wmaraci reklam
lidertakipci

Fransa'dan Soma'ya Dalga!

16 Mesajlar 2.617 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ugurcanka ugurcanka Öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 09.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 561
  • Beğeniler 112 / 90
  • Ticaret 34, (%100)
Fransa'dan zaten böyle şeyler beklenir ama sen içeriye bak önce ;

Developer
wmaraci
reklam

Birkanshn Birkanshn WM Kullanıcı
  • Üyelik 06.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Ş**
  • Mesajlar 126
  • Beğeniler 63 / 33
  • Ticaret 0, (%0)
Ya arkadaşlar hâlâ haberlere inanlar var mı ? Ülkede o kadar olay oluyor bir türlü vazgeçmiyorsunuz şu huyunuzdan. Evet koskoca haber yalan söylüyor. Ortada dalga geçme falan yok. Program zaten ülkenin politikasını eleştirmek üzere yapılan bir program. Bu facia olayı devam ederken ülkenin film festivalini yapmasına karşı çıkmış abartmayın lütfen.

birkaningunlugu.blogspot.com | Birkan'ın Günlüğü

tashift00 tashift00 WebYapımcısı Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek SEO & Grafik
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 1447
  • Beğeniler 188 / 280
  • Ticaret 62, (%100)
Kardeşim bence açık ve net olarak senin gözün kör olmalı.Her neyse neyi eleştiriyorlarsa eleştirsinler orada bizim şehidlerimize karşı yapılan acımasızca bir dalga geçme var.O politikayı eleştirmek için bunu kullanıyorlar.

Cadde Media Cadde Media Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek MAKİNA RESSAMI
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 916
  • Beğeniler 4 / 154
  • Ticaret 14, (%100)

Birkanshn adlı üyeden alıntı

Yanlış bilgilendirme yapmayın lütfen, orada ironi yapmışlar sadece. Biz yas tutarken Cannes Festivali'nin devam etmesini protesto etmişler yani.

Bende katılıyorum. Hemen paylaşın zaten bi araştırma yamadan miletide yanlış bilgilendirin. Bu insan kaybına sevinen ülke varmıdır aklınız çalıştırın.

Ek Olarak:

tashift00 adlı üyeden alıntı

Kardeşim bence açık ve net olarak senin gözün kör olmalı.Her neyse neyi eleştiriyorlarsa eleştirsinler orada bizim şehidlerimize karşı yapılan acımasızca bir dalga geçme var.O politikayı eleştirmek için bunu kullanıyorlar.

Biraz, gözünü açta şu diğer ülkedeki madenlere bir bak. Asıl devlet en büyük dalgayı geçti. Haberiniz yok.

wmaraci
wmaraci

Okeskin Okeskin SUPREMACY Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 880
  • Beğeniler 836 / 288
  • Ticaret 18, (%100)

elbistanli adlı üyeden alıntı

ya ne karşısı arkadaş haber yayını yalanmı konuşuyor dalga geçiyorlar dio izlesene bi videoyu_? öyle olsaydı savundu derlerdi birde film yapımı ile dalga geçmişler bumudur acılı günde gelip bu tarz şeyler çıkarıyorlar bizim ciğerimiz yanıyor iyi izle haberi bi

Hocam sen iyi izle haberi, çeviriden bir gönderme yapıldığını anlayamıyorsan at kendini. Birde Türk medyası için savundu derlerdi diyorsun, kendi medyanı tanımıyorsun gelmiş burada yaptıkları herşey doğruymuş gibi laf yetiştiriyorsun... Adamlar dünyanın kitlendiği festivalde mükemmel ötesi gönderme yapıp insanların ilgisini çektiriyor. Fransa'da yaşayan kişinin yorumu;
Ben Fransizca olarak izledim .Yukaridaki haberdeki tercume tam olarak dogru degil Fransizlarin deyimiyle ironi var.Asla Turkiyedeki madencilerin olumuyle degil Bu olaya kayitsiz kalip film festivaline kitlenen insanlarla alay ediyor..ayrica Nuri Bilge Ceylan ile ilgi bolumde de Turkiyedeki herkezin bu olaydan cok etkilendigi baglaminda soz ediyor.Sozlerim yanlis anlasilmasin yukardaki yorumcularin Fransizlarla ilgili sozlerine aynen katiliyorum yanliz bu kanal solucu bir kanal surekli kara mizah yaparlar.Bende burada yasayan Turkler gibi kanali aradim ve bana asla kotu niyetleri olmadigini insanlari daha ,duyarli olmaya cagirdiklarini anlattilar.Bizim icimiz yanarken asla madencilerimizin olumlerini mizah malzemesi yapmalarina izin vermeyiz .yeniden hepimizin basi sag olsun .

Türk medyasını izlerken iki kere düşünün. Malum balık gibi atlamayalım.

iyi.

WebDost WebDost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 4329
  • Beğeniler 331 / 899
  • Ticaret 16, (%100)
psikolojik baskı

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al