freelance iş ilanları

Bu domainler ne yapabilirim 1sn.in

8 Mesajlar 756 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

FiberTurkiye FiberTurkiye WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 979
  • Beğeniler 83 / 144
  • Ticaret 4, (%100)
Arkadaşlar bi arkadaş elimde ücretli ve lisanslı soru sorma scripti var dedi bende onunla bu alan adını beğenip aldım ama sonra sunucusundan kurulum yapamadığını söyledi dosyalarda güvenlik için veremezmiş domain elimde kaldı isteğim ask.FM tarzı bir şeyler yapmaktı ama güvenli ve güzel bir script malesef bulamadım ne yapabilirim bu domainle yardım edin
Domain 1sn.in

wmaraci
reklam

ozncnock ozncnock ss Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** Z**
  • Mesajlar 202
  • Beğeniler 64 / 25
  • Ticaret 6, (%100)
Ask.fm tarzi bir sey yaparsaniz tutturamazsiniz. Onun zamani gecti. Hem insanlar ask.fm varken niye sizi tercih etsin. Bu domaine link kisaltma siteside gider ama ondanda cok var.

kaderebak kaderebak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek tekniker
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 392
  • Beğeniler 21 / 78
  • Ticaret 4, (%100)
bu domain ile aklıma birşey gelmiyor , ama illa birşey yapmak istiyorum dersen sana şöyle bir domain sunayım :D

www.turkdiyaloglari.net PR3
www.sosyal.club

İlgilenirsen satılıktır.

Sadece öneri.

http://www.trbux.net Tıkla Kazan /Reklam ver Kazan- Joomla ücretli destek verilir.

• Üyelik 18.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 979
  • Beğeniler 83 / 144
  • Ticaret 4, (%100)
domain güzel benim elimdeki domainlede soru sorma sitesi yapacağım scriptte q2aphp.info arkadaş 3.4 sürümünü lisanslı almış ama yeni şeyler yok mesela üye olunca ben bu siteyi nerden duydun diye sormak istesem yapamıyorum ama 5.2 versiyonu çok harika 40 tl kadar fiyatı var script olsa hemen kuracğaım

sosyal.club domaini de güzelmiş gerçekten

Ek Olarak: başka bir fikri olan var mı mesela ilginç bir şey yapabileceğim aklıma link kısaltma da geldi o 2. sırada tutuyorum ama domain aldık wm sitesi mi kursam ne yapsam wm blogu vs domain de farklı

wmaraci
wmaraci

CenkOnsoy CenkOnsoy Skype: cenkonsoy Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)

Fiber Türkiye adlı üyeden alıntı

domain güzel benim elimdeki domainlede soru sorma sitesi yapacağım scriptte q2aphp.info arkadaş 3.4 sürümünü lisanslı almış ama yeni şeyler yok mesela üye olunca ben bu siteyi nerden duydun diye sormak istesem yapamıyorum ama 5.2 versiyonu çok harika 40 tl kadar fiyatı var script olsa hemen kuracğaım

sosyal.club domaini de güzelmiş gerçekten

Ek Olarak: başka bir fikri olan var mı mesela ilginç bir şey yapabileceğim aklıma link kısaltma da geldi o 2. sırada tutuyorum ama domain aldık wm sitesi mi kursam ne yapsam wm blogu vs domain de farklı

Sanirim q2a kullabiyorsunuz ve nerede kurulumla ilgili sorun yasadiniz ogrenebilir miyim? Acik kaynak kodlu bir proje iken nasil ucretli aldiniz ben anlayamadim o kismini?

Bilim Forum | Bilimgunlugu.com

Zen Zen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Web
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1061
  • Beğeniler 16 / 189
  • Ticaret 1, (%100)
yabancı ülke uzantısı domainleri yükseltmek zor. Boşuna almayın görüntü için domain.

domain'in görüntüsü hit getirmez. Akılda kalıcılığı sağlamak domain ile olmaz yoğun reklam ile olur.

yavuzsng yavuzsng WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek bilgisayar
  • Konum Burdur
  • Ad Soyad Y** S**
  • Mesajlar 98
  • Beğeniler 13 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
yeni proje istersen
www.moddakadin.com
satılık :)

www.sngbilgisayar.com

• Üyelik 18.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 979
  • Beğeniler 83 / 144
  • Ticaret 4, (%100)

CenkOnsoy adlı üyeden alıntı

Sanirim q2a kullabiyorsunuz ve nerede kurulumla ilgili sorun yasadiniz ogrenebilir miyim? Acik kaynak kodlu bir proje iken nasil ucretli aldiniz ben anlayamadim o kismini?

hocam q2a değil q2aphp codecanyon da satılıyor versiyonu 3.4 de kalmış yeni versiyon ise ücretli yükseltme var asıl versiyonu şu anda 5.2 ve demosu bile yetti diyebilirim ama işte tutup tutmaması mesele değil ben arkadaşlarımız arasında başlatmak istedim site sahibi türk olması amacıyla twitter vs gibi olayların olmaması amacıyla eğlenmek amacıyla ama script bulamaadım bu çok güzel tabii versiyonu 5.2 olsaydı

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al