wmaraci reklam
lidertakipci

Google Sırası - Site Analizi - Anahtar Kelime - Backlink [ GOOGLE ]

17 Mesajlar 2.777 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Habercibirlik Habercibirlik Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Reklamcı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ö** T**
  • Mesajlar 132
  • Beğeniler 7 / 36
  • Ticaret 0, (%0)

Mağara Adamı adlı üyeden alıntı

Hocam Paketlerden uzak durmaya çalışın. Şöyle düşünün elimde 10 tane PR5 site olsun. ve Ben bu siteleri Paket olarak link satayım. 50 kişi bu paketi alsa sonuç ne olur ?
O PR5 siteler Çöp olur. +(Artı) 10 tane siteye aynı anda linkinizi eklesem ne olur ? cevap Basit Spam olur.

Paketlerin mantıgı budur. Ama link inşası dediğin ley çok farklıdır. Dofollow, Nofollow, Notext , Farklı anahtar kelimelerden farklı sayfalara link. Bunların hepsi bir bütündür ve zamana yayılması gerekir. 20 tane tanıtım yazınız varken 5 tane Footer aldıysanız ve siteniz 3 aylık bir siteyse, googlede suçu aramayın.

içerik girip Backlink paketi ile yükselseydi sıralama, biz niye emek harcıyoruz ki o zaman.

Alırdım 50 tane özgün makale. Sonra 5 tane Backlink paketi , sonra gelsin hitler. işler bu kadar basit değil hocam. Sabırla , ince ince dokuyarak yol almalısın.

Seo Puanınız isterse 100 olsun. Bir anlam ifade etmez bu. Googlenin , Facebook'un youtubenin Seo puanlarına Bakın ne demek istediğimi anlarsınız.

Belki biraz sert ve eleştirel yazı oldu ama kusura bakmayın gerçekler böyle. Size Backlink paketi çok işe yarar diyenlerin tek amacı , o paketi almanızı sağlamak. Kimse kendi yoğurduna Ekşi demez.

içeriğinizi zenginleştirin. Özellikle siteye gelen kişileri sitede tutmaya çalışın. Ziyaretçilerin sevdiği bir siteyi google daha çok sever.

Umarım en kısa zamanda bu sorununuz çözüme ulaşır Hocam. Geçmiş olsun. Sert uslup için de kusura bakmazsınız umarım.

Backlink paketleri belki gerekli belki değil.Bu siteye göre değişiyor.Nerde nasıl işe yaradığını bilmek gerekiyor.

Ben mesala paket alsam bende yarar ama arkadaşda yaramaz.

wmaraci
reklam

MagaraAdami MagaraAdami PM atabilirsiniz Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 2814
  • Beğeniler 382 / 974
  • Ticaret 2, (%100)

Habercibirlik adlı üyeden alıntı

Backlink paketleri belki gerekli belki değil.Bu siteye göre değişiyor.Nerde nasıl işe yaradığını bilmek gerekiyor.

Elbette Farklılık gösterir. Ancak Çöp olmuş domaine eklenen linke ödediğiniz para ile belki PR değeri düşük ama çok daha temiz sitelerden backlink alabilirsiniz. Üstelik kontrolün sizde olması Büyük bir avantaj olur.

Hiç etkisi olmaz demek yanlış ancak kesinlikle bekleneni vermez.

Okşadıkça insanları, içinden çıkıyor Cini...

reload58 reload58 Çaylak Mühendis E-Mail Onaysız
  • Üyelik 10.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 1176
  • Beğeniler 530 / 286
  • Ticaret 0, (%0)

Mağara Adamı adlı üyeden alıntı

Hocam Eğer Backlink kaynaklı bir problem değilse, içerik ekleyerek bu buhranı atlatabilirsiniz. Ama şayet backlinklerden dolayı bir filtreleme söz konusu ise, aldığınız backlinkleri iptal etmeniz Gerekir.

Linkleri Ne zaman Aldınız ? Kendi aldıkalrınız ve Paket dahil. ve aldıgınız linkler hep Footer mi ?

Makale yazımı var. Facebook forumlar twitter linkedin whois vs vs her türlü backlink var hemen hemen. 1 hafta sürdü rapor dün elime geçti.

Habercibirlik adlı üyeden alıntı

Anladım hocam. Şimdi benim yapacağım tek şey özgün içerik girip siteye sıkı çalışma yapmam. Lakin yine aynı durumda olursa backlink iptal etmem gerekiyor sanırım. Ama şöyle birşey de var. Anahtar kelimelerimde google sıralamasına bazen giriyorum bazen çıkıyorum. Şu an pvp serverler kelimesi ile 88. sırada yer alıyorum.

• Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 2814
  • Beğeniler 382 / 974
  • Ticaret 2, (%100)

reload58 adlı üyeden alıntı

Makale yazımı var. Facebook forumlar twitter linkedin whois vs vs her türlü backlink var hemen hemen. 1 hafta sürdü rapor dün elime geçti.

Hocam işte burda ki sıkıntı tüm bu backlink ve paylaşımların 1 hafta içinde işleme konulması. Yaklaşık 1 ay kadar devam edin içerikle düzelme olmazsa Link iptal etme yoluna gidin

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 10.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 1176
  • Beğeniler 530 / 286
  • Ticaret 0, (%0)
Anladım üstadım. Şimdi hemen başlayayım özgün içerik girmeye. Sosyal medya'dan ziyaretçi çekmeye. Backlink iptalini linkleri kaldırarak mı yapıyoruz yoksa başka türlü mü üstad

• Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 2814
  • Beğeniler 382 / 974
  • Ticaret 2, (%100)

reload58 adlı üyeden alıntı

Anladım üstadım. Şimdi hemen başlayayım özgün içerik girmeye. Sosyal medya'dan ziyaretçi çekmeye. Backlink iptalini linkleri kaldırarak mı yapıyoruz yoksa başka türlü mü üstad

linkler simdilik dursun. özgün içerikle destek çıkın. ilerleyen zamanlarda düzelme olmazsa wmtoolsta link reddetme aracı ile linkleri iptlal edersin hocam

• Üyelik 10.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 1176
  • Beğeniler 530 / 286
  • Ticaret 0, (%0)
Anladım üstadım. Yardımınız için teşekkür ederim. :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al