Öncelikle merhabalar ben Kerim 17 yaşındayım ve liseye gidiyorum. Dün sevgili bir abim bana alan adı ve hosting verdi. Allah razı olsun. Aklımdaki bir projeyi geliştirmek için adım attim. Webmasterlığa yeni başladım. Ek olarak ne iş yapabilirim. Çünkü siteden kazanç beklemiyorum. Özelliklerimden bahsedeyim. 2 günde 1 kitap okuyorum. Her gün 1 film ve dizi izliyorum. Neredeyse her hafta kendime bir konu seçip 1 hafta boyunca araştırıyorum. Nasıl bir iş yapmalıyım? Emeğimin hakkını almak istiyorum. Geçen gün bu forumda biri mesaj attı. Benimle çalış karşılığını veririm dedi ben kimseyi kötülemek ekmeğinle oynamak istemiyorum bu yüzden ismini vermiyorum o kendini biliyor. Ne yaptığına gelelim. Bana bir konu verdi. Ben 2 gün boyunca araştırdım inceledim. Bu konu üzerine 3 grafik çizdim ve 5000 kelimelik bir yazılı anlatım bide yanına 50 fotoğraflık anlatım çıkardım. Bunu sitesinde paylaşmış skypeden cevap vermedi öylece gitti ben bana hem bu işi öğretecek hem yanında çalışacağım bi abim lazım. Konu yanlış yerdeyse taşıyın pek bilmiyorum özür dilerim. Yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkürler