesajlar 3.117 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

nettebilgi nettebilgi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** O**
  • Mesajlar 1454
  • Beğeniler 254 / 430
  • Ticaret 8, (%100)

teknoonur adlı üyeden alıntı

wmaracı olarak para toplasak anca %1'i alabiliriz(ki oda zor!)

100 milyon dolara satsalar en az 1 milyon dolar lazım :D

wmaraci
reklam

saydek saydek Saydek.NET Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 673
  • Beğeniler 36 / 197
  • Ticaret 1, (%100)
Bill elindeki gücü kullansaydı (halada kullanabilir) bing şu an google ile yarış halinde olacaktı. Satın alacak kişinin zarar edeceğini de sanmıyorum şu konumda yeni işletim sistemlerinde bing i zaten kurulu şekilde sunmaktalar. Geliştirilmeye aç bir arama motoru sadece.
SukruAK

kişi bu mesajı beğendi.

telegram: saydekofficial

Merkur Merkur WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek web tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 238
  • Beğeniler 76 / 61
  • Ticaret 0, (%0)
bana göre bing arama ve tasarım konusunda son derece başarılı. ama kullanmaya yönelik araçları diğerlerine oranla zayıf. kullananların çoğu tasarımı için kullanıyor bence. alacak olan her kimse yerinde olsam ilk olarak ücretli ücretsiz mail servisi açardım. (ornek@bing.com)

Zen Zen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Web
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1061
  • Beğeniler 16 / 189
  • Ticaret 1, (%100)

Merkur adlı üyeden alıntı

keşke bir Türk iş adamı bu fırsatı değerlendirip Bingi satın alsa. güzel bir fırsat bence. ya da devlet olarak satın alsak. ama malesef o frekansta biri yok.

bing'i alabilecek parası olan iş adamı var mı ki Türkiye'de... Aldı diyelim yönetecek kapasitede ekibi kuracak kadar adamı nereden bulacak. Yine yurtdışından adam getircek birsürü...

wmaraci
wmaraci

cenktolga cenktolga Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek web designer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 454
  • Beğeniler 89 / 85
  • Ticaret 0, (%0)
Bizim ülkemizde bu tür bir teklifi değerlendirmek isteyecek firma sayısı çok az. Almak isteyen birileri olsa bile eminim ki bu tür bi sistemi TÜRK yatırımcılara satmazlar...

Merkur Merkur WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek web tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 238
  • Beğeniler 76 / 61
  • Ticaret 0, (%0)

Zen adlı üyeden alıntı

bing'i alabilecek parası olan iş adamı var mı ki Türkiye'de... Aldı diyelim yönetecek kapasitede ekibi kuracak kadar adamı nereden bulacak. Yine yurtdışından adam getircek birsürü...

alabilecek iş adamları var. ama böyle bir şeye yatırım yapar mı? sanmıyorum, bilmiyorum. yapsalardı şimdiye kadar yaparlardı. zaten alacak olan kişi ya da kurum bingi çalışanlarıyla beraber alacaktır.

zamanın da AMD iflasın eşiğindeyken Merkel bağış yaparak kurtarmıştı. bu tip markalar, teknolojiler çağımızın en önemli silahlarından biri bence. diğer ülkeler bunlara yatırım yapıp geliştirirken, bizim hala yerimizde saymamız çok üzücü.

aslında bizde potansiyel fazlasıyla var. ama kendimizi çok küçümsemekten ve maddi anlamda yatırım yapmaktan çekindiğimiz için bir yere gelemiyoruz. bir yere gelen kişilerde şuan Amerikada, yurt dışında farklı markalara hizmet ediyorlar. yazık...

o yüzden dedim işte. madem bu alanda şimdiye dek bir kum tanesi kadar bir şey yapamadık, öyleyse hazır bir halde böylesine bir markayı alıp geliştirebiliriz diye düşünüyorum. bence bu büyük bir fırsat.
Webolye EPINKO

kişi bu mesajı beğendi.

sadrazam sadrazam Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad N** A**
  • Mesajlar 399
  • Beğeniler 124 / 97
  • Ticaret 8, (%100)

Merkur adlı üyeden alıntı

alabilecek iş adamları var. ama böyle bir şeye yatırım yapar mı? sanmıyorum, bilmiyorum. yapsalardı şimdiye kadar yaparlardı. zaten alacak olan kişi ya da kurum bingi çalışanlarıyla beraber alacaktır.

zamanın da AMD iflasın eşiğindeyken Merkel bağış yaparak kurtarmıştı. bu tip markalar, teknolojiler çağımızın en önemli silahlarından biri bence. diğer ülkeler bunlara yatırım yapıp geliştirirken, bizim hala yerimizde saymamız çok üzücü.

aslında bizde potansiyel fazlasıyla var. ama kendimizi çok küçümsemekten ve maddi anlamda yatırım yapmaktan çekindiğimiz için bir yere gelemiyoruz. bir yere gelen kişilerde şuan Amerikada, yurt dışında farklı markalara hizmet ediyorlar. yazık...

o yüzden dedim işte. madem bu alanda şimdiye dek bir kum tanesi kadar bir şey yapamadık, öyleyse hazır bir halde böylesine bir markayı alıp geliştirebiliriz diye düşünüyorum. bence bu büyük bir fırsat.

Katılıyorum .

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al