freelance iş ilanları

Sosyal Baykuş Hakkında Düşünceleriniz

7 Mesajlar 727 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Holiqan Holiqan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 876
  • Beğeniler 211 / 116
  • Ticaret 10, (%100)
Merhaba arkadaşlar ! Sosyalbaykus.com adında yeni blogumu açtım. Teknolojiye dair bildiklerimi veya izlenimlerimi paylaşıyorum genel olarak fakat sizinde önerilerinizi almak istiyorum.

Sitede aslında teknoloji haberleri, sinema, müzik gibi birçok kategori olacaktı fakat ekip olmayınca ben en iyi bildiğimi düşündüğüm yerden devam ediyorum. Sizde yorumlarınızı yaparsanız sevinirim :)
Bloguma gitmek için buraya tıklaa :)

wmaraci
reklam

RcpVS0198 RcpVS0198 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad R** V**
  • Mesajlar 411
  • Beğeniler 72 / 45
  • Ticaret 0, (%0)
Aslında bu zaman diliminde teknoloji hakkında blog site vs kurmak çok büyük hatadır bence.Ama yinede siz bilirsiniz.Kararınıza saygı duyuyorum.

• Üyelik 03.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 876
  • Beğeniler 211 / 116
  • Ticaret 10, (%100)

RcpVS0198 adlı üyeden alıntı

Aslında bu zaman diliminde teknoloji hakkında blog site vs kurmak çok büyük hatadır bence.Ama yinede siz bilirsiniz.Kararınıza saygı duyuyorum.

Hocam işin o boyutunun farkındayım daha önceden de sitem vardı. 1 yıl kadar onuda idare ettim biraz temel atıyorum çevremi geliştirip üniversiteye kapağı atınca İnşallah daha büyük bir siteye dönüştüreceğim. Şuan ki hali ile ilgili yorumlarınızı alabilir miyim?

• Üyelik 08.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad R** V**
  • Mesajlar 411
  • Beğeniler 72 / 45
  • Ticaret 0, (%0)
Şu an hatrı sayılır bir hali var.Pekte iyi diyemem.Ama ümit ediyorum ki istediklerinizin emeklerini alırsınız.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 03.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 876
  • Beğeniler 211 / 116
  • Ticaret 10, (%100)

Şu an hatrı sayılır bir hali var.Pekte iyi diyemem.Ama ümit ediyorum ki istediklerinizin emeklerini alırsınız.

Hocam hatırı sayılır derken ? Yani biraz daha açıklar mısınız :) Biraz zorla laf alıyor gibi oldum ağzınızdan ama :)

• Üyelik 08.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad R** V**
  • Mesajlar 411
  • Beğeniler 72 / 45
  • Ticaret 0, (%0)

Holiqan adlı üyeden alıntı

Hocam hatırı sayılır derken ? Yani biraz daha açıklar mısınız :) Biraz zorla laf alıyor gibi oldum ağzınızdan ama :)

Şöyle söyleyeyim aslında ismi falan duyunca "Sosyal Baykuş" böyle bir sosyal medya teknoloji içerikli olduğu anlaşılıyor.Ama tema ne bilim pek iyi yansıtmıyor içeriği siteye girince.Pek iyi durmuyor.Çok soğuk duruyor!

• Üyelik 03.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 876
  • Beğeniler 211 / 116
  • Ticaret 10, (%100)

Şöyle söyleyeyim aslında ismi falan duyunca "Sosyal Baykuş" böyle bir sosyal medya teknoloji içerikli olduğu anlaşılıyor.Ama tema ne bilim pek iyi yansıtmıyor içeriği siteye girince.Pek iyi durmuyor.Çok soğuk duruyor!

Onun farkındayım hocam okul yoğun olunca yazı dışında pek vaktim olmuyor. Güzel bir arka plan bulabilsem uygulayacağım. Kısmet 19 mayıs'a takip ederseniz sevinirim :) Yorumlarınız için ayrıca çok teşekkürler...
RcpVS0198

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al