melankolia adlı üyeden alıntı

Hocam sormayın facebookta sözde muhafazar bir arkadaştanda bu tip yorum gördüm neymiş gezi olaylarının yıl dönümüne yakınmış,chp 15 gün önceden önerge vermişmiş için işinde chp de olabilirmiş ne biçim insan bunlar.

o mantıkta gideceksek devlet denetleme kurulu da madenler konusunda ortak bir rapor yayınlamıştı 600 sayfa o zaman bu işin içinde devletin parmağı olduğunu da kabul etmeleri gerekir. Zaten o rapora duyarsız kalarak kanı ellerine bulaştırmış oldular ama o mantığa göre o raporu hazırlayan DDK yaptı bu işi kendi eliyle öldürdü insanları. Bizim insanlarımız böyle malesef. bu memleketten iyi birşey beklemek hayal kırıklığı ile sonuçlanır. Ben bu ülkenin geleceği ile ilgili çok umutlu çok idealist bir insandım geçmişti ama o idealizmi kaybettim bu ülkeden ve bu ülkenin insanından bir cacık olmaz.. Belediye seçimlerinde kendi ilim ve ilçemden önce Reyhanlı'ya baktım.. Reyhanlı'ya bakınca anladım bu ülkeden bir cacık olmayacağını. Soma da hiçbirşeyi değiştirmeyecek bu ülkede ve insanlar öldükleriyle kalacaklar başka umuda kapılmayın.