wmaraci reklam

Vds mi Vps mi ve Firma Önerisi Lazım

22 Mesajlar 3.783 Okunma
wmaraci reklam

sellout sellout Sms Onayı Gerekli Telefon Onaysız
  • Üyelik 20.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** E**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
vds iyidir paran varsa

wmaraci
reklam

SuhaMete SuhaMete SEO Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)
Arkadaşlar öncelikle yorum yaptığınız için teşekkürler. Fakat sıkıntım şu ki konuda yazdığım amaçlarımı gerçekleştirebilir miyim sorusuna veya istediklerim konusunda net cevap yazan pek olmamış değil hiç olmamış :D Bu konudaki düşüncelerinizi de yazarsanız sevinirim.

miharbisukarak adlı üyeden alıntı

Netİnternet'ten SSD VDS kullanıyorum performans konusunda hiç sıkıntı yaşamadım ve tavsiye edebileceğim bir firma, bütün kurulumları tamamlayıp teslim ediyorlar yer sağlayıcı konusunda kesinlikle Natro'yu tercih etme derim.

Fiyat konusunda pek iyi şeyler söyleyemesemde hizmet ve performans açısından işini görür diye düşünüyorum. Bir incele istersen.

https://www.netinternet.com.tr/ssd-vds-sanal-sunucu.html

Ni de zten hostingim var gayet kaliteli bir firma fakat ihtiyaçlarım için fazlasını sunuyorlar. Bakmıştım zaten araştırmamda ve pahalı geldi dediğim sebep yüzünden.

Forcerecon adlı üyeden alıntı

Hocam vps paylaştırılmış sunucu vds paylaşımsız sunucu diye biliyorum.Yani makinanın 2000 ghz işlemcisi varsa bunu sen ve diğerleri kullanabiliyor.Fakat vdsde sana 1000ghz işlemci verdilerse bunu o makinada sadece sen kullanıyorsun ve senden başkası erişemiyor diye biliyorum.VDS yi hız bakımından çokça öneriyorlar.

Peki en başta dediğim gibi istediğim şeyleri yapabiliyor muyum? Video önü intro koyma logo ekleme, upload, download, bu download ettiklerim kendi pc'me mi iniyor :D yoksa başka bir yere mi?

Tural Abiyev adlı üyeden alıntı

Paran varsa vds. Ama vpsde iş görür fazlasıyla. Digitalocean öneririm.

Özelden yazdım.

neariyon adlı üyeden alıntı

mesajım bulunsun merak ettiğim bi konu

Umarım faydalı olur :D

kelebek adlı üyeden alıntı

Hocam tavsiyem vds fakat vps de alabilirsiniz. Yalnız ingiltere veya alamanya lokasyon öneririm trafik konusunda sıkıntı yaşamazsınız

Trafik konusu diyorsunuz, fakat benim hit manyağı olmuş sitelerim henüz :) mevcut değil. Bu yüzden amaçlarım başka. Bunlar için önerileriniz nelerdir?

brkrtp adlı üyeden alıntı

Türk firması olarak sh.com.tr dışında bir yerle çalışmanızı tavsiye etmiyorum

Bakmıştım sh'ye ama mobilden. Pc'den de detaylı bakacağım. Dediğim asıl amaç için düşüncelerinizi alabilir miyim hocam?

faruk ozk adlı üyeden alıntı

Sh güzel ama çok pahalı :D

Evet biraz öyle :)

SuhaMete SuhaMete SEO Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)

sellout adlı üyeden alıntı

vds iyidir paran varsa

Bir üstteki yorumu okursanız sevinirim :)

brkrtp brkrtp Mobile App Developer Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Mobile App Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 964
  • Beğeniler 269 / 251
  • Ticaret 31, (%97)
Sh için kullanım alanlarınızla alakalı hiçbir problem yok. Muhteşem bir hizmet alırsınız.Win seçmeniz için 1 gb rem olan paketlerden almanız gerekecektir. 6 Ay önce şirket için sh ile çalışıyorduk. Emin olun daha iyisini bulamazsınız ve diğer firmalardan pahalı oluşunun sebebinide kullandıktan sonra anlayacaksınız. Sistemleri otomatiktir. digiteal ocean gibi çalışır tek yapmanız gereken ücreti ödemeniz geriye kalan işleri vds yönetim panelinden sistemi seçmeniz yeterli herşey talimatlarınıza göre saniyeler içerisinde yapılıyor. Destek sistemini bile kullandıgımı hatırlamıyorum.

wmaraci
wmaraci

Forcerecon Forcerecon WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Programlama
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ş**
  • Mesajlar 306
  • Beğeniler 45 / 58
  • Ticaret 5, (%100)
Hocam ister vdsye indirin videoları öyle yayın yapın ister kendi pcnize indirin.İsterseniz vdsnize cpanel,whm,plesk..vb kurun sitenizi vds üzerinden çalıştırın hosting niyetine.

www.oyuncumedya.com - Oyun, Haber ve Teknoloji Portalı!

MetinBiyik MetinBiyik @_metinbiyik Kullanıcı
  • Üyelik 19.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Radio Network Teknik
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 828
  • Beğeniler 194 / 195
  • Ticaret 7, (%100)
Sana lazım olan şey VDS. Virtual Dedicated Server
Salay ******* veya Netinternet öneririm.
Uzak Masaüstü Bağlantısı var windowsda oradan firma tarafından verilen ip adresini yazıyoruz daha sonra giriş yapıyoruz karşımıza uzak makineye verilen k.adı ve şifre çıkar giriş yaparsın sonra kendi bilgisayarını kullanır gibi onuda kullanacaksın. Fakat film vs indirince kendi pcne almak için yine zorluk çekersin kendin indirmen gerekir.

1st4n6uL 1st4n6uL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad F** E**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 8 / 4
  • Ticaret 5, (%100)
Sana türkiye lokasyon önermiyorum. Sonuçta türkiye lokasyonda trafik limiti koyuyorlar.
http://yilmazservers.com/ orta ölçekli bir firma. İngiltere lokasyon vds aldım. Bende bazı dosyaları oradan upload yapıyorum , gayet iyi en azından bana yetiyor.

Taahhütsüz Telefonsuz Ucuz İnternet | Feniks İnternet | Sadece Eskişehir > www.feniks.net.tr

hasancem hasancem WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad H** C**
  • Mesajlar 139
  • Beğeniler 22 / 21
  • Ticaret 2, (%100)
Kesinlikle Renkas.com

kelebek kelebek WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Geliştirici
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 3142
  • Beğeniler 60 / 764
  • Ticaret 5, (%100)
Hocam video indirip yüklemek için yüksek trafik gerekli bu nedenler trafik sizin için önemli

Roycolt Roycolt Let's begin! Kullanıcı
  • Üyelik 27.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1304
  • Beğeniler 252 / 380
  • Ticaret 28, (%100)
Bende almayı düşünüyorum ama net bir cevap bulamadım henüz :) Netinternet'te 4 adet host'um ve domain'im barınıyor 1.5 senedir hiçbir sorun yaşamadım. Gayet kaliteli firmadır. Ayrıca, şuan Netinternet'te ilk ay için VDS'lerde %60 indirim var kaçırmayın derim :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al