wmaraci reklam
lidertakipci

Google İndexi Hakkında

7 Mesajlar 834 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

zekuda zekuda Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** B**
  • Mesajlar 679
  • Beğeniler 112 / 97
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar;
Ben sitemde düzenli olarak içerik paylaşıyorum ama bir site var ki paylaştığım içerikleri sürekli kendi sitesine koyuyor ama rar şifrelerini koyuyorum allahtan arkadaş onları değiştirmeye eriniyor iyiki yoksa üstüne konucak onların da, ben paylaştığım gibi adam bir kaç saat sonra içeriğimi (ç)alıyor. Ben google webmaster'den google gibi getir sekmesinden indexletiyorum içeriği mi ve
site:siteadresi.com diye arattığımda son 24 saat içerisindeki indexlerimi aratıyorum indexliyor ama genel arama yaptığımda adam benim içeriğimi aldığı halde gözüküyor indexi benim "site:" aramasında gözüken indexlerim normal aramada gözükmüyor.. Rar Şifrelerine site adresimi yazıyorum alıntı içerik yaptıkları belli olsun diye ama link olarak gözükmüyor adamda ben alıntı yapıyormuşum gibi mi algılıyor acaba google bu arada blogger kullanıyorum adam da wordpress var.

wmaraci
reklam

NoFeaR NoFeaR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek WGL
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 212
  • Beğeniler 28 / 29
  • Ticaret 5, (%100)
Sitenin hitti varsa onunkı daha önce cıkar diye düşünüyorum siteyi şikayet edebilirsin google bir araştır istersen

sUstundag sUstundag Makale Yazarı Kullanıcı
  • Üyelik 05.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek AŞÇI
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** Ü**
  • Mesajlar 423
  • Beğeniler 26 / 110
  • Ticaret 10, (%100)
Adamın manuel mi yoksa oto mu index çaldığı önemli bunu öğren. Öncelikle sitenin arama ayarlarında index i kapat, yani arama motorlarının görmesini engelle ve bir yayın paylaş ve yayın kalitesi kötü olsun bir sürü adi link vb vb vb kötü amaçlı yazılım sitelerine giren yazılar. Eğer o adamda yayınlanmış ve index almışsa sil sitenden sonra index ayarlarını düzenle, 1 hafta sonra o sitenin yerinde yeller esiyor olacak

Daha önce bir kere öyle kurtulmuştum ama adam botla bakmadan çekiyordu ve anlık hemen alıyordu bu sebeple bende işe yaradı sende yarar mı bilemem

Iff sıkıldım.

• Üyelik 16.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** B**
  • Mesajlar 679
  • Beğeniler 112 / 97
  • Ticaret 0, (%0)

sUstundag adlı üyeden alıntı

Adamın manuel mi yoksa oto mu index çaldığı önemli bunu öğren. Öncelikle sitenin arama ayarlarında index i kapat, yani arama motorlarının görmesini engelle ve bir yayın paylaş ve yayın kalitesi kötü olsun bir sürü adi link vb vb vb kötü amaçlı yazılım sitelerine giren yazılar. Eğer o adamda yayınlanmış ve index almışsa sil sitenden sonra index ayarlarını düzenle, 1 hafta sonra o sitenin yerinde yeller esiyor olacak

Daha önce bir kere öyle kurtulmuştum ama adam botla bakmadan çekiyordu ve anlık hemen alıyordu bu sebeple bende işe yaradı sende yarar mı bilemem

hocam sitede içeriği kopyala deyince kaynak otomatik olarak gözüküyor rss ile dahi çekse çıkması gerek sanırsam ama editliyor büyük ihtimal.

wmaraci
wmaraci

FurkanAkman FurkanAkman WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 445
  • Beğeniler 88 / 54
  • Ticaret 2, (%100)
http://www.furkanakman.com.tr/kopyalanan-yazilara-otomatik-kaynak-yazisi.html

Bu yöntemi kullan adam hiç değilse bıkar hep kaynak yazısını silmekte belki bir daha gelmez.

• Üyelik 16.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** B**
  • Mesajlar 679
  • Beğeniler 112 / 97
  • Ticaret 0, (%0)

Furkan Akman adlı üyeden alıntı

http://www.furkanakman.com.tr/kopyalanan-yazilara-otomatik-kaynak-yazisi.html

Bu yöntemi kullan adam hiç değilse bıkar hep kaynak yazısını silmekte belki bir daha gelmez.

kullanıyorum hocam zaten. Şuan şikayet ediyorum bakalım sonuç ne getirecek.

brkltprmk brkltprmk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Pöh
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 875
  • Beğeniler 67 / 163
  • Ticaret 11, (%100)
dmca diye birşey var araştır istersen belki iş gorur

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al