freelance iş ilanları

Üniversite öğrencileri için site önerileri

19 Mesajlar 1.995 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

onuraysu onuraysu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek web yazılım
  • Mesajlar 393
  • Beğeniler 71 / 73
  • Ticaret 6, (%100)

reklamsiz adlı üyeden alıntı

Ben yurt dışından küçük çaplı ürünler getirtip satıyordum ve işler beklediğimden çok fazla olduğu için yetişememiştim.(Hala öğrenciyim)

hocam bende böyle bişey düşünüyorum açıkcası :) hangi siteden ne alıyordunuz ödeme güven olayları nasıl açıklarmıısnız rica etsem

wmaraci
reklam

reklamsiz reklamsiz Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web Programlama (öğrenci)
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 232
  • Beğeniler 31 / 43
  • Ticaret 2, (%100)

dangera adlı üyeden alıntı

hocam bende böyle bişey düşünüyorum açıkcası :) hangi siteden ne alıyordunuz ödeme güven olayları nasıl açıklarmıısnız rica etsem

Ben genelde aliexpress.com üzerinden alıyordum. Ve azda olsa ebay.com üzerinden isteğe göre alıyordum ben. Havale - Kapıda ödeme - Paypal - Sanalpazar.com - GG üzerinden ödeme alıyordum oldukça iyi rakamlar kazanıyordum. Tabii artık faturasız satışlarda kapıda ödeme olayı yok. O yüzden problem olacaktır. Ama bir çok alternatifi var eğer planlı çalışırsanız başarısız olmanız imkansızdır.

Güven konusu şöyleydi müşterilerimiz ile yakından ilgileniyorduk hani büyük firmalara rakip olamayacağımızın farkındaydık lakin birebir iletişim halindeydik. Bir çok müşterim ilk alışverişinden sonra tekrardan alışveriş yaptılar. 7-8 ay kadar çok güzel paralar kazandım. Şuan konsept değişikliğine gidiyoruz o yüzden satışlarımıza ara verdik ama kısa zaman sonra güzel şeyler olacak :)

• Üyelik 02.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek web yazılım
  • Mesajlar 393
  • Beğeniler 71 / 73
  • Ticaret 6, (%100)

Ben genelde aliexpress.com üzerinden alıyordum. Ve azda olsa ebay.com üzerinden isteğe göre alıyordum ben. Havale - Kapıda ödeme - Paypal - Sanalpazar.com - GG üzerinden ödeme alıyordum oldukça iyi rakamlar kazanıyordum. Tabii artık faturasız satışlarda kapıda ödeme olayı yok. O yüzden problem olacaktır. Ama bir çok alternatifi var eğer planlı çalışırsanız başarısız olmanız imkansızdır.

Güven konusu şöyleydi müşterilerimiz ile yakından ilgileniyorduk hani büyük firmalara rakip olamayacağımızın farkındaydık lakin birebir iletişim halindeydik. Bir çok müşterim ilk alışverişinden sonra tekrardan alışveriş yaptılar. 7-8 ay kadar çok güzel paralar kazandım. Şuan konsept değişikliğine gidiyoruz o yüzden satışlarımıza ara verdik ama kısa zaman sonra güzel şeyler olacak :)

kategori olarak en çok ne satılıyor hocam mesela

• Üyelik 04.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 232
  • Beğeniler 31 / 43
  • Ticaret 2, (%100)

kategori olarak en çok ne satılıyor hocam mesela

Japon Style Bayan ürünleri çok satıyor lakin geri iadeler çok oluyor. Beden olmuyor müşteri ürünü beğenmiyor vs. Ben en çok parayı film-dizi ürünlerinden kazanmıştım. Hatta ilk işe girdiğimde film ürünü getirtmiştim Çin'den 50 TL'ye 15-20 adet kolye getirtmiştim. Sonrasında hep fazlasını getirttim öğrenci için mükemmel paralar kazanmıştım. 1800 TL gibi kar vardı aylık.

wmaraci
wmaraci

afb afb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 53
  • Beğeniler 1 / 4
  • Ticaret 5, (%100)

Mağara Adamı adlı üyeden alıntı

üniversite işinde sadece not paylaşımı tutabilir. diğer alanları ne yazık ki facebook öldürdü

not paylaşımını facebook tan ziyade twitter öldürdü.

• Üyelik 02.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek web yazılım
  • Mesajlar 393
  • Beğeniler 71 / 73
  • Ticaret 6, (%100)

Japon Style Bayan ürünleri çok satıyor lakin geri iadeler çok oluyor. Beden olmuyor müşteri ürünü beğenmiyor vs. Ben en çok parayı film-dizi ürünlerinden kazanmıştım. Hatta ilk işe girdiğimde film ürünü getirtmiştim Çin'den 50 TL'ye 15-20 adet kolye getirtmiştim. Sonrasında hep fazlasını getirttim öğrenci için mükemmel paralar kazanmıştım. 1800 TL gibi kar vardı aylık.

suan kontrol ettim 925 ayar kolye küpe felan 3 dolar peki hocam bu sitenin güven oranı nedir paypal geçerlimi ve kredi kartı sorunu çıkmaz dimi ilk defa yapcam ama kart boşalmasın :D

• Üyelik 04.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 232
  • Beğeniler 31 / 43
  • Ticaret 2, (%100)

suan kontrol ettim 925 ayar kolye küpe felan 3 dolar peki hocam bu sitenin güven oranı nedir paypal geçerlimi ve kredi kartı sorunu çıkmaz dimi ilk defa yapcam ama kart boşalmasın :D

Şöyle ki o tarz kolyeler pek fazla satılmayacaktır bilginize ürün araştırmasını kesinlikle düzgün yapın. Güven konusu şöyle gittigidiyor.com gibi aracı bir site şahıslar satış yapıyor satışların güvenilir olup olmadığını yorumlardan anlayabilirsiniz. 1000+ satışı olan kişilerle alışveriş yapın. Kart konusu kesinlikle güvenli 4000 dolardan fazla alışverişim oldu bir problem yok. Çok kaliteli ürünlerde var çok aşırı kalitesiz ürünlerde araştırmasını düzgün yapmalısın.

BYILDIZ BYILDIZ WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 483
  • Beğeniler 105 / 39
  • Ticaret 24, (%100)

thesefiks adlı üyeden alıntı

Bende öğrenciyim niche sitelere yöneliyorum çok şükür sende araştır

Pm attım hocam az daha detay alabilmek için.

brkltprmk brkltprmk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Pöh
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 875
  • Beğeniler 67 / 163
  • Ticaret 11, (%100)
ders notları bilgi paylasımı olabilir

wmaraci
Konuyu toplam 5 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 5 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al