lostyazilim

Backorder Hizmeti Hakkında

4 Mesajlar 746 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

AltunelSeo AltunelSeo Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Seo Danışmanlığı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 304
  • Beğeniler 199 / 89
  • Ticaret 19, (%84)
Merhaba arkadaşlar, backorder hizmetinden yararlanmak istiyorum ama merak ettiğim bir kaç soru var.

1) Diğelim YÖNCÜ'den Backorder Hizmeti aldık, alma ihtimali nedir?
2) Backorder yapıcaz ya domain sahibi yenilerse para boşamı gidecek?
3) Backorder bir domainde 1 keremi yapılır yoksa 1'den fazla yapılırmı, aynı firmada kaç kişi yapar ? Firma kimi dikkate alır?

wmaraci
reklam

Batuhan Batuhan Kendine webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 08.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 3455
  • Beğeniler 783 / 1009
  • Ticaret 1, (%100)
1) Backorder siparişi veren kişi sayısına ve firmaya göre değişebilir. GoDaddy gibi büyük firmalarla çalışmanız şansınızı arttırabilir.
2) Bazı firmalar önce ödemeyi alır, domaini yakalayamazsa paranızı iade eder. Bazı firmalarsa önce domaini yakalar, daha sonra ödeme alır.
3) Bir domain için yüzlerce belki binlerce kişi backorder talebi verebilir, ancak aynı firmadan iki kişi backorder hizmeti alabilir mi bilemiyorum.

hlkvrl hlkvrl WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** V**
  • Mesajlar 74
  • Beğeniler 20 / 4
  • Ticaret 9, (%100)
Sizin için yakalamaya çalışırım, domain ücreti +25 TL Daha ucuza gelir.. Ama kesin yakalarım demiyorum tecrübelerime göre analiz edip size yolda gösterebilirim.

AltunelSeo AltunelSeo Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Seo Danışmanlığı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 304
  • Beğeniler 199 / 89
  • Ticaret 19, (%84)

hlkvrl adlı üyeden alıntı

Sizin için yakalamaya çalışırım, domain ücreti +25 TL Daha ucuza gelir.. Ama kesin yakalarım demiyorum tecrübelerime göre analiz edip size yolda gösterebilirim.

Batuhan adlı üyeden alıntı

1) Backorder siparişi veren kişi sayısına ve firmaya göre değişebilir. GoDaddy gibi büyük firmalarla çalışmanız şansınızı arttırabilir.
2) Bazı firmalar önce ödemeyi alır, domaini yakalayamazsa paranızı iade eder. Bazı firmalarsa önce domaini yakalar, daha sonra ödeme alır.
3) Bir domain için yüzlerce belki binlerce kişi backorder talebi verebilir, ancak aynı firmadan iki kişi backorder hizmeti alabilir mi bilemiyorum.

Arkadaşlar domaine çok talep vardır, blog.com ya da .net ne zaman düşer bilmiyorum ama BACKORDER hizmetleri açılmış yinede 2-3 yıl sonra düşse bile değerli bir domain.

Ek Olarak: Ek olarak şimdi baktımda blog.com 2020'de düşecek o imkansız ama .net Dec 20, 2014 düşecek yazıyor.

viA. http://freewho.com/checker/index.php

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al